• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@zuzicek88 ahoj tak Ti gratulujem a nech tam zostane nasledujúcich 9 mesiacov...
27. feb 2015 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macka735 dakujem ti velmi pekne,dufajme,ze zostane,aj ja prajem tebe aby sa ti druhy pokus podaril,ak sa smiem spytat,uz mad deti,ci to bude prve?
27. feb 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 hej máme už dospelé,ale chceme este jedno
27. feb 2015 o 19:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka735 aha,ja este nie,toto bude nase prve
27. feb 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka735 ahoj,Brno odporúčam,tiež som teraz po neúspešnom softe,mala som len 3 vajká a len jedno bolo dobré,ale žiaľ neuchytilo sa :unamused: v pondelok idem znovu do RF,som zvedavá,čo dr. navrhne a hned by sme chceli skúsiť ešte jeden pokus s mojimi vajkami :wink: v RF je pre nás ženy vo vyššom veku odborník dr. Macháč.,ale má toho strááášne veľa,,ja mám tiež po 40 :wink: toto bude náš už 5 pokus a dúfam,že konečne už posledný :slight_smile:
27. feb 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 ahoj,držím palce,nech sa bublinke u tebe zapáči a nech tam pekne v brušku zostane 9 mes. :slight_smile: :wink:
27. feb 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macka735 a do akého centra si chodila u nás na SK :slight_smile:
27. feb 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 velmi,velmi pekne ti dakujem,si zlata,potom napisem o tyzden..
27. feb 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
do Gin-fivu v Blave
27. feb 2015 o 19:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka735 a ako samoplatca ťa to tam koľko vyšlo? :wink:
27. feb 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 čakáme dobré správičky a hlavne krásne // :wink:
27. feb 2015 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 hej hlavne po dnesnej hadke so svokrou..ale to sem asi nepatri
27. feb 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 teraz kašli na ňu,zbytočne sa budeš stresovať a to nieje dobré teraz :wink: já mám so svojou svokrou pokoj,,skončila som s ňou pred pol rokom a to definitívne :wink: dala som jej viac šancí,,myslela som si ved je to predsa matka mojho mm, ale komu niet rady tomu niet pomoci :wink:
27. feb 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 to mas pravdu,no ja s nou musim byvat,zial
1. mar 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzicek88 nezávidím ti :unamused: ja ju mám o 3 domy dalej :grinning:
1. mar 2015 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ani neni co,manzel ma 42 a furt sa chce onho starat ako keby mal 8 rokov,dako nato zabuda,ze je to dospely chlap a ma svoju manzelku,aby sa starala,no skoda reci...
1. mar 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzicek88 ani ja ti nezavidim, celkom ako moja, vydrz moja drzim ti palce :slight_smile:
2. mar 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkafs dakujem za podporu,si zlata
2. mar 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elisabethwoodville Dlouho jsem tu nebyla, tak ti opožděně gratuluju. Tys to zvládla! ty a holčičky....to je krása..a naděje pro mě. Jak se princezny jmenují?
7. mar 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanika.t Ahoj....aj ja už som mala 4 krížiky na chrbte...som v 12 týždni, len čítam, na čo sa liečiš, tiež som mala tie zamlknuté, no mňa vôbec nikto nikde neposlal.....v ktorom týždni sa ti stali potraty?
18. mar 2015 o 08:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,viem mi niktora z vas povedat do kedy mozeme skusat IVF? Budem mat 41 a uz 5 vkladov neuspesnych,skusila som aj rep.imonologiu,absolvovala som aj liecbu a nic mate niektora z vas radu ktorej sa to podarilo,ze co treba robit? dakujem vam moc :wink:
12. apr 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 ahoj, ja mam 41 a na jesen idem este na jedno IVF, asi posledne....myslim ze mozes do 45, ale neviem to na isto....ja som tehotna bola 4x, ale dieta nemame :frowning2: , pojdeme do brna, nie ze by som nebola spokojna tu, ale chcem ist niekam inam, pre taky moj pocit , akoze nieco ine vyskusat a asi pojdeme do darovanych vajicok
19. máj 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja mam 44 teraz som bola na IVF nase druhe bohužial 7 tyž. nam prestalo byt srdiečko a maly sme to darovanych , bola som aj na kyrete teraz este idem na hematologiu a potom by som chcela ist este mame 8 mrazakov .
19. máj 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@askona @santamonica tak ja chcem ísť do toho tretí krát a chodím do reprofitu,tiež už naposledy na psychyku a peniaze veľmi náročné :frowning2:
19. máj 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel74 aj mi sme chcely ist do brna ale ked som už chodila do gyn fiv ja som spokojna aj nas to už teraz stalo darovanymi 4500 eur len keby nam to vyslo dufam že ano .dakujem za srdiečko
19. máj 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74
@askona ahojte, no tie peniaze to je hroza....my ak pojdeme do darovanych, tak to bude naposledy, ak nase tak maximalne 2x, uz na to ani nebudeme mat ale ani to uz asi nepomoze...... :frowning2: , ale vyskusame to este....ved na co su nam tie peniaze potom aj tak......... je to trapenie :cry:
21. máj 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santamonica Držim moc palčeky,hádam nám to raz vyjde
21. máj 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 drzim palce tiez....vsetkym zenam, ktore tuzia po detoch......mam za sebou obdobia zufania a depresii.....ale som zase vdacna za to co mam, dobreho manzela, rodinu, psikov, kamaratky, pracu, zdravie, atd....ale nic nenahradi tuto zivotnu stratu :confounded: , a nepochopi to nikto iny, iba tie co to sami prezivaju...... my ziadame aj o adopciu,ale neviem, ci to vyjde, manzel je starsi o dost a kym prijdeme na rad.....adoptovane dietatko neberieme ako nahradu za vlastne, ja som chcela adoptovat vzdy, lutujem, ze som nezacala skor to riesit, ale v stave tych depresii po potratoch by to asi nebolo dobre......
24. máj 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata - chcela by som vediet ,z e ako s ato dari s darovanymi vajkami, ka je uspesnost? Niekto povie , ze na prvy krat a niekto hovori, ze to tiez nejde tak lahko. Poznate niekoho,komu s to vydarilo?
24. máj 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolajka2 samozrejme ze sa to podarilo..nerozmyslaj takto..uspesnost je rovnaka ci darovane alebo vlastne,nikto ti predsa nezaruci ze to vyjde..ty musis jednoducho verit ze ano a potom sa to podari :slight_smile: pozitivne myslenie je velmi dolezite...
24. máj 2015 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok