Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
25. okt 2008

Ahojte,
včera jsem se někde dočetla, že ten čaj Rainboo, nevím jak se to píše, je nejlepší přírodní antihistaminikum.
Tak si ho musím pořídit, prý mi pomůže i na potrarvinové alergie a na ekzem.
Jste se tady tuhle o něm bavili, snad Anička, no a vidíte je těhu 🙂

henikav
25. okt 2008

bigrendy, ak som tak od minuleho vikendu 😀 😀 😀 , vtedy som bola za manzelom

ahoj yanny, ako? manzel poslucha?

yanny
25. okt 2008

Už je zase jako beránek i sexik byl, asi že přišel ráno až ve čtyři a já ho pochválila a uvařila mu polívčičku, brambůrky na česneku, pečené v troubě a k tomu jeden pekáček lososa a ještě pekáček pangase.
A tak to má být, jen je chválit, chválit a chválit 😅 I když bych vyskočila z kůže. 😉

henikav
25. okt 2008

ahoj yanny,
no to mas pravdu, niekedy sa muzickovia chovaju ako domace zvieratko, ked ho maznas a dobre nachovas, tak je pekne pritulny 🙂 🙂 🙂

annaanna
25. okt 2008

ahojte babule, tak ako, čo máte nového ...
yanny, už je s nôžkou lepšie?
rendy, ja stále na teba myslím, že čo a ako....
zaenab? ty si sa nám stratila... žeeee?

yanny
25. okt 2008

No to je dost Aničko, že se objevíš.
Dnes jsem byla prvně sama venku venčit , ty moje hyenky. Tedy na čtyrkolce s berličkou uloženou po ruce.
Za chvilku jdu dokonce, prvně po 4 týdnech, autíčkem nakoupit, stáhla jsem si koleno dnes jen stahovákem a jde to. Sice jen špatně, páč nemám na noze žádný sval. To kdyby jste viděli, noho ubožačka, uplně tenká, bez svalů, jen tuk a kůže.

zaenab
25. okt 2008

Ahoj kočeny, neztratila jsem se, ale řeším nenadálou nepříjemnou událost v rodině, nemám náladu na nic jiného.
Byla jsem dnes na klinice, samozřejmě, že folikul se zastavil. Jdu na hormonální profil první den cyklu a pak bude stimulace, zatím léky.

bigrendy
25. okt 2008

Ahoj holky. celý den měmešla elektrika tak jsem nemohla na koníka.

Aničko to jsi hodná. nakonec to dobře dopadlo. doufám,že nám to vyjde.

Yanny taky naší říkáme hyena. ublafaná až hrůza. 😀

zaenab
25. okt 2008

Ahoj Rendy, jak je u tebe?

bigrendy
25. okt 2008

Ahoj celkem to jde 11folíků. ve středu opu. ty jsi měla jen jeden?

zaenab
25. okt 2008

Jo, jen jeden, ale byl to jen sledovaný cyklus bez stimulace, jen jsem zobala Utrogestan. Tak ten příští budu stimulovat.
Dnes je fakt den blbec a do toho ta oranžová smršť 😖

bigrendy
25. okt 2008

aha. tak to bude příště dobrý . a co budeš píchat a kolik?

zaenab
25. okt 2008

Nevím, řeknou mi to až po hormonálním profilu - měl by být hotový v den odběru, proto musím přijít první den cyklu.

bigrendy
25. okt 2008

to já jsem taky musela. na krev při každém utz. ale jaké léky a kolik jsem věděla týden předem.

zaenab
25. okt 2008

Já jsem ještě nikdy neměla IVF, tak uvidím, co všechno se dozvím. Ale teď mi bylo řečeno, že z výsledků, které mi už 2x dělali, bych ještě měla mít dost vajíček a v dobré kondici, mimo jiné i proto, že jsem asi 15 let brala hormon. antikoncepci, vždycky tu nejšetrnější. Tak i proto mi třeba sem tam dají jeden cyklus na domácím snažení s mírnou podporou.

annaanna
26. okt 2008

zaenab, aký sem tam jeden cyklus na domáce snaženie, šak to vyjde hneď na poprvé .... jaaaaj to myslíš pri druhom mimi? 😝
rendy, tak si opatruj tie foliky aby do stredy vydržáli a nech ich všetky plné vajíčok vyberú.... a máš vystaráno. Potom budú nervy..... či sa oplodnia, uchytia.... hmmmmm - držím ti palce a myslím na teba

henikav
26. okt 2008

dobre ranko a peknu nedelu Vam zelam

henikav
26. okt 2008

labus, viem ze tu dnes nebudes, chcela som len aby si vedela, ze ti drzim vsetky palceky, dufam, ze donesies za kufor dobrych sprav 😉 😉 😉 😉 😉 😉

yanny
26. okt 2008

Rendy, tak to je úspěch, možná jich tam bude i o něco víc, to jsem zvědavá??? 🙂
Zaneb, když mě jednou monitorovali cyklus, taky se mi zastavil folík cca 17 cm.
Myslím, že jsem měla zvýšený prolaktin.
Zaneb taky máš krátký MS cyklus???? Mě leží v hlave, když jsem koukala do téhle tabulky
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
a navolila si cyklus 22 dní, tak ovu má být 8 den, a ne 10 den, jak mi to vždy vyšlo na ultrazvuku.
Tak jestli není na závadu, tak krátká doba po OVU na zahnízdění embryjka.
Také přeji hezkou neděli, dnes jí mám pracovní odevzdávám DPHčka.
Ale občas nakouknu.

yanny
26. okt 2008

Jéje, to jsem zblbla ten link.
Tak znovu
http://www.mambaby.com/articles/cs/2179/aW5kZXg...

Teď je to OK

henikav
26. okt 2008

pozerala som tu tabulku yanny, ale nevyznam sa v tom, pretoze mam pomenene cykly tym, ze som brala antikoncepcne tabletky na oddialenie ovulacie, aby padla presne na den, ked budem s manzelom, uz vobec neviem, co a ako
viem len ze pred odchodom som mala na sone najvacsi folik 13, to je malo?

yanny
26. okt 2008

Hení, podle velikosti si mohla mít za 3 až 4 dny ovu, jestli si nepícháš pregnyl na časovanou OVu.
Folík roste 2 mm denně a spermije múžou čekat na vájo 2 až 5 dní. Tak si to zpočítej.
A tak to je když je vše OK.
13 je málo, vždy ho berou vážně až od 18, já taky mívám 10 den MS 24 mm. Ale většinou 8 den Ms jsem měla 18 - 20 mm a to jsem večer píchala pregnyl a za dva dny šla na IUI.

Ja jsem si také u sebe všimla, že už poslední dobou nemám ty OVU příznaky, tak se asi snažím zbytečně, vůbec nemám ten ovu výtok, mýslíte že ovu může probíhat???

henikav
26. okt 2008

dakujem yanny, ano pichala som si pregnyl, dokonca mi dal lekar dvojnasobnu davku ako prvu, asi to chcel urychlit, to bolo vo stredu a s manzelom som bola od stvrtku do pondelka, tak to mohlo vyjst. Myslis, ze ten pregnyl to teda urychlil?
ked ja sa v tom vobec nevyznam ☹

yanny
26. okt 2008

Od pregnylu je ovu za 36 hodin, je to asi přesný, protože na tom stojí u IVF odběr folikulů.

henikav
26. okt 2008

takze to vyzera dobre 😉
ja som uz od stvrtka vecera bola s manzelom a cely vikend

yanny
26. okt 2008

Tak podle toho v kolik hodin sis ho píchala a jestli ten folík stihnul dorůst, alespoň na 18. Tak kdyby sis píchala Pregnyl ve 21 h ve středu, tak ráno v pátek cca v 8 h dělají odběr, pak je ovu a folikuly praskají. Tak to je OK. Ale po ovu už jen max. 24 hodin, co vajíčko čeká na oplodnění , když putuje vejcovem.

yanny
26. okt 2008

Jestli to bylo minulý týden, tak od prvního už můžeš testovat 😉

henikav
26. okt 2008

1.11???
tak to si pis, ze budem, uz sa tesim, velmi tomu verim, ze sa nam to podarilo 😀 😀 😀

yanny
26. okt 2008

No nejdřív 1.11, to jen kdy když to vše klapne, jak má s tím zahnízďování. Ale určitě v termínu tvé MS.
Peču si kuře a už mám děsný hlad, dokonce jsem si na podlejvání načala vínko, který si asi dám taky 😝 😀

bigrendy
26. okt 2008

Ahoj holky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre