• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? Je mi 38 let a mám dvě děti :slight_smile: Dceři je 18 a syn má příští týden 10 let.
Nyní se také snažíme o další mimčo, ale většina lidí mě odrazuje kvůli věku. Jinak všem snažilkám moc držím palce.
27. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bara74 Baro,a co je všem lidem po tom!? :slight_smile: :wink: Je to Vaše přání a Vaše rozhodnutí...
29. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
držim palce dievcata...nam sa to podarilo po roku..a sme zdrave a krasne..teda mala je krasne...ja som uz len stastne krasna :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
jabluncanka Taky si říkám, ale už jsme se rozhodli a pracujem na tom. Moc se na mimčo těším- jestli se zadaří
29. okt 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@martulle ahojky no vlastně ještě nijak brala jsem clostík byla tři vajíčka včera odsátí vajíček a povedlo se jen jedno odsát dneska v půl jedenácté mám volat jestli se nám vajíčko oplodnilo ale jelikož je jen jedno tak tomu moc nedávám je to velmi malá pravděpodobnost.....pokud ano zítra transfér a budeme bojovat....snad to bude malý bojovník nebo bojovnice a dokáže nám že chce na svět jak se nemodlím tak ted se modlím. U tebe mě to moc mrzí vím jak strašné je to zklamání a jak se cítíš ale nejsi v tom sama ...
30. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jinak vám všem které se snažíte o miminko a nejde to držím obrovské pěsti ze srdce přeji....... však mi všechny se dočkáme přece ten život nemůže být tak nespravedlivej a krutej aby dával tam kde to nemá význam a nedal tam kde je to to nejdůležitější ......osud jen zkouší co vydržíme ale už by toho mohl nechat :angry:
30. okt 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
akurát idem z GF, bábätko je 6+5, teda 7tt, po 2.KEt v 4. ivf , ak všetko dobre pôjde, tak dva mesiace pred 40 máme doma bábätko, neuveriteľné, som veľmi šťastná, aj Vám všetkým želám aby sa to podarilo
30. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
silviami Moc, moc gratuluji a všem přeji ať se mimča dočkáme. To čekání je strašné.
30. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bara74 Ďakujem.
30. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete dalsie,tak len smelo do toho,je to len vasa osobna vec,druhi nech si pozeraju do vlastneho hniezda....Mam vela kamosiek co maju este len prve takmer v 40tke...dnes je troska ina doba.Drzim palce nech sa vam to co najsor podari....
30. okt 2012 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jupííííííííííííííííí holky tak moje vajíčko se oplodnilo sice má trošku poškozený obal ale snad to klapne ,zítra tedy transfér a snad budeme doufat že se to povede ale mám velkou radost i z tohohle malého úspěchu.A je to obrovský úspěch že to je bez ICSI samo asi tj bojovník doufejme
30. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
mufyxa Tak to je úspěch. Držím palce ať se to podaří.Paráda :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky jak dlouho vám trvalo než jste otěhotněly a jaký je potom další postup když se nedaří?
30. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufyxa to je krásná zprávička :slight_smile: tak zitra podej info,ju....my uvažujemo tom,že to ještě zkusíme.Nějak se to utáhne finančně a ta touha po mimču je fakt veliká.Jenom nevím,proč se ted neuchytl žádný bojovníček,ždyt jsem se snažila být opatrná,malého netahat,injekce pichat pravidelně.....nevím kde se stala chyba,moc to bolí.@silviami blahopřeju moc,moc,moc a uplně chápu tvé pocity štěstí...to uplně posílí,žena rozkvete,zkrásní,je plná síly,energie,lásky.....@adona ty jsi otěhotněla přirozeně?

:slight_smile:
30. okt 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka70, @adella1, @evapavla, @henikav, @syslica, @mufyxa, @bara74
@martulle

Dievčata, veľmi Vám ďakujem, ja som taká šťastná, ešte o tom nikomu nechceme povedať, chceme počkať do 3. mesiaca, vie to len manžel a lekári, tak si to dovolila Vám. Človek, ktorý vysadí antikoncepciu a otehotnie, alebo kočka zabudne jednu tabletku a otehotnie to nikdy nepochopí, čo to stojí síl, slz, hľadaní najlepších riešení a čakania a čakania.
31. okt 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@silviami presne tak som reagovala aj ja, nepovedala som to nikomu, iba tu na koniku, aj som sa bala spociatku tesit. Neskor som to uz musela povedat v praci, aj som casto chodila k lekarovi, aj nevolnosti, aj brucho uz zacinalo byt vidiet. A teraz som to akurat povedala mame, pretoze sme v zahranici a nieco som potrebovala objednat pre malu, hoci povodne som to chcela povedat az pri narodeni, no a hlasna truba to uz vyzvonila do celeho sveta ze bude starou mamou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V nasom veku je to prakticky posledna, alebo jedna z poslednych moznosti mat este babatko, vsetko si asi viac uvedomujeme, vsetko na nas viac dolieha, preto si to vieme tak vazit.
Tesim sa s vami :dizzy_face:
31. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@silviami viem, o com hovoris:slight_smile:)
31. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav , je to presne ako hovoríš, správala by som sa presne tak isto :slight_smile:,ak sa mi to ešte podarí, budem to brať ako veľký zázrak a chrániť si to ako lev :dizzy_face:
31. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evapavla velmi vam drzim palceky, nech sa Vam to podari, keby to bolo ako chripka, tak ta pridem nakazit :dizzy_face:
31. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@henikav takze uz viete, ze bude dievcatko? Gratulujem :slight_smile:
31. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baculiatko40 este je sice malicka, ale lekar povedal ze podla neho dievcatko, ale este to zapisal len s otaznikom, ze preverit, ale potom ta lekarka co mi robila odber amnio, nepriznala som sa ze uz viem co to bude, opytala sa ci chceme vediet a tiez nam povedala dievcatko
31. okt 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@henikav budete mat princeznu :dizzy_face:, myslim, ze oni vam to potvrdia z vysledkov amnio... Ja rozmyslam, ze pojdem v 10tt na krvny test, kde mi zistia, ci bude chlapcek alebo dievcatko....
31. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baculiatko40 ja si myslim ze lekari by nic nepovedali, keby si neboli viac menej isti a ano, z amnio nam to uz potvrdia na 100%, uz kazdu chvilku by mohli byt prve vysledky
31. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
MOJE ZLATÉ tak se celý den odhodlávám sem jít a napsat vám že moje oplodněné jediné vajíčko bohužel nepřežilo mělo poškozený obal tak se dneska ráno přestalo vyvíjet no.......tak se transfér nekonal . Jsem z toho uplně zhroucená včera taková naděje a dneska takové zklamání nebyla jsem ani tolik zklamaná když jsme to zkoušeli sami a nevyšlo to tomuhle člověk dává daleko větší důvěru a naději a pak o to víc to bolí. No co se dá dělat ted to necháme být musím se dát dohromady a po novém roce jupí s chutí znovu do toho .
31. okt 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufyxa , to mi je veľmi ľúto, určite to nevzdávaj, vraj najviac detí sa upletie v zime, držím palčeky :wink:
31. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mufyxa Je mi to velmi líto,ale nevzdávej to.Jednou se to určitě povede.Sakra už se to musí přece někdy zlomit, ne ? Neztrácejme naději.Je mi jasné, že čekání je šílené.
31. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuji nehodlám to vzdát udělám cokoli ...alespon vše co jde
:wink:
31. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviami taky moc gratuluji :slight_smile: ,
@mufyxa snad se povede příště, asi to tak mělo být :slight_smile:
31. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufyxa ahoj aj to poznam z mojich 4 pokusoch sme 2xnemali ET bolo to velke sklamanie
1. nov 2012 o 07:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga Ahojky jj já vím že se to stává to je prostě příroda nedá se nic dělat. Byla jsi čtyřikrát a dvakrát nebyl ET a z těch druhých dvou se povedlo???
1. nov 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok