• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
Ahoj děvčata, tak dnes mám za sebou první injekci Fostimonu a dvě ranní tablety Clostilbegytu. Příští úterý jdu na ultrazvuk, tak snad to zafunguje dobře :slight_smile:
29. aug 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky, jsem tu nová. Jsem 8 den po ET a doufám, že vše vyjde jak má. Absolvovala jsem ministimulaci v Reprofitu Brno. Po OPU 6 zralých vajec, na ET vhodných 5...tak jsme nechali dát 2 fešáky :wink: Od ET beru Utroš 4-0-4. Cítím se fajn, pobolívá bříško,ale to je normální. Testovat mám 2.9. Myslíte, že to mohu zkusit dřív, než mi řekli v CARu? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sweetest Určitě můžeš, já měla ducha už osmý den po ketu a to jsem měla jen dvoudenní embryjka, ale kdyby tam nic nebylo, tak se nic neděje, máš ještě čas. Jak staré máš embryjka?
29. aug 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 Pěti denní 1x XB a 1x B :slight_smile: Tak jsem zvědavá :grinning: A když tedy, tak zítra zkusím :wink:
29. aug 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest Dej vědět jak jsi dopadla.
29. aug 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Co máš za testy? Jakou značku?
29. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Tak to je jasné, že dám :slight_smile: Komu bych se jinak chlubila,že? než těm stejně postiženým :grinning:

Cemio- gravitest ( 3 ks v balení ) a pak na ofiko test mám od Reprofitu :slight_smile:
29. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Tak ten neznám, já jenom že mamatesty jsou teď nějaký hodně špatný, tak aby jsi neměla zrovna ten.
29. aug 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hodím fotku, testy jsou dělaný ze stejný moče. vrchní je mamatest a spodní Pregnant.
29. aug 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 No oni ani mamatest neměli :grinning: Hmmm...dobrej rozdíl :wink: Tak uvidím, pokud bude duch a pak v pondělí // budu jásat....a snad to nezakřiknu :grinning:
29. aug 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Už se těším s tebou :wink:
29. aug 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 Díky!!! Zítra to testnu a uvidím :sweat_smile: A tohle je Tvůj kolikátý pokus ( co vyjde :wink: ) ? Já doufám, že náš první a poslední...museli bychom celý protokol znovu,neb nemáme nanuky :unamused:
29. aug 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Můj je to desátý transfer a konečně pozitivní.
29. aug 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest ahoj, to je vyborni! :slight_smile: aj ja chodim do RF :slight_smile:
Mate aj mrazaciky ci nie? ak ano v akom vyvoji ich mrazili? xb, hb, b?
A liecbu si mala aku presne? davky?
clostyl, merional,menopur ci ine?
Drzim palecky!!! :dizzy_face:
29. aug 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Já si už nanuky kupuju darovaný. Je mě 47 a vajíčka už nemám.
29. aug 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Wauuu!!! To jsi tedy dobrá.....smekám :slight_smile:
29. aug 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Ahojky. Děkuji! Mrazáčky nemáme, právě.... :confounded: Proto doufám, že to vyjde :grinning:

Já měla protokol ohledně hormonů na ministimulku....začala jsem brát od druhého dne Clostibegit 1-0-1( 5dní jsem ho brala)+ připíchávala Merional 1-0-0 denně...8.mý den v pondělí (neb 7.dmý den kdy se chodí na utz byla neděle) jsem jela na utz......po utz mi dr. k píchání Merionalu 1-0-0 přidal píchat Orgalutran 1-0-0...oboje do středy a ve středu večer píchnout Pregnyl 5 000...no a v pátek byla punkce vajuch. Odebrali 6 zralých, měli jsme PK na 5.tý den, ET 21.8. a dali jsme 2 ( 1x XB a 1x B)....a ofiko test mám 2.9. :slight_smile: Takže asi tak :grinning:
29. aug 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest :slight_smile: to si krasne reagovala na stimulku potom! :wink:
Ja som mala tiez clostyl a menopur jednu ampulku, 4 vajka na OPU, 3 zrele a oplodnene a 2 vlozene s PK, EB a CM znamka 2. No ziadny nanucik, skoda. Len nam to nevyslo, mrska prisla, a musime odznovu zacat! :unamused: Asi tak o mesiac, dva tam pojdem. Uvidime, nejak sa nam embryjka po 3.dni pomaly vyvijaju, mozno su spermose na vine, mame astenoteratospermu napisanu. Vy mate spermogram OK?
XB a B si mala znamku 1 ci 2? to znamkuju takto asi ich vyvoj od prveho dne.
Urcite je tu sanca, neboj.... :slight_smile:
29. aug 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 vy ste mali darovane embryjka, mrazene? ci len darcovstvo vajok a manzelove spermose?
29. aug 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Noo, tak známku nwm...na papíru k ET je jen tohle 1x XB a 1x B, tak nwm co jsou zač,kluci :grinning: Spg výborný, vše výborné...jen to prostě rok a půl nešlo....tak jsem se rozhodla takhle. Není čas na hrdinství a zkoušení x let :wink:
29. aug 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Máme darovaný celý embryjka, mražený. Kdybych chtěla jen oocyty a přítele sperma, tak by to byl rozdíl 60 tisíc a na to už doopravdy nemáme. A navíc ani sperma nemáme OK.
29. aug 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest tak vyborne :slight_smile: ked nie je vacsi problem u vas, tak sa to muze len a len podarit! :wink:
a ty uz mas dve deticky, tak to treti pride rychle, neboj :dizzy_face:
29. aug 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 aha, tak darovane embryjka su levnejsi nez darcovstvo vajok ci spermijkov? to som velmi nevedela...
u nas ani nevime, ci moje vajka ci mm spermosky su nie dobre, tak som myslela uz aj nad tymi darovanymi embryjkami.
A to su embryjka od jedneho manzelskeho paru co chcel darovat, alebo mix nejaka holka a nejaky kluk nahodne ako darcovia?
To vam povedali ci nie? zaujima ma to :wink:
29. aug 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 tak to nevím, jestli je to od nějakýho páru. Ani jsem to vědět nechtěla, může to být tak i tak.
Stálo mě to 18800kč a mám mražená embryjka. Kdybych chtěla dárkyni oocytů a naše sprma tak by to stálo asi 80tisíc a ještě by embryjka nemusely být OK
29. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Já byla asi před čtyřmy lety dvakrát v Brně na Obilním na darovaných oocytech a ani jednou to nedopadlo. Stály mě ty dvě IVF asi 120 tisíc. Předtím, jsem byla ještě v Repromedě, to jsem měla vlastní vajíčka i sperma a taky z toho nic nebylo, tam mě to vyšlo na 100 tisíc. Od tý doby už jsem chodila jen na darovaná embryjka.
29. aug 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 a kolko krat ste uz mali vklad tych darovanych embryjok?
no stoji to moc penazi, ach jaj, co clovek pre toto neurobi, aby to uz konecne vyslo, ze? :confounded:
ja som uvazovala na dalsie ivf pol na pol spermose mm a nejaky darca....len neviem kolko by to tiez stalo potom a ci to v RF robia.
29. aug 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Teď už to je po sedmé. Ale poprvé jsem dostala nějaký dvě infuze, aby tělo nebojovalo proti embryjkům a taky jsem jezdila k léčitelovi, kterej mě dal jak psychycky, tak i fyzicky hodně dohromady. Mám vysokou srážlivost krve a tu mě upravil.
29. aug 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 Já myslím, že dárcovský spermie moc drahý nejsou. Myslím tak 10 tisíc, ale jistě to nevím. A kolik je tobě a manželovi?
29. aug 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 mne cerstvych 40 a mm 43 zachvilu :wink:
29. aug 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 aha, a ty si nepichala fraxiparin a pod na riedenie krvi potom? lebo nejake holky to maji pri ivf...
29. aug 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok