Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
20. okt 2008

Já když jsem píchala 225, tak jsem měla taky 4 folíky - 4vajíčka - 4embryjka.
Předtím jsem píchala 300 a měla jsem jich myslím 8 folíků - 6vajíček - 5 embryjek.
FSH jsem měla 11.

madla28
20. okt 2008

Co je FSH. Mám nějaký výpadek.

madla28
20. okt 2008

Už vím, já měla FSH 16,1

yanny
20. okt 2008

Nevím to přesně, ale nad 10 to není dobrý, protože právě hrozí špatná reakce na stimulaci. Protože naše tělo si samo vyrábí už hodně FSH a to z důvodu, nižší funkce vaječníků a tím, že si při stimulaci taky pícháme FSH, tak málo reagujeme, protože tělo je už zvyklé na vysoké FSH.
No jestli jsem se do toho nějak nezamotala.
Taky je to prý známka, že už pravidelně každý měsíc neovulujeme.
No je to blbý, ale je to tak.
Nevím jestli by to nějak ovlivnilo, kdybych dříve brala HA, že by ve vaječnících kvuli tomu zůstalo více vajíček.
Já nikdy žádnou antikoncepci nebrala a to jsem možná udělala chybu 😀

yanny
20. okt 2008

A u mě stimulaci ovlivňuje i nadváda, prý i proto potřebuji víc hormonu u stimulky.
Ráno vstávám, jedu do Prahy.
Tak dobrou

valina
21. okt 2008

Tu dnes este nikto nebol? 😨
Yanny, pytala si sa, v akej som faze - pokial ide o IVF v nijakej, lebo viac-menej som tuto moznost vylucila. Pokial ide o cyklus, tak snad smerujem k ovu, ktora by mala byt cez vikend. Ale uz sa mi nechce nic, ani robit ovu testy, ani ist na folikulometriu, necham to na prirodu. 😔

labus
21. okt 2008

ahoj heni tak ako bolo v čechách? a len sa pekne snažte z mužíčkom lebo ja už 4 den stimulujem tak by sme boli naraz tehulky 🙂 🙂 to by bolo superskééééé tak držím palčiskáa ozvy sa

iveb
21. okt 2008

Tak dievčatá mám za sebou dnešný KET. Rozmrazené a vložené dve embryjká. Snáď sa to šťastíčko už aj na mňa poriadne usmeje.

bigrendy
21. okt 2008

Ahoj holkyjá mám strach,že s těch mých 4 folíků nic nebude. může se stát,že by nerostli?stalo se to někomu?

labus
21. okt 2008

iweb super správa tak pekne oddychuj a držíme palce
bigrendy a prečo sa bojíš nenamýšlaj si zbytočne neboj narastu... hlavu hore..určite porastuuuuuu

henikav
21. okt 2008

ahoj labus, tesim sa ze ta tu vidim. V cechach bolo fantasticky, stravila som krasny vikend s manzelom. Teraz uz len dufam, ze sa nam babatko podarilo. No a teraz uz zas zarezavam v praci. Cesta bola fajn a musim povedat, ze v cechach sa velmi dobre citim, ludia su tam strasne mily, zdvorily a slusny. Sice som takmer cely vikend presedela v skole, stihli sme zato skocit aj do kina a po butikoch.
Co sa tyka babatka, teraz uz len cakat, ci z toho nieco bude, ak sa nam to nepodari do januara, pojdeme na in vitro, ale ja viem, ze sa to podari. Mozno sa uz aj podarilo
A co mas nove ty?? Vcera som Ta tu nevidela.

labus
21. okt 2008

včera som bola v Ba s Andym na ortopedii išli sme vlakom ráno o 04,10 lebo manžel mal vela práce a nemohol nás vziat. Andyho objedna docent na operáciu na 18.11 nástup do nemocky bude ho operovat on osobne a je vraj najlepší aspon že tak ... no a bola som chvýlku u segri tá býva v Ba došli sme domov šla som na injekciu chodím o 17,00 a tak ma to všetko zmohlo že som zaspala a spala až do rána...
takže ja verím že už máš mimi v brušku tak dufam že sa to aj mne podarí a budeme spolu tehulkovat to by bola paráááda pozdrav doma a ked dojdem z injekcie tak ta tu pohladám ahojjjjjj

henikav
21. okt 2008

labus, zbalim to tu, idem domov, ozvem sa odtial 😉 no a cestou nakupit, lebo doma nic nemame po mojom vikende 😀 😀 😀

bigrendy
21. okt 2008

labus a kdy ty jdeš na utz?

madla28
21. okt 2008

Rendy, dej si na seznamu do vyhledávače prodám puregon a najdeš tam plno inzerátů. Bohužel fostimonu tam moc není.

labus
21. okt 2008

ahoj bigrendy ja idem vo štvrtok

bigrendy
21. okt 2008

madlo to jsou staré inzeráty.
😠

bigrendy
21. okt 2008

labus a jak ti je mě pěkně bolí vaječníky. tak se snad něco děje. 😉

yanny
21. okt 2008

Ahoj kočky,
jak s máte????
Iveb tys nás překvapila, tak zničeho nic, nebo jsem tvou přípravu na Ket nepostřhla??? Tak to tady budeš častěji??? Zajímají nás všechny tvoje příznaky a nepříznaky 🙂 🙂
Rendy nestraš to se nestává, vždy je nechají dorůst a podržejí ostatní třeba centrotidou 🙂 🙂 🙂
Madlo ta stimulace s HA je asi jako dlouhý protokol, ne????
Hení a Valino já už jsem na tom tak blbě, že je mi blbý manžílka furt znásilňovat a samozřejmě mi to jde většinou jen v ovulaci.
Labuš a kdy půjdeš na ultrazvuk???
Kde si Zaneb???
A mě dnes řekli, že další tři týdny musím mít zafixovanou nohu. Ale mám jí už v pořádku a budu to mít dobrý.
Dnes jdu s manžílkem do hospůdky na tatarák.
Tak se mějte.

Jo a dnes jsem sehnala dalších 800 IU Gonalu, ale ještě nevím kolik bude kočka chtít. Z

bigrendy
21. okt 2008

ahoj Yanny to jsi mě potěšila . to jsem potřebovala slyšet. 🙂

a jak bylov Praze?: a kdy zase pojedeš?

labus
21. okt 2008

bigrendy aj mna boleli prvé dva dni ale teraz ma už vooobec nebolia
ahoj yanny ja idem na UTZ vo štvrtok hmmm tatarák to by som si dala....tak ked budeš papat tak mysli na mna 😢 😀

annaanna
21. okt 2008

babenky čaute, trocha som preletela.... ale nedočítala
labus mne vravela v iscare dr. že treba injekcie v doobedňajších hodinách pichať, ale neviem prečo.
ako sa tu máte?

annaanna
21. okt 2008

ženy mňam tatarák, to bolo moje obľúbené jedlo, teraz keď som tehu ho nejem, my sme ho robievali doma dosť často keď prišla nejaká návšteva

labus
21. okt 2008

ahoj annaanna mne moj kamarát doky povedal že je jedno kedy budem chodit ale musí to byt pravidelné že ked o 17,00 tak vždy o 17,00 a kedže v nemocnici je službanon-stop a on jenemocničný lekár mám výmenný lístok pre sestričky ten ukážem pichnu mi injekciu a idem ..

annaanna
21. okt 2008

a čím stimuluješ, merionalom tuším. to je problém pichnúť do zadku. Ja som si pichala sama a pichám dodnes fraxiparín do bruška.... fuuu už nemám ani kde aké hrčky mám v tej slaninke 😀 😀

labus
21. okt 2008

annaanna a prečo si ešte musíš pichat ten fraxiparín na udržanie tehu? ja sa v tých liekoch nevyznám...
ešte štastie že mi to pichaju neviem či by som to zvládla...

henikav
21. okt 2008

ahojte zenusky, uz som tu. takmer som zabudla na futbal, lebo pre mne je dnes len pondelok, kedze som vcera nepracovala. Aj som sa cudovala, co vsetko ma cakalo na stole 😀 😀 😀
Ja si uz chvalabohu nic nemusim pichat, ja to sama ani nedokazem, esteze v praci mame zdravotnu sluzbu, oni ma pichnu, ani mojmu muzickovi to nerobi problem, ale po tych injekciach mam na brusku take modriny, alebo akoby krvne podliatiny.
No a teraz uz len dufame, uvidime o nejake dva tyzdne

labus
21. okt 2008

heni zlatík taaak moc ti držím palčeky uvydíš moja že to vyjde...a ako dopadol futbal,ja už som myslela že ani nedijdeš dneska..ja som si dneska cez jednu kočku v mimibazar objednala pulover za hororovu cenu 1560 sk ale faakt je pekný z victoriassecret a hodí sa na take pekne male tehu bruško... tak muž vravý že ved si objednaj idu vianoce aj sa moooc vytešujem ale ked si pomyslím ža ma vyšiel tolko...inak stojí 39dol. asi mi šibe s tých hormonou už,,aj dneska som tu sedela tiekli mi slzy ako hrachy ..ufff

henikav
21. okt 2008

labus, ty si taka zlata kocka, tak mi vies povzdvihnut naladu.... tesim sa ze som ta spoznala
mas fotku toho pekneho pulovra?? alebo link? nech sa potesim aj ja z toho, aky pekny pulcak budes mat.
Inac musim sa pochvalit, aj mne manzel nakupil par novych veci, taky bol rad, ze ma vidi, az mam vycitky svedomia,ale tesim sa novym veciam, uz mam vianoce 😉 😉 😉

labus
21. okt 2008

no heni aj ja sa mooc teším že ta tu mám no skus ho nájst na stránke www.victoriassecret.com
hore pod lištou su rozne názvy tak klikni clothing a potom sweters u tukni stranu 12 tak tuším je tam 3 hore... presný názov:velvet scoopneck babydoll swetr tak a presne ten bieli na obrázku farba b02 winter white
zlatko tak ho mrkni som zvedavá čo nan povieš ty to uečite nájdeš aj s mojim blbým opisom ale ja anglicky neviem a aj tak som ho našla.... a hlavne napíš pravdu nie zo slušnosti že pekný...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre