Niekto teraz IVF v GYNCARE Žilina

jarrys
3. máj 2022

Podstupujete teraz niektora IVF v Gyncare ZA? Ja ho akurat podstupujem teraz.

ivkastop
8. máj 2022

@jarrys tak daj vedieť potom, mne je dnes akosi divne, hlava ma boli, unavená som aj žalúdok mám ako na vode.. Asi z toho progesteronu je to medzi vedľajšími účinkami..

jarrys
autor
9. máj 2022

@ivkastop dam vediet ako dopadla kontrola dnes. a tebe zelam dnes vela stastia a nech vklad prebehne a dopadne uspesne 🙂🤞

ivkastop
9. máj 2022

@jarrys tak uz mam po vklade chvalabohu to nebolelo Dr. vravel ze je aj pekná sliznica tak uvidíme a nakoniec ich do kvality mrazenia zostalo 6 cize 5 sa zamrazilo.. No a teraz uz len čakať to bude dlhé čakanie 🥴

jarrys
autor
9. máj 2022

@ivkastop tak mi akurat volali, ja este zajtra poslednykrat menopur a cetrotide a vecer potom ovitrelle. a vo stvrtok odber. Ked som bola na kontrole minuly stvrtok tak som mala len 3folikuly a bolo vidiet ze doktor bol z toho smutny. A dnes na sone prekvapko a dalsie sa tam objavili. Tak spolu 6. ty si si davala odber v narkoze ci ee? lebo sama este nie som rozhodnuta ci mam ist do anestezy alebo nie. a nebud smutna 5mraziacikov je nadherne. Ja som v minulom ivf mala iba jedno embryjko ktore sa vkladalo a nevyslo. ale to som bola na inej klinike.

ivkastop
9. máj 2022

@jarrys no vidíš tak super tak nakoniec ich je viac, treba myslieť pozitívne 😊 ano ja som mala narkozu pri odbere.. Tak držím prsty vo štvrtok 😉 A pred tým si bola kde na ivf?

jarrys
autor
9. máj 2022

@ivkastop helios Banska Bystrica a pocity dost no neviem akoby som to slusne napisala. V ZA su lepsi proste, pristup, vysvetlovanie, vedia co robia. V Heliose len kus, statky zmatky. No to su len folikuly tak dufam ze budu obsahovat aj pekne zrele vajicka.

ivkastop
13. máj 2022

@jarrys ahoj tak ako dopadol odber? V pohode? Ako sa cítiš?

jarrys
autor
13. máj 2022

@ivkastop ahoj moja. Tak 5folikulov odobrali, 5vajicok. A dnes volali ze 4boli zrele a pekne sa oplodnili a zatial sa pekne delia a vyvijaju. Maju volat v nedelu qk vsetko pojde v poriadku a povedia mi ci transfer pondelok alebo utorok. ak by sa nieco zvrtlo tak volaju zajtra. Boli ma este podbrusko. Mam velky strach, dnes som sa bala zavolat aj a nakoniec kym som nabrala odvahu tak mi volali oni. stale sa vsak velmi bojim po minulej skusenosti. a ty sa mas ako?

ivkastop
14. máj 2022

@jarrys no vidíš super tesim sa s tebou 😊 určite to dobre dopadne.. Ja čakám a čakám 😊 zatiaľ nemám žiadne príznaky alebo tak.. V pondelok idem na intralipidovu infúziu a ďalší pondelok uz na kontrolu.. Ale asi si este skôr spravím test, nevydržím ešte ďalší týždeň 😁

donna18do
14. máj 2022

@jarrys ahoj ja som teraz bola 12.5 na KET v BA lebo v NR nemajú nato vybavenie tak som zvedavá žerú ma mrle ja mám problem že mam polycystické vaječníky, mala som minulý rok jeden potrat lebo prirodzene nám to nevyšlo. Mala som 4embryjka s predlzenou kultivacou dala som zamrazit 3ks a cena 400€ tak dokopy som platila 2750€

jarrys
autor
14. máj 2022

@ivkastop tak nie kazda ma priznaky. Hlavne test si urob cca az od 12 dna od ovitrellu lebo som citala v letaciku ze dovtedy moze sposobit falosny pozitovny test. Brucho ma stale boli aj ked uz menej. A som ako na ihlach aby dnes nevolali (lebo to by znamenalo k9mplikacie) a zajtra wby zavolali s dobrymi spravami. Stale som velmi nervozna a bojim sa. Od rana som si dala velke upratovanie aby som zamestnala mysel na cely vikend.

jarrys
autor
14. máj 2022

@donna18do gynfiv ci gyncare? lebo ja som sa pomylila v nazve centra a chodim do Gynfiv Zilina. Hlavne treba sa snazt na to nemysliet aj ked je to tazke. Lebo tak sa clovek velmi sam vystresuje co nie je dobre.

donna18do
14. máj 2022

@jarrys hej do Gyn fiv chodím v NR ale milý personal aj v BA uplna spokojnosť a to mi brali vajicka v sobotu rano nemôžem povedať krivé slovo 😊

jarrys
autor
14. máj 2022

@donna18do ja chodim do Ziliny a tam su tiez super. Zatial uplna spokojnost. Predtym som bola Helios Banska Bystrica a uplna katastrofa.

donna18do
15. máj 2022

@jarrys ako začínam sa báť trošku mi napisali do prepúšťacej správy že možné riziko hyperstimulacneho syndromu. Cely deň na mna dôjdu dosť velke bolesti v podbrušku len neviem či sa mám obávat alebo nie 😣

jarrys
autor
16. máj 2022

@donna18do hlavne klud. Nemusi to byt est3 toto. Mna po odbere oocytov este stale boli podbrusko hlavne na pravej strane ale tam mam zrasty,tak to moze byt aj preto. Ja by som mala mat zajtra ET. Ale sa strasne bojim o embryjka, ci vsetko pojde ako ma a vyvinu sa ako maju. V nedelu bolo vsetko oka ked mi volali ale 3-4den su kriticke a dnes mi uz nebudu volat ze zajtra pred vkladom povedia vsetko. Bojim sa velmi.

donna18do
16. máj 2022

@jarrys velmi ti držim palce aby to vyšlo človek keď nemôže mať prirodzenou cestou deti je to najhoršie a ta dilema čakať tie 2tyzdne toto je mrte dlha doba

ludmila691
16. máj 2022

@donna18do Aj mne to napisali do spravy,ze mi hrozi hyperstimulacny syndrom ale chvalabohu sa to nezhorsilo a ET bol uspesny.Sice vajecniky som citila pekne dlho,skoro do 7.tyzdna teraz som v 8tt a uz to preslo 🙂 tak drzim palce 🙂

donna18do
16. máj 2022

@ludmila691 ja som mala do vcera strasne velke bolesti v podbrusku aj ma strasne naduvalo ale dneska akoby to seklo a nejak nic necitim..... citim sa všelijak ani neviem naco mam mysliet obávam sa 😔

donna18do
18. máj 2022

@ludmila691 no dneska 6 DPTsom nevydrzala spravila som si test ale je negativny začinam mat hlavu v smutku

jarrys
autor
18. máj 2022

@donna18do 6ty den je velmi skoro. Ked som mala KET vo februari tak mi test ukazal pozitivitu az na 9 den po KET. 7a8den mi ukazoval este negativne. Hlavne klud. este je skoro.

jarrys
autor
18. máj 2022

@ivkastop tak sa ti uz blizi kontrola. ja mam este 13dni do kontroly ako to dopadlo.

ivkastop
18. máj 2022

@jarrys ahoj no veru uz sa blíži kontrola ale dnes som uz nevydrzala a spravila som si test 😁 bola tam taka slabá ciarka 😊, uvidím zajtra, budem sa testovať každý deň do kontroly ci to bude silniet 😊

ivkastop
18. máj 2022

@ivkastop ale brucho mám nafuknute ako keby som bola v piatom mesiaci 🤦

jarrys
autor
19. máj 2022

@ivkastop a mali si aj nejake priznaky tehotnosti? spinenie ci zle od zaludka?

donna18do
19. máj 2022

@jarrys test budem robiť už len v nedelu 22.5 lebo 23 idem na krv dúfam že sa podarí

ivkastop
19. máj 2022

@jarrys vôbec žiadne špinenie ani nevoľnosť som nemala, len ma sem tam trochu v podbrušku pobolievalo

ivkastop
19. máj 2022

@donna18do 23.5. Idem aj ja na krv a sono a uz som dosť nervózna 🥴

donna18do
19. máj 2022

@ivkastop držim palce aby nam to už konečne vyšlo už by to bolo také vytužene babo ako z tohto ohladu ako samu seba poznam som dost negativna

jarrys
autor
19. máj 2022

@ivkastop ja som sice len 2dni po transfere ale pocitujem len obcas zaludocnu nevolnost a dnes som zrazu mala dost velke bolesti v podbrusku. Potom to preslo a vecer ma to kusok zase chytilo. tak dufam ze je vsetko v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre