Neúspešné vklady a posledné embryo z IVF

dominika1505l
20. feb 2022

Ahoj zienky ake pauzy ste si dali medzi neuspesnymi vkladmi, mam poslednu moznost a v centre ma tlacia cim skor na posledny vklad. Je to moja posledna nadej kedze dalsie ivf nechcem a po psychickej stranke nieson na tom dobre, vobec tym vkladom neverim teraz. Aku pauzu odporucate?

sofinkasofinka
20. feb 2022

@dominika1505l Ahoj, my sme išli po troch mesiacoch. Prvé neúspešné, na druhý vklad mi zostali len dve schopné embryá.

rachel36a
20. feb 2022

@dominika1505l prvý vklad jun, to som mala MMT, druhy vklad november - neuspesny, dala som si urobbit hysteroskopiu, posledny v maji...maly uz ma 7 rokov...vzdy par mesiacov...

gven
20. feb 2022

Ja ziadne. Bola som dva dni zronena z neuspechu ale hned som chcela novu nadej a isli sme do dalsieho. Ale ty sa poznas najlepsie, nemusi to vyhovovat kazdemu. Inak cely cyklus IvF nam v SR nevysiel, isli sme do CR a tam bac hned prve embryjko sa ujalo 🥰 takze ak si neskusala ine centrum, zvazte aj taku moznost. Drzim palceky!

zuzzi18
20. feb 2022

@dominika1505l ja idem tiež na posledný vklad v tomto cykle, máme posledné embryo a toto bude piaty vklad. Spravila som si ERA test a vyšlo z neho, že môj deň vkladu je skôr a to už 16DC. Takže všetky predošlé vklady ani nemohli vyjsť. Neviem koľko máš za sebou pokusov ale odporúčam dať si spraviť ERA test. Pre nás je to nová nádej, nový začiatok.

ailiba
20. feb 2022

@dominika1505l prvýkrát sme si dali pauzu asi 3 roky. Potom to vyšlo. Je to na tebe, ako sa rozhodneš. Rob tak, ako to citis. Radšej si daj pauzu, a daj sa dokopy, keď to tak cítiš.... Je to náročný proces.

s_o_n_i_k_e
20. feb 2022

@gven v CR asi idem ako samoplatca ze? Tam asi nase poistovne neplatia.

butterfly333
20. feb 2022

@zuzzi18 držím palčeky som zvedavá či ten era test pomôžem Dúfam že áno 🙏

gven
20. feb 2022

@s_o_n_i_k_e nie, treba mat dopredu suhlas svojej poistovne a preplatia ti dodatocne cast nakladov vo vyske ako na sr. Ak teda splnas kriteria, myslim ze tam je vek a pocet cyklov (max 3cykly). Su okolo toho papierovacky ale pohodka, da sa.

zuzzi18
20. feb 2022

@butterfly333 ktovie či zrovna toto embryo bude geneticky vhodné🤷 ja uz rátam so všetkým ale ak aj nebude, pôjdeme asi ešte skúsiť jednu darkynu, dúfam že budeme mať rovnako šťastie a bude znova aspoň tých 6 embryí ako pri predošlej. Vy ste teraz u Grossovej? A idete s vlastnými? Pôjdeš na odber? Ja beriem inak znova aj Medrol, nasadili sme ho lebo bez nech nemám tie cytokiny dobre. Bola som v pondelok na kontrolnom odbere po 8 týždňoch tak som zvedavá.

butterfly333
20. feb 2022

@zuzzi18 ja chodím do gyncare NR. Čakám na MS a začínam stimulku naše prvé ivf soft. Tak dúfam že budú nejaké vajíčka a hlavne aby boli aj kvalitné.

zuzzi18
20. feb 2022

@butterfly333 a aké máš AMH?

butterfly333
20. feb 2022

@zuzzi18 1,52 dr vravel ze je dobré na môj vek

zuzzi18
20. feb 2022

@butterfly333 je parádne, prečo ste vlastne predtým riešili DE? Veď aj priateľ je mladý nie? Držím vám palce nech máte veľa vajíčok 🙂

butterfly333
21. feb 2022

@zuzzi18 no manžel je mladý ma 29r no vieš nikto nám to vôbec nenavrhol nedal tomu šancu a to sme chodili do Brna myslela som že tam ako ospevovane car nám dajú nejakú možnosť prečo to neskusit zo svojimi. No tak teraz v NR dúfam a verím ze sa stane zázrak 🙏🙏🙏

zuzzi18
21. feb 2022

@butterfly333 tiez sa cudujem, ze pokial nemate nejake ine diagnozy ktore by tomu branili, tak preco ste nesli so svojimi..akoze mozno vek uz bude hrat rolu ale mas vysoke AMH a on je mlady, urcite budete mat uspesne oplodnenie, verim tomu🙏

silviaa
21. feb 2022

@dominika1505l Vobec neodporucam ist do dalsieho vkladu ak nie si s tym vyrovnana. Ja som isla do dasieho IVF po 10 rokoch (medzitym bola adopcia) ked som sa dala uplne do poriadku. Nemusi to byt taky dlhy cas ale si uvedom ze vyrovnana psychika hra velku rolu v tehotenstve a pre babo nie je dobre ked je mamina v strese. Ja by som vyuzila cas pre seba, venovala sa oblubemu konicku, vela relaxovala, liecila dusu aj telo. Ked sa budes na to citit, chod do toho s lahkostou, je to 50:50. Mne vyslo posledne IVF, posledne embryo sa uchytilo. Drzim palce.

butterfly333
21. feb 2022

@zuzzi18 ďakujem verim ze to tak bude snazime sa od mojich 38r ešte som mohla mať ivf čiastočne preplatene no teraz už nie a my sme to neskusili to ma štve no čo už.

zuzzi18
21. feb 2022

@butterfly333 a aka je vlastne vasa diagnoza preco sa vam nedari prirodzene?

butterfly333
21. feb 2022

@zuzzi18 to veru neviem prečo

zuzzi18
21. feb 2022

@butterfly333 ved ale co vam v CAR hovoria ze preco musite ist cez IVF? Ci nevedia ani oni?

butterfly333
21. feb 2022

@zuzzi18 nič v car nepovedali asi ten vek a možno vajíčka

eetynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erccu
26. apr 2022

Chcem sa vás opýtat partner bol na halosperm, po pol hodine mu povedali že sa halosperm nedá urobiť, a keď sa pýtal ďalej tak mu povedali že všetko mu vysvetlí doktorka ale tam ideme az o dva týždne, mal niekto takýto istý problém ?? Čím to bolo spôsobené?? Som z toho celá nervózna 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre