Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
15. júl 2014

@santamonica tak daj potom vediet aby sme držali palce 🙂 ja sa zatial snažim chudnut a septembri imunologia = čakanie na vysledky 😒 a potom sa uvidi či začneme bojovat ,alebo to už nechame tak 😔 ty sa drz a davaj pozor na davkovanie liekov 😀

slavka_2012
15. júl 2014

@elisabethwoodville jeeeeej tak to muselo byt prekvapenie 😀 😀 😀 silno držim palčeky aby všetko bolo OK 😵

elisabethwoodville
16. júl 2014

@santeema dakujem 😉

santamonica
18. júl 2014

@slavka_2012 dakujem,
no z troch mrazacikov ostala jedna blastocysta kvality B, tu mi vlozili , ze sliznica krasna, vsetko super, ale mam pocit, ze to hovoria asi kazdej.......hladala som , ci niekto mal z B uspesne tehu , ale nenasla som 🤐 ,
kazdopadne nestracam nadej, som pozitivna, ostatne tri zamrazene su morulky, co je este horsie , takze tak je to.....ale dopichane brusko hladkam poctivo 🙂 , zacali sa mi dost robit modriny z tych liekov.....
chudnut treba, snaz sa, srzim ti palce, ja som tiez nespokojna a mala som schudnut viac, zvladla som zatial len 6kg a potrebujem este 10, aby som bola akurat....

slavka_2012
19. júl 2014

@santamonica takže chrobačik sa nam už krasne zahryzkal a my už budeme čakat na krasne // kolajnice 😀 😀 😀 silno držim palce ,že ma čim skor potešiiiiiiiš pozitivnym testikom 😵 😵 😵

santamonica
20. júl 2014

@slavka_2012 🙂 😀 🙂 tak , uz sa zahryzkava....alebo ma pichalo v boku......kazdopadne som nieco citila 😎 ,
vobec sa nestrazim, ako predtym, chodim do prace a na prechadzky so psami......snazim sa na to nemysliet cely cas.........dam vediet........dakujem za pozitivnu energiu

elisabethwoodville
26. júl 2014

@slavka_2012 @santeema @santamonica ahoj dievcata, ako sa vam dari? my pomalicky rastieme, obe gulocky uz maju 1,5 cm a mame sa fajn. co mate noveho?

slavka_2012
26. júl 2014

tešim sa s tebou že tak krasne rastu 😀 😀 😀 ja ešte nič stale čakam či nezavolaju z Nitri či sa im neuvolnil termin 😒 budeme mudrejši až v septembri ..............a možno sa stane zazrak a nam sa zadari prirodzene 😉 to by bol važne zazrak 😀 len pekne si to uživaj a davajte na seba pozor , potom chceme vidiet aj fotečku 😉 možno už aj santamonica ma peknu novinku pre nas 😵

santeema
28. júl 2014

@elisabethwoodville dik za opytanie🙂...vsetko ok u mna, len som bola dost unavena, lebo som mala 5 ivf, mega davky hormonov najdlhsie ako sa dalo. 22.7. som bola na odbere a mala som 4 vajicka, co je na mna uspech velky🙂, ale iba dve sa oplodnili, vznikli z nich blasto... a tie mi v sobotu vkladali, tak sa uvidi. pocity nemam nijake a asi to nevydrzim a otestujem sa ale na 10 den po et, lebo sa to skor asi neoplati a nic sa neukaze.
dalsie ivf ko je narocnejsie na energiu, ked mate doma rocneho krpca a bohvie ako sa nevyspite, musite ho stale vlacit hore dole, som si to tak neuvedomila. ale tym ze mam uz 40 rokov, tak som nechcela dlhsie cakat. zomrem od zvedavosti kym tych 10 dni prejde🙂. a zelam ti, aby bolo vsetko ok s tebou. este ti nebyva zle? lebo ze vraj pri dvojcatach je to dost "vesele"🙂 s tymi nevolnostami rannymi do 12 tyzdna, aspon mojej sestre bolo brutalne zle. prevracala chuda vacsiu cast dna🙂, ale potom sa to ustalilo.

elisabethwoodville
29. júl 2014

@santeema silno drzim palce! snaz sa oddychovat co najviac, mne pomohlo ze som bola na PN. prve babo mas prirodzenou cestou?
ja som si robila test na 8.den po transfere, lebo som zaspinila a strasne som sa vyplasila. a uz vtedy tam bol slabucky duch. a potom silnel zo dna na den. robila som si test z lekarne Dr.Max a aj ine, ale ten bol najcitlivejsi. kym ostatne neukazali nic, on uz peknu druhu ciarku.
zle mi nebyva, teda nevraciam, ale nez sa rano rozhybem, 3 - 4 krat mi je na odpadnutie. hlava mi stecie z krvi a rychlo lahnut, nohy vylozit hore. a kruti sa mi o 100 sest. smrdi mi maso, som nafuknuta ako balon a trpim zapchou, s tymto som nemavala nikdy problemy.
drzim palce, nech ti cas rychlo uteka a hlavne nech najdes dve // 😎

vanushka
29. júl 2014

@santeema drzim palce velmi aby sa pekne uchytili

@elisabethwoodville jejjj, gratulujem a este ku tomu dvojky 🙂 davaj na seba pozor a uzivajte tehotenstvo

santeema
29. júl 2014

@elisabethwoodville ahoj. to by bol iny zazrak, keby prirodzene🙂. nie malého mam z ivf c.4. tam som mala 3 vajicka, 2 som si dala vlozit a z jedneho je on. to tretie vajicko som mala zmrazene, dala som si ho vlozit v juni, ale nic. preto som sa dala este na jedno ivf ko, ze skusim, aby som mala taky dobry vnutorny pocit, ze este som sa pokusila. tak sa uvidi. mne tiez nebyvalo zle od zaludka, ale mavala som take stavy, ze mi bolo na odpadnutie. to bolo kym hcg nevystupa najvyssie co je do 12tt a potom to bolo ok, ja som ale pila 2 kavy denne stale, lebo som tazky zavislak, aj ked som kojila potom a bolo vsetko ok a hlavne ma prebrala🙂

santeema
29. júl 2014

@vanushka dakujem ...no uvidim, by som si zelala, keby aspon jedno, ako pri malom, lebo dvojicky su sice super, ale tri male decka z vrecka doma🙂, to by bolo "ine kafe"🙂

santeema
29. júl 2014

@elisabethwoodville to preto si mala asi ciarku tak skoro, ze si cakala dve baba, vtedy to byva tusim silnejsie, lebo hcg je vyssie od zaciatku. urcite daj vediet co to bude, ked sa to ukaze🙂.

vanushka
29. júl 2014

@santeema no jasne, plne ta chapem 🙂 prveho mas tiez z ivf ?

santeema
29. júl 2014

@vanushka ano z ivf c.4, to by bol u mna velky zazrak prirodzene🙂..ale uz sa ani nad tym nezamyslam, proste to tak je, este dobre ,ze take nieco ako umele existuje, je to nadej pre nas, co sme trosku ine🙂.

vanushka
2. aug 2014

@santeema ako sa mas ? uz si testovala ?

santeema
2. aug 2014

@vanushka myslim, ze ani enbude treba, lebo asi dostavam menzes☹...a to som si celkom myslela, ze by sa to mohlo podarit teraz. som si sice povedala, ze koncim, ale este kvôli priatelovi mozno dam ivf c.6, ale to asi az o 2-3 mesiace skor sa neda myslim, musim sa porozpravat s lekarom. dala som si vlozit moje dve krasne blasto...a jedine, lebo na zmrazanie som nemala teraz nic. no ale asi sa to pre nieco deje a vsetko je ako ma byt, nie som nejak velmi nahnevana. je pravda, ze som sa vôbec nesetrila, lebo pri tom mojom rocnom krpcovi sa to velmi nedalo a nema mi kto s nim pomoct. priatel je zlaty pomaha ako moze, ale je dost prec. uvidi sa zajtra a potom budem riesit dalej. jedno viem, ze nechcem, aby malicky bol jedinacik, tak ak sa to nepodari , bude mat adoptovaného surodenca. uvidíme v buducnosti, ale straaasne si zelam, aby to do konca roka vyslo, musim asi napisat jeziskovi:, ze nech mi urobi skor vianoce🙂

santeema
2. aug 2014

@vanushka a este inak sa mavam fain🙂..dik za opytanie. dufam, ze ty si tiez ok, lebo som si pozerala, mas toho tiez za sebou viac nech dost, by som ti uplne ze najviac🙂 zelala stastie na vlastne babo. zasluzis si to. tak ja sa mam najmenej na co stazovat, ze mi druhe babo nevyslo asi teraz. pekny vecer

santamonica
5. aug 2014

@slavka_2012 ahoj, takze nevyslo to 😒 , zas a zas a zas ...... uz neviem, ako dalej, ani plakat uz nevladzem asi....je to vsetko na nic...... vy sa drzte, baby

santeema
5. aug 2014

@santamonica neboj raz to aj vyjde🙂, len keby sme mali istotu, ze kedy...ved ja som mala teraz tiez 2 ukazkove blasto...a dostala som menzes tyzden po vklade, na zamrazenie som nemala nic.tak som sa tesila, ze by sa to mohlo podarit aj druhy krat, ked mi to raz vyslo. ono to je jak v tombole tusim, raz bude stastie a podari sa to. ja som si este povedala, ze este raz a ivf c.6 bude moja posledna dufam. to som si vravela ja teraz, len to je take, ze stale dufas, ze by sa to mohlo podarit, otrasies sa, posmutis a rozmyslal, ze co keby predsa nabudúce . ach jaj...zelam ti vela energie a nech sa ti deju len same dobre veci v buducnosti, vratane babetka🙂.

slavka_2012
6. aug 2014

@santamonica tak to mi je velmi luto 😢 😢 😢 viem presne čo preživaš ☹ ani ja neviem ako dalej ,ale nechcem to ešte uplne vzdat,počkam na vysledky z Nitri ,,,zatial som si kupila Gynex /tak to tu chvalia/ možno troška pomože a je to dobre aj na psychiku a to tiež teraz potrebujeme....verim,že sa nevzdaš a este spolu zabojujeme 😉 posielam velkeeee objatie drzkaj sa

santamonica
6. aug 2014

@slavka_2012 dakujem za objatie, posielam aj ja, v skutocnom zivote sa uz moc neobjimam, lebo vzdy sa strasne rozrevem tak sa tomu vyhybam 😒 ,gynex som kedysi brala, kupim si zas, teraz som si zacala davat macu, prasok z korena, aj manzelovi..... nie, nevzdavam to, to sa neda, ja to nevzdam, kym bude minimalna sanca, len obcas-dost casto to na mna dolahne a citim sa zufalo a strasne nestastna, asi tak ako ty, je to trapenie, ale musime vydrzat.......aspon , ze sa takto podrzime, lebo ja uz sa o tom ani s kamaratkami nechcem rozpravat, uz je to prilis dlho ☹ , daj vediet, co vysledky....drzim vsetky palce

ivia25
6. aug 2014

@santeema ahoj, nečítala som všetky príspevky,ale len pár posledných,vidím,že si moc nešťastná,skús Helios v MARTINE.Držím ti palčeky 🙂 🙂 🙂

santeema
6. aug 2014

@ivia25 neviem, ktory príspevok tak vyznel, ale mrzi ma to, ze som na niekeho tak posobila🙂, mozno som pisala momentalne pocity, lebo som tak tajne dufala, ze moje dve krasne blasto... u mna zostanu, ale nezostali...ale neboj, ja nie som nestastna, to ze mi nevysiel pokus na druhe babo viem v pohode prezit🙂. happy z toho nie som, ale zivot ide dalej, skusim to este raz a ak nie potom adopcia. ale raz sa to podarilo, tak budem mat stastie aj druhy krat, dufam🙂. myslim, ze ked to ma vyjst tak je jedno v akom centre. a s heliosom ma kamoska zle skusenosti a su drahsi ako inde. ale dik za podporu a pekny vecer

ivia25
8. aug 2014

@santeema uprimne ti želám všetko len to dobré,ja som to myslela v dobrom 🙂 🙂 🙂

santeema
9. aug 2014

@ivia25 to je v pohode, ja len, ze fakt som ok, lebo je uplne ine ak uz jedno dieta mas a pokusas sa o dalsie. jasne, ze si zelam, aby sa to podarilo, ale ten stres a napatie okolo toho je ovela mensi. aj ja ti zelam vsetko dobre a dik🙂)

elisabethwoodville
12. aug 2014

ahoj babulky, dnes sme boli na UZ. babatka uz maju kazde 4 cm, hadzali sa o sto sest, trepali rucickymi nozickami 🙂 bol to uzasny pohlad, aj srdiecka pekne bili.
bojujte kolko sa len da, stoji to za to! budem na vas vsetky mysliet a tesim sa, ked si budeme navzajom vymienat zazitky 😎

slavka_2012
12. aug 2014

@elisabethwoodville tak to som štastna,ze všetko je OK 🙂 len pekne priberajte a myslite na nas 😀 😀 😀

santeema
12. aug 2014

@elisabethwoodville super super🙂...nech to ide dalej hladko a z do fnale🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre