Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

macka735
27. feb 2015

@zuzicek88 ahoj tak Ti gratulujem a nech tam zostane nasledujúcich 9 mesiacov...

zuzicek88
27. feb 2015

@macka735 dakujem ti velmi pekne,dufajme,ze zostane,aj ja prajem tebe aby sa ti druhy pokus podaril,ak sa smiem spytat,uz mad deti,ci to bude prve?

macka735
27. feb 2015

@zuzicek88 hej máme už dospelé,ale chceme este jedno

zuzicek88
27. feb 2015

@macka735 aha,ja este nie,toto bude nase prve

silvia545
27. feb 2015

@macka735 ahoj,Brno odporúčam,tiež som teraz po neúspešnom softe,mala som len 3 vajká a len jedno bolo dobré,ale žiaľ neuchytilo sa 😒 v pondelok idem znovu do RF,som zvedavá,čo dr. navrhne a hned by sme chceli skúsiť ešte jeden pokus s mojimi vajkami 😉 v RF je pre nás ženy vo vyššom veku odborník dr. Macháč.,ale má toho strááášne veľa,,ja mám tiež po 40 😉 toto bude náš už 5 pokus a dúfam,že konečne už posledný 🙂

silvia545
27. feb 2015

@zuzicek88 ahoj,držím palce,nech sa bublinke u tebe zapáči a nech tam pekne v brušku zostane 9 mes. 🙂 😉

silvia545
27. feb 2015

@macka735 a do akého centra si chodila u nás na SK 🙂

zuzicek88
27. feb 2015

@silvia545 velmi,velmi pekne ti dakujem,si zlata,potom napisem o tyzden..

macka735
27. feb 2015

do Gin-fivu v Blave

silvia545
27. feb 2015

@macka735 a ako samoplatca ťa to tam koľko vyšlo? 😉

silvia545
27. feb 2015

@zuzicek88 čakáme dobré správičky a hlavne krásne // 😉

zuzicek88
27. feb 2015

@silvia545 hej hlavne po dnesnej hadke so svokrou..ale to sem asi nepatri

silvia545
27. feb 2015

@zuzicek88 teraz kašli na ňu,zbytočne sa budeš stresovať a to nieje dobré teraz 😉 já mám so svojou svokrou pokoj,,skončila som s ňou pred pol rokom a to definitívne 😉 dala som jej viac šancí,,myslela som si ved je to predsa matka mojho mm, ale komu niet rady tomu niet pomoci 😉

zuzicek88
1. mar 2015

@silvia545 to mas pravdu,no ja s nou musim byvat,zial

silvia545
1. mar 2015

@zuzicek88 nezávidím ti 😒 ja ju mám o 3 domy dalej 😀

zuzicek88
1. mar 2015

@silvia545 ani neni co,manzel ma 42 a furt sa chce onho starat ako keby mal 8 rokov,dako nato zabuda,ze je to dospely chlap a ma svoju manzelku,aby sa starala,no skoda reci...

katkafs
2. mar 2015

@zuzicek88 ani ja ti nezavidim, celkom ako moja, vydrz moja drzim ti palce 🙂

zuzicek88
2. mar 2015

@katkafs dakujem za podporu,si zlata

irmalachat
7. mar 2015

@elisabethwoodville Dlouho jsem tu nebyla, tak ti opožděně gratuluju. Tys to zvládla! ty a holčičky....to je krása..a naděje pro mě. Jak se princezny jmenují?

borievka111
18. mar 2015

@tanika.t Ahoj....aj ja už som mala 4 krížiky na chrbte...som v 12 týždni, len čítam, na čo sa liečiš, tiež som mala tie zamlknuté, no mňa vôbec nikto nikde neposlal.....v ktorom týždni sa ti stali potraty?

angel74
12. apr 2015

ahojte babenky,viem mi niktora z vas povedat do kedy mozeme skusat IVF? Budem mat 41 a uz 5 vkladov neuspesnych,skusila som aj rep.imonologiu,absolvovala som aj liecbu a nic mate niektora z vas radu ktorej sa to podarilo,ze co treba robit? dakujem vam moc 😉

santamonica
19. máj 2015

@angel74 ahoj, ja mam 41 a na jesen idem este na jedno IVF, asi posledne....myslim ze mozes do 45, ale neviem to na isto....ja som tehotna bola 4x, ale dieta nemame ☹ , pojdeme do brna, nie ze by som nebola spokojna tu, ale chcem ist niekam inam, pre taky moj pocit , akoze nieco ine vyskusat a asi pojdeme do darovanych vajicok

askona
19. máj 2015

Ahoj ja mam 44 teraz som bola na IVF nase druhe bohužial 7 tyž. nam prestalo byt srdiečko a maly sme to darovanych , bola som aj na kyrete teraz este idem na hematologiu a potom by som chcela ist este mame 8 mrazakov .

angel74
19. máj 2015

@askona @santamonica tak ja chcem ísť do toho tretí krát a chodím do reprofitu,tiež už naposledy na psychyku a peniaze veľmi náročné ☹

askona
19. máj 2015

angel74 aj mi sme chcely ist do brna ale ked som už chodila do gyn fiv ja som spokojna aj nas to už teraz stalo darovanymi 4500 eur len keby nam to vyslo dufam že ano .dakujem za srdiečko

santamonica
21. máj 2015

@angel74
@askona ahojte, no tie peniaze to je hroza....my ak pojdeme do darovanych, tak to bude naposledy, ak nase tak maximalne 2x, uz na to ani nebudeme mat ale ani to uz asi nepomoze...... ☹ , ale vyskusame to este....ved na co su nam tie peniaze potom aj tak......... je to trapenie 😢

angel74
21. máj 2015

@santamonica Držim moc palčeky,hádam nám to raz vyjde

santamonica
24. máj 2015

@angel74 drzim palce tiez....vsetkym zenam, ktore tuzia po detoch......mam za sebou obdobia zufania a depresii.....ale som zase vdacna za to co mam, dobreho manzela, rodinu, psikov, kamaratky, pracu, zdravie, atd....ale nic nenahradi tuto zivotnu stratu 😖 , a nepochopi to nikto iny, iba tie co to sami prezivaju...... my ziadame aj o adopciu,ale neviem, ci to vyjde, manzel je starsi o dost a kym prijdeme na rad.....adoptovane dietatko neberieme ako nahradu za vlastne, ja som chcela adoptovat vzdy, lutujem, ze som nezacala skor to riesit, ale v stave tych depresii po potratoch by to asi nebolo dobre......

nikolajka2
24. máj 2015

dievcata - chcela by som vediet ,z e ako s ato dari s darovanymi vajkami, ka je uspesnost? Niekto povie , ze na prvy krat a niekto hovori, ze to tiez nejde tak lahko. Poznate niekoho,komu s to vydarilo?

stastenka42
24. máj 2015

@nikolajka2 samozrejme ze sa to podarilo..nerozmyslaj takto..uspesnost je rovnaka ci darovane alebo vlastne,nikto ti predsa nezaruci ze to vyjde..ty musis jednoducho verit ze ano a potom sa to podari 🙂 pozitivne myslenie je velmi dolezite...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre