Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

iveb
1. nov 2008

Yanny- ja nemám pravidelný cyklus , takže som brala na rast sliznice Estrimax a potom Utrogestan, Duphaston. Dnes som si robila ďalší test , a ni náznak tehotenstva. Takže už viem čo to znamená. V ponedlok isto vyjde z krvi neg.test. Ostali mi ešte dve zmrazené blastocysty. Najprv sa otrasiem z neúspechu a v januári to skúsim ešte raz. Ja už som bola viackrát tehotná , takže už viem čo môžem čakať , ale žiaľ ani jedno som nedotiahla do úspešného konca. A ty si už bola tehotná ?

henikav1
1. nov 2008

yanny, uz nie som ☹
podla testov z krvi som pred tyzdnom bola a podla testov zo vcera uz nie
lekar povedal, ze som mala nejake biochemicke tehotenstvo
asi sme zacali priliz skoro, tomu nie je ani dva mesiace, co nam umrelo babatko
asi si dame trosku pauzu
som strasne sklamana, musim sa z toho vyplakat

madla28
1. nov 2008

Hení to je mě moc líto, ale uvidíš, že příští rok tu budeme všichni těhulky.

yanny
1. nov 2008

Iveb a henikav, myslím že si musíte udělat imunologii, vím že máme málo času na vše, ale za měsíc budete vědět výsledky.
Vaše tělo také brojí proti embryjkům, víc co říkám, protože moje se chová stejně. Vidím pozitivní test a Hcg v krvi a nejednou se to stopne a Hcg jde dolů a je fuč, MS přijde o 14 dní později.

Já jsem se ještě objednala na alergo, protože k alergii na lepek , jsem přišla i na alergii na mléko a v tom u mě asi bude zakopaný pes.

Ale zase mi každý mudřík říká, že je velmi pozitivní, že jsem schopná otěhu,tak to zase máme pozitivní, jen ty mouchy vychytat a hlavně to nevzdat a bojovat 🙂

Hení a ty si mohla mít v krvi pregnyl. Drží se v těle určitě 7 dní.

yanny
1. nov 2008

jdu na zahrádku, přijela k nám tchýně s tchánem, tak jdu na ně juknout 🙂

henikav1
1. nov 2008

madla dakujem za podporu, nechapem preco
keby som nerobila pravidelne tie krvne testy, ani by som asi nevedela, ze nejake babatko bolo, ale takto si vravim, ze niekde bude problem, ani lekar mi ale nevedel povedat kde. Ale mam sa vraj tesit, lebo to dokazuje ze ovulaciu mam a otehotniet mozem
tak potom preco sa u mna babatku nepaci?

yanny, ale lekar by to predsa mal vediet, ci tie vysledky mozu byt skreslene, tak preco mi potom volal domov

dufam, ze aspon od vas ostatnych dostanem dobre spravy

yanny
1. nov 2008

Heníčků, neboj když se embryjko chytlo, chytně se i příště 🙂
A kolikátý den od Pregnylu si testovala, nebo si šla na krev??? A kolik si měla Hcg.

Večer jdu na oslavu narozenin kamaráda, tak se jdu vyfiknout. Ani se mi nechce, jak jsem doma zlenivěla.

madla28
2. nov 2008

Holky kde jste? Co je s vámi? Jsem konečně doma a nemám co číst.

yanny
2. nov 2008

Ahojte, včera jsem si dala kuřečí řízečky a je mi blbě z toho lepku v té strouhance. Už to nikdy nerisknnu, zůstanu si u své diety

bigrendy
2. nov 2008

Ahoj holky. nešel nám počítač. tak píšu až ted . bobánky u sebe ještě nemám. v sobotu bylo všech 5 nádherných tak nám doporučili prodlouženou kultivaci. tak ráno budu volat. a dnes pujdou ke mě. už se nemůžu dočkat. 🙂 akorát doufám ,že vydrželi

madla28
2. nov 2008

To víš, že určitě vydrželi a zítra už je budeš mít u sebe. Kolik si jich dáš? I na mrazáčky zbyde.
Já mám dnes sedmý de antikoncepci, ještě 14 ní a už začnu konečně taky.

labus
2. nov 2008

ahoj kočky tak ja mám svoje dve babulky doma
heni ahoj a dakujem,dakujem,dakujem
rendy no tak zajtra máš velký den -držim palčeky
yanny ako sa máš?

madla28
2. nov 2008

Už pátý den mě bolí dost hlava, nemůže to být z antikoncepce? Doma se to vydržet dá, ale v práci jsem se musela ládovat ibalginem, abych to přežila. Mám hrůzu, co bude zítra zase v práci. Už mě to tam se.., pořád po mě někdo něco chce a začínám být dost vzteklá. Už abych začala stimulovat.
Ještě k tomu jsem přišla teď před vánocema o prodavače, asi se z toho brzo zblázním. A pak se z toho zblázní šéf, až přijdu za měsíc z neschopenkou, ale je to jeho problém.

madla28
2. nov 2008

Labus to je paráda, tak ať se brzy zavrtají oba dva. A mrazáčky nějaký máš?

labus
2. nov 2008

Ahoj madli nie ja nemám mrazáčiky mala som len 4 folíky s toho 3 vajíčka a dve sa oplodnili takže nebolo čo zamrazovat ale som štastná že tie vda aj počkali kým si ich prídeme odviest domov

yanny
2. nov 2008

Labus odpočívej, hlaď broučky a povídej si s nima, nebo jim zpívej.
Rendy neboj teď už vydrží, hned dej vědět.
Madlo ty se máš, já to snad do konce roku nestihnu a to mě štve, kvuli té kartářce, která mi ty dvojčátka předpověděla do konce roku.
Celý den mi je šoufl, tak snad mi to do zítra přejde.

yanny
3. nov 2008

Rendy tak jak?????

yanny
3. nov 2008

Co je ????
Jste už zamrzly????

iveb
3. nov 2008

Takže opäť sa mi to nepodarilo, test z krvi negatívny. Už ani neviem čo mám na to povedať. Fakt som verila , že to už tentokrát vyjde. Yanny - ja už všetky testy a imunologie a hematológie mám. Jedine čo mi z tých nekončených vyšetrení naposledy zistili a to z hematologie že som MHRF homozygot. A brala som aj teraz lieky na zrážanlivosť krvi a aj tak to nepomohlo.

yanny
3. nov 2008

Iveb to je mi líto, a jak dloho už se ti nedaří???
Kolikrát si byla na IVF???
A co to je MHRF homozygot???? To vadí v těhotnění?
Pošlu vám odkaz, kde jsem zjistila, že je ještě dobré si udělat stěr na mykoplazmata a ureoplazmata a testy na chlamýdie. No jukněte na to , je to záložka NEPLODNOST.
http://www.forumzdravi.cz/index.php?con=1&kateg...

yanny
3. nov 2008

No teda holky, kde jste??

Ještě jeden odkaz jsem vyšpízovala
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

zaenab
3. nov 2008

Ahoj holky,
tak jsem dnes byla na klinice a budu za dva dny brát Clostilbegyt před IUI.
Máte s ním zkušenosti? Tady je o tom celá diskuse, ale nechce se mi to číst ☹

Jinak se omlouvám, ale neměla jsem moc náladu na psaní, tak jsem tu až dnes. V práci toho tolik není, ale pořád není hotová koalice a zabije se tím zase celý týden. Ach jo...

yanny
3. nov 2008

Ahoj Zanýý,
Clostík nějakou blokádou udělá to , že se ti spůstí víc FSH potom víc folíčk, víc vajíček atd......
No prostě můe po něm mít aky dvojčátky, nezpůsobí sice superovulaci, ale 1 - 3 vajíčka ti ovulovat budou.
Ale pozor na zvýšený prolaktin, ten e musí snížit!!!!!

zaenab
3. nov 2008

Díky Yanny,
naštěstí prolaktin je teď v normě, tak to tak snad zůstane.
A nevíš, jestli tam jsou nějaké vedlejší účinky?

zaenab
3. nov 2008

Henika, je mi to líto - dej si pauzu a udělej si nějakou radost 🙂
Příště bude líp!

yanny
3. nov 2008

Nee, vedleší účinky jsou minimální. Někdy se jen dělají cysty, ale to je normální, protože někomu se dělají i bez něj.
Tady je to pěkně mrtvé.

zaenab
3. nov 2008

Jo, to je. A zrovna, když mám čas 🙂

yanny
3. nov 2008

Tak jdu spinkat.
Čekala jsem na Rendy, co řekne a ona se neozvala. Snad je vše OK.
Zítra jdu na melír a na gyndu.

zaenab
3. nov 2008

Jééé, já jsem na melíru byla včera. Ale nejsem moc spokojená, je to nevýrazné a přítel je nešťastný z účesu - chtěla jsem zastřihnout konečky a mám dole asi 5 cm.
Tak at dopadneš líp 😀

valina
4. nov 2008

ahojte holčiny
Zaenab ja som Clostil brala, ale mne moc nepomohl, hoci na ovu fungoval spolahlivo. Mala som vsak pri jeho uzivani aj depku, proste hormony. 😒

Iveb mrzi ma, ze ti to opat nevyslo. ☹ Ak sa mozem spytat, co si brala na to riedenie a kedy si to zacala brat? Mozes aj do IP.

Yanny mne je soufl dnes, rano ma to nejako chytilo a tiez dufam, ze to prejde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre