Niekto teraz IVF v GYNCARE Žilina

jarrys
3. máj 2022

Podstupujete teraz niektora IVF v Gyncare ZA? Ja ho akurat podstupujem teraz.

donna18do
23. máj 2022

@jarrys počkaj si na tych 12 dni mne brali dneska na 12 den krv ale mam hcg len 5 tak to je aj potrat lebo mi dosla ms i ked to nie je este silna menstruacia, mala som bolesti v podbrusku od zaciatku ET, doktorka povedala ze je to normalne a 10den som zacala spinit a uz mi aj lieky vysadili ale z kliniky mi nic okrem toho nepovedali reku a kde je konzultacia nic len plat a dovidenia

ivkastop
23. máj 2022

@jarrys také podobné, no veru to mas este veľmi skoro skús aspon ten 10. Deň ako vidíš aj moje boli veľmi slabo vidno na začiatku

ludmila691
24. máj 2022

@donna18do mrzi ma ze to nevyslo 😕 hlavu hore ešte stále je šanca keď mate zmrazene embryjka 🙂

donna18do
24. máj 2022

@ludmila691 idem to riešit na reprodukcnu imunologiu lebo ma tu ze extremne nasrali žiadna konzultacia nic a imunologiu vyšetrenia nam ani nerobili .... a teraz aký ostali hnusny zrazu lebo chcem vediet preco sa to nepodarilo😡

jarrys
autor
24. máj 2022

@donna18do ono v tomto stadiu to nazvem ze je to medzi n3bom a zemou. Lekari mozu len predpokladat co sa stalo a tych moznosti moze byt naozaj vela. No konzultaciu mohli urobit kde by vysvetlili dalsi postup. Napr. navrhnut reprodukcnu imunologiu a pod.

ivkastop
31. máj 2022

@jarrys tak ako dopadla kontrola bola si? Myslím na teba ja ešte zajtra vydržím a pôjdem tiež..

jarrys
autor
31. máj 2022

@ivkastop no bola som uz v piatok lebo som mala podozreniene emboliu a potrebovali vylucit alebo potvrdit tehotenstvo aby vedeli co dalej. No a bohuzial sa tehotenstvo nepotvrdil9. Zase moje telo zlyhalo.

ivkastop
31. máj 2022

@jarrys joj to ma mrzí, no ja som tiež zvedavá ako dopadnem vo štvrtok, nic nie je isté to je pravda...

jarrys
autor
3. jún 2022

@ivkastop ahoj no ako si dopadla?

ivkastop
3. jún 2022

@jarrys ahoj no ja som bola nakoniec len na sone, na krv ma uz neposlala, trochu som bola nahnevaná lebo som chcela vedieť ako sa mi zvýšilo hcg, ak by sa to náhodou dalej moc neposunulo a mali by to aspoň s čím porovnať.. Ale na sone zatiaľ dobre, videla uz aj zltkovy vacok a 3mm plodik ale idem 14.6. zase na sono ci sa to uz riadne posunulo a uz by mala vidieť aj srdiečko.. Teraz som bola 6+0tt... Takto isto som mala aj prvé tehotenstvo a pri ďalšej kontrole mi povedali že je to zamlcany potrat 🥴.. Tak sa zatiaľ nechcem predčasne moc tešiť ale hádam to uz dopadne dobre... A ty ako? Si mala niejake komplikácie?

jarrys
autor
3. jún 2022

@ivkastop nie ziadne komplikacie. mala som od pondelka menzes ale to bol hadam najhorsi v mojom zivote. 3 dni som mala strasne bolesti, krce, a vypadavali zo mna kusy sliznice. vcera uz ziaden menzes. uzivam estrogen a 10.6. idem na kontrolu ci je vsetko ako ma byt a ci budu moct urobit vklad. tak som zvedava co mi povedia na kontrole a ako to dopadne cele.

jarrys
autor
3. jún 2022

@ivkastop co je to 6+0tt?

ivkastop
4. jún 2022

@jarrys začiatok 6 týždňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre