Neúspešné IVF a ďalší vklad

heltova9
29. okt 2023

Ahojte, po akom čase po neúspešnom ivf ste išli na ďalší vklad? Dá sa to hneď alebo musí byť nejaká pauza? Ďakujem

jj298
29. okt 2023

@heltova9 uz si na tom vobec bola ci dopredu pocitas s neuspechom?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heltova9
autor
29. okt 2023

@jj298 chystám sa presne o mesiac, len sa informujeme dopredu aj čo sa týka práce čo mám povedať približne koľko budem PN.. jasne , že chcem a verím aby to vyšlo na prvý krát, len moja práca je všelijaka, chcú všetko vedieť a nechcem im povedať čo presne idem, tak si musím keď tak vymyslieť a podľa toho som chcela prispôsobiť môj "problém" dobe..
Inak mám názor, že ich to nemá čo zaujímať a PN nikto nevie koľko môže byť a budem ich informovať..

tamta
29. okt 2023

@heltova9 pridaj sa do skupiny IVF, tam je vela zien so všetkými možnými skúsenosťami, poradia, podporia.. Drzim palce

sss777
29. okt 2023

@heltova9
Ja som išla hneď v ďalšom cykle a podarilo sa, ale nebola som PN ani deň, aj odber som absolvovala medzi 2 službami, takže som nemusela v robote oznamovať nič - až keď to už začalo byť vidieť.

jj298
29. okt 2023

@heltova9 samozrejme ti prajem aby ti to vyslo na prvy sup ale nemusi ani na druhy.. s tym ani nekalkuluj.
Neviem aku mas diagnozu ale ja som nebola na pn po ivf vobec.

heltova9
autor
29. okt 2023

@jj298 ďakujem, mám PCOS , car mi kázal byť PN počas celej prípravy aspoň po výsledok testu

jj298
29. okt 2023

@heltova9 aha, pcos mam aj ja. Ale tak v car vedia co robia a preco ti to kazali.

sofinkasofinka
29. okt 2023

ahoj, prvý som mala neúspešný. Na druhý odporúčali ísť po troch mesiacoch, tak som aj išla. Ten bol úspešný. Prajem ti, aby ti to vyšlo ❤️

dasty1992
29. okt 2023

@heltova9 ahoj, my sme chodili na vklady po sebe, bez nejakej prestavky, reku kym si hormonmi nalozena😊..ale samozrejme kazda sme ina,inak to znasame a zvladame cele tie procesy, tiez mam PCOS...hlavne hlava v klude aj ked to nevyjde nahodou....drzim palce🍀

heltova9
autor
29. okt 2023

@sofinkasofinka ďakujem veľmi pekne ❤️

heltova9
autor
29. okt 2023

@dasty1992 ďakujem veľmi pekne ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre