Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
13. okt 2008

a tak teraz nemáš orechy?ja ti nejaké pošlem v balíčku vážne poslal by som aj hotove vianočne koláče ale aké by boli kým by došli za dva rohy hihi 😀
heni a kočky na taku 1 hod. sa odmlčím ideme k svokrovcom ale večer som tu zatial ahojte

yanny
13. okt 2008

No to je bezva, vždy tady někoho najdu 😅
Tak vy vaříte večeře i v týdnu 😒
To já asi nikdy nebyla kuchyňka, a už asi ani nebudu. Ještě k tomu mi letos přišli na to, že mám alergii na lepek a to už neuvařím z místa, ale musím na to mít přípravu.
A jídlo, kde by byl lepek se mi vařit nechce, to bych nevydržela, hrozně ráda jím.
Tak můj a holčička musí jíst to co uvařím. Nejdřív se kroutili, občas si vaří sami. Ale od té doby co jsem jim četla, že bezlepková dieta je zdravá a zmlazující, tak dokonce říkájí, že jim moc chutná 😅

Holky někdy píšu nějak blbě a vynechávám písmena, ale to ne já, nejsem "dis....."jem mě zlobí, notebook, už jsem ho 4x reklamovala.

henikav
13. okt 2008

labus, orechy budu, muzicek sa postara, mozno donesie od svokrovcov, alebo aj spod zeme 🙂 je sikovny, mozem sa spolahnut.
dobru zabavu u svokrovcov

yanny
13. okt 2008

Holky dnes když jsme jeli z Plzně, tak u silnice prodávali burčák. Když můj viděl, jak slintám, tak mi lahev koupil.
Ještě na místě jsem ho otevřela a ochutnala, brrrrrr, ale to byl hnus kyselej, brrrrrrr.
Tak byc si ho dala.................

yanny
13. okt 2008

Samozřejmě jsem ho hned vrátila.

henikav
13. okt 2008

yanny, neboj, aj ja si ulahcujem a o velkom vareni sa neda hovorit, dnes len zapeciem pecivo so syrom a parkom, potom si tam dame kecup a mame navarene 😀 holandsky hotdog
niekedy je to pizza a niekedy varim normalne, ako kedy sa mi chce
bezlepkovu dietu nepoznam osobne, citala som o tom, ale nechutnala, tak neviem posudit, ale keby som z toho trosku omladla a opeknela, mozno by som sa na to aj dala

henikav
13. okt 2008

ale dobry burcak by som si dala, mnam, teraz slintaaaaaaaaaam

klarysa
13. okt 2008

ahoj holky, tak nakonec jsem musela jet z práce dřív, neměl kdo hlídat, tak jsem byla včas doma a bylo to moc příjemné
yanny - jsem ráda, že nejsem sama kdo v týdnu nevaří a nikdy jsem teplé večeře ani nevařila. párkrát jsem to skusila a manžel buď domů vůbec z práce nedorazil (zůstal u rodičů) anebo přijel navečeeřený. Tak jsem řekla, že to dělat nebudu a úplně se spokojíme se studenýma večeřema, třeba taková chery rajčátka s mozzarelou - to nemá chybu, klidně můžeme každý den.

yanny
13. okt 2008

No mě nejvíc chybí obyčejný chleba. Ale to jsem překousla 😒
No jsem ráda, že mi nazakázali víno, to bych asi fakt už nechtěla žít, protože bez červenýho to by mi ani nechutnalo.
Hení a na fotce, to je tvůj??? 🙂

yanny
13. okt 2008

Jo, Klaryso, to bylo jednu dobu naše oblíbené jídlo s mojí holkou, jem mužíkovi to nic neříkalo, on je taková stará škola a pořád by nejraději chtěl knedlíky, nejlépe domácí 🙂
Ale to jsem se snažila dřív. Přesně jak říkaš, někdy nepřišel, jindy zas po jídle a tak mě odnaučil vařit, nejdřív mě to vadilo, ale potom jsem se v tom našla a držím diety a hubnu, tedy snažím se............................

henikav
13. okt 2008

yanny, ano na tej fotke som s manzelom, no a varenie si delime, on mi strasne rad kafruje do kuchyne, obaja dost vela pracujeme a tak ten vari co ma cas a je k dispozicii

klarysa
13. okt 2008

jojo, tak to u nás taky je, naštěstí se v kuchyni umí otáčet a když vidí, jak jsem kolikrát vyřízená, tak to zařídí on a taky je to tak, že jeden obstará synka na spaní a druhý dělá večeři, to taky funguje.
ale ty diety, u toho moc nevydržím, jediný, co mi šlo a to jsme praktikovali opět oba, byla dělená strava, hlavně manžel schodil, já moc ne. a navíc při krátkém těhotenství letos v zimě (potrat v 11tt) jsem stačila nabrat 5kilo a nemůžu se jich ani za boha zbavit, dietu teda nedržím, ale spíš jsem se přes léto snažila sportovat - in-line, aerobic, tenis, spinning. to bylo prima, ale teď jak už jse brzo tma se mi nechce dělat vůbec nic. Ach ta zima.

yanny
13. okt 2008

A určitě taky vaří lépe, jak ty 😅 Můj vaří nejpépe na světě, alespoň já ho při tom nechávám 😀

henikav
13. okt 2008

no ten moj vari fantasticky, ale aj pecie, no a samozrejme rad papa. O tych kilach smerom hore mi ani nehovorte, drzala som dietu, pekne som schudla a teraz zase naberam, neviem ci to nebude z tych hormonalnych liekov

yanny
13. okt 2008

Já poslední dva roky taky přibrala, kvuli té honbě za miminem, ty stimulace a nechopenky a potom hoňky v práci a nějaký sport jsem neměla náladu a teď to mám. I dnes imunoložka mi to jednoznačně řekla, že bych měla něco schodit.

henikav
13. okt 2008

no ja tiez, ale teraz nebudem nic zhadzovat, dufam ze teraz otehotniem a straaaaasnee priberiem 😀 😀 😀

yanny
13. okt 2008

Hení a ty to zkoušíš přirozeně na v nějakým centru????

henikav
13. okt 2008

zatial prirodzene, teda s hormonalnou podporou, beriem clomid a od stredy si zacnem pichat pregnyl na ovulaciu. V maji som takto otehotnela a okamzite, tak pevne verim, ze teraz tiez otehotniem, len dufam, ze teraz uz bude babatko v poriadku

henikav
13. okt 2008

podla lekara, ak sa nam to nepodari do januara (ledna), tak pojdeme na in vitro

yanny
13. okt 2008

Já jsem jedla jednou clomhexal, ale nepíchala jsem si pregnyl.......Měla jsem hodně folikulů, ale nic nebylo 😒
Kde dostaneš ten pregnyl????

henikav
13. okt 2008

este keby to mohli byt dvojcatka, to by sme sa fakt tesili, lebo chceme este aspon dve deti. Manzel hovorieva, ze deti nie je nikdy dost, aj ja si to myslim a keby sme sa spoznali pred 20timi rokmi a nemali ziadne problemy, mozno by sme ich mali uz aj 10

yanny
13. okt 2008

kolik ti je????Hení

henikav
13. okt 2008

predpisal mi ho lekar, uz ho mam v chladnicke, len este nemam striekacky a ihly 😖 ihly velmi nemusim, no ale co uz, ked bez toho to nejde

henikav
13. okt 2008

mam 38 a manzel 44

yanny
13. okt 2008

Dali ti ho zdarma?????
Po mě jednou chtěli cca 100, ale taky 500

henikav
13. okt 2008

pregnyl stal nejakych 16 euro a clomid asi 8 za krabicku 10tich

henikav
13. okt 2008

ja si to tak miesam, raz antikoncepciu na upravu cyklu, na predlzenie plodnych dni.... no a potom zas lieky na otehotnenie ako u blaznov

yanny
13. okt 2008

Mě 41 a manželovi 49.

Kvuli věku mě dnes rozladila imunoložka, na kterou jsem sázela.
Řekla, něco v tom smyslu, že ač vypadám jako třicátnice, tak že biologický věk nezměním a po 40cítce, je skoro nemožné otěhotnět. A prý otěhotněním to nekončí, do porodu prý hrozí hodně nemocí, degenaraci chromozomu.
A kdybych tohle zvládla, tak je zase větší pravděpodobnost mého onemocnění atd......atd........
Měla jsem strach,že odradí toho mojeho, protože není moc nadšený pro mimi

yanny
13. okt 2008

Ale neodradila a za týden má jít odevzdat spermijky na vyšetřní. No a dnes nám odebrali krev a 10.11. si mám dojet pro výsledky.
No a potom už šetřím asi na poslední IVFko se vším všudy.

henikav
13. okt 2008

viem o com hovoris, aj mne povedal lekar, ze vyzeram zvonka velmi mlado, ale biologicky vek mam vysoky, prekonala som nejake choroby, brala vela liekov a tak mam stary zniceny organizmus. Tak mi odovodnili aj to, ze nase babatko bolo chore, vraj som jednoducho stara, ale skusame to zas. Moj manzel ma utesuje, ze mozme byt radi, ze je lekarska veda na takej urovni, ze nam mozu maximalne pomoct. Samozrejme ratame aj s moznostou, ze uz dalsie deti mozno nebudu. Ale nevzdame sa tak lahko, pretoze nadej umiera posledna a budeme skusat, kym sa len bude dat. Nedaj sa odradit, aj lekar je len clovek a moze sa mylit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre