Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
13. okt 2008

no vydíš zaneab žiadna kríza
haneab vydíš zasa dalšia vec čo máme spoločnu

labus
13. okt 2008

henikav šak som tulpo skomolila som ti nick

yanny
13. okt 2008

Katy tak to moc a moc blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak která teď bude na řadě po Aničce a Katy.
Snad Zaneb a nabo Madla??????,
Která bude dřív stimulovat????

henikav
13. okt 2008

labus, ty si ale cislo a ja uz som smutila, ze mi uz nepises 😀 , ak ti je jednoduchsie, pis heni

labus
13. okt 2008

so ja ale čo? tak budem ti písat HENI.o.k? a prepáš už mi asi šiši s toho,že som doma 😀 😀 😀 😀

henikav
13. okt 2008

hihi, len si to uzivaj, podla mna mas aj doma co robit pri takej rodinke. No a mne uz konci obedova prestavka, vlastne uuups, uz mi skoncila pred polhodinou, takze letim spat do prace skontrolovat nadriadenych, aj poddanych 😀

labus
13. okt 2008

o.k. ale večer ta čakám...ja stále odbehujem niečo robit do kuchyne...
večer máme skočit k svokrovcom na chvýlu ale potom som tu

zaenab
13. okt 2008

Yanny, no a co ty? Taky by sis to už zasloužila 🙂
My jdeme na kontrolu růstu folikulu v pátek

yanny
13. okt 2008

No teď jsem napsala a vymazalo se mi to doprčič!!!!

katy2
13. okt 2008

dakujem vam..... 😵

yanny
13. okt 2008

Koukám na ČT 4 na opakování včerejší Velké pardubické, to je asi jediný sport na který mě baví koukat.
Když jsem řekla manželovi, že umřel koník Clip na Velký, tak na mě zpustil, že je to pohrdání lidmi, že koně pasuju na roveň lidí, že kůň snad uhyne a nebo ho utratí. Buď šibe mě a nebo jemu.....a tak je to furt u nás.

Taky jsme dnes byli u té imunoložky, na to, že je nejlepší ve svém oboru, tak se mi to ani nechce psát, trochu mě rozladila. Ale až to vydejchám, tak se s vámi o to podělím...........

labus
13. okt 2008

yanny ked si nájdeš čas tak napíš čo ti povedala tá imunologička mna to fakt zaujíma

labus
13. okt 2008

halooo kočky kde ste?

henikav
13. okt 2008

tu som
prave som dosla, podarilo sa mi skor zdrhnut z prace, dokonca som stihla aj kadernicku 🙂

labus
13. okt 2008

nooo tak to si dnes za peknu tak to musíš večer niečo podniknut 😀 😀
Ja som práve dokrmila rodinku tými bryndzákmi tak ak chceš skoč zostalo ja varím ako v závodnej kuchyni 😀 😀

henikav
13. okt 2008

hihi, uz bezim, ved to je akokeby kamenom dohodil (a zvysok doletel lietadlom)
my sme sa dnes dohodli, ze na veceru urobim hot dog ak vobec budeme hladny. Teraz si dam hrusku a jogurt a som spokojna aspon do vecera

labus
13. okt 2008

😀 😀 hihi
my ešte pojdeme na chvílu k svokrovcom a večer dávaju tenis takže možme kecááát kolko chcem
aj moji chlapy lubia hot dog hočica,kečup+cibula,to ja radšej tu hrušku a jogurt. Ja tiež preto robievam večere na 17,00 aby sme my s mužom nepriberali a chalani budu aj tak ešte aspon 2x jest nejake salamove rožky a tak oni v posdtate stále niečo žuju 😀 😀 😀 😀

bigrendy
13. okt 2008

Ahoj holky. Katy moc gratuluju.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

labus
13. okt 2008

ahoj bigrrendy

henikav
13. okt 2008

to sa mas, u nas jem len ja, maly nepapa dobre, aj je taky malicky a chuducky a tak sa mu snazim po voli, ale aj tak len posprta vidlickou a uz ho boli brusko, ze uz je prejedeny. No a na veceru si to casto ulahcim, kedze obaja mame teply obed, tak vecera je jednoduchsia, to podla inspiracie. Inac rada varim, aj peciem, len ked mam narocne dni, vtedy vynecham co mozem

Ahoj bigrendy, my sa este nepozname

labus
13. okt 2008

henikav aké je u vás počasie? Tu je babie leto je super.. a u nás vo štvrtok začína tradičný Levický jarmok takže budu klobásky,hurka a dojde sestra z Bratislavy na to sa najviac teším jej maličký Simonko je užasný a on to všetko spískal :o čo sa teraz snažíme ked ho manžel držal na rukách bol paf a kedže rodila tu u nás a mala sukromnu izbu boli sme tam denne až kým sme sa nerozhodli že sa na tu izbu vrátime ale už pre nášho drobca.
Minulý týžden ked sme boli vo Ferticente na prvu konzultáciu inak je to hned pri sestre tak 3min. pešo tak maličký už mal 8,20kg a je to taký pohodák že aš večne vyškerený 🙂 🙂 🙂 🙂

labus
13. okt 2008

Heni to vieš že aj ja som občas večer nevarila ked som došla okolo 5-6 hod. večer utahaná ako šlak u nás je doručovanie pošta taká drina,že by jeden neveril hlavne ked to robýš poriadne. Ved šéfka teraz zbadala ked za mna hladala náhradu počas dlhej PN a za mesiac už ušli traja 😀 😀 😀

henikav
13. okt 2008

labus, take babatko, to je tak krasnucke, vonavucke, mnam. Ked je v byte babatko, cely byt tak krasne vonia.
NO a u nas mame tiez babie leto, je krasne, teraz som na terase, aj tu mienim ostat, kym nezacnem primrzat. Ja som bola tiez na jarmoku lete, v Lucenci, ale uz to nie je to co byvalo. Bola som vtedy tehotna a byvalo mi zle, horucavy tiez nic moc, chudaci predavajuci. No a okrem zdobenych pernikov a vyrezavanych drevenych varesiek a inych drobnosti, som mala dojem, ze predavali vsetko co neslo v obchodoch. Jest som sa nic neodvazila, kvoli babatku, ked som tehotna, velmi kontrolujem vsetko, najradsej aj pripravujem vsetko sama

henikav
13. okt 2008

labus, Nuz to bolo dobre aspon na to, aby si tvoja sefka uvedomila, ze si poklad. Niektory sefovia si jednoducho nevedia vazit dobrych zamestnancov

labus
13. okt 2008

to máš pravdu Heni vo všetkom. Jarmok to už nieje to čo dakedy ,ale aj tak sa teším aj ked tam ja s mužom ani nechodím posledné roky a hlavne teraz nepojdem nesmiem už ochoriet ale chalani mi vždy donesu srdiečka medovníkové a turecký med,doma napečiem ,plus tei klobásky a huročky a tak a hlavne sa teším na mrnusa jáj mimčo.. Na jarmoku je v stánkoch presne ako vravýš samý nepredajný tovar asi spred 100rokov,
hmmm teraska to ti uprimne závydím ja si musím počkat atk asi dva roky -tufam,že ak budem tehu tak dostavaju dom rýchlejšie .Teraz sme začali len vybavovat povolenia ale máme na pozemku velký orech tak mám svoje prvé vlastné orechy na vianoce váááu teším to sa bude piect...

madla28
13. okt 2008

Ahoj, konečně se hlásím do diskuse.
Katy moc, moc blahopřeju.
Teď je na řadě Zaenab, já musím ještě sníst tu antikoncepci. Začnu stimulovat asi tak za pět týdnů.

labus
13. okt 2008

to máš pravdu že uvedomila aj mi to povedala jáááj či mi to dobre padlo...
a kolegynky,že ako im moc chýbam ja taká ukecaná že teraz nemá kto kecat pri triedení pošty vraj im je mooc smutno aj ma chodia navštevovat su moc zlaté ale do roboty ma nechcu až po materskej. Poznaju mojho mužíčka a my sme obaja taký rovnaký každemu pomožeme ako sa dá takže nám moc držia palce su ako moja rodina

labus
13. okt 2008

ahoj madla neboj to utečie raz dva 😀 😀

henikav
13. okt 2008

ja som mala krasny stary velky orech, ale niekolkokrat po sebe ho trafil blesk, najprv sa len nahol, potom sa rozpolil a nakoniec sa uz uplne vyvalil. No a teraz mi vraj vypilili asi 6 stromov v zahrade, to mi mama pisala, tak hadam posle aj fotky. ale mnam orechove kolace zboznujem

madla28
13. okt 2008

Snad jo, to je pořád na něco čekat. Už aby byl listopad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre