Nízka hodnota AMH a šanca otehotnieť

zuzzi18
28. máj 2020

Ahojte, namerali mi v CAR veľmi nízku hodnotu AMH - 0,12 a FSH - 14. Mala som endometriózu. Som prvý krát v stimulácii (Diphereline plus Meriofert) a po 6 dňoch sa mi vytvoril len jeden folikul, ktorý zatiaľ nie je ani dostatočne veľký. Zajtra idem znova na sono, či dorástol a bude možný odber. Prosím máte podobné skúsenosti? Podarilo sa niekomu s takými hodnotami otehotnieť cez IVF? Alebo už len darované vajíčka?

zuzzi18
autor
8. nov 2021

@lienka_9 to je krásne AMH, máš dostatok vajíčok (pokiaľ nemáš PCOS, pri tejto diagnoze je sice AMH vysoke ale realne vajicka nie su v takom vysokom pocte aj kvalitne)

lienka_9
8. nov 2021

@zuzzi18 práveže asi mám, teda podla toho čo hovoril doktor .mam nerovnováhu hormónov, vysoký prolaktin a nižší progesteron

lienka_9
8. nov 2021

@zuzzi18 a naposledy mi povedal ze mám veľa folikulov vo vajecniku vyše 20 a optimum je tak do 16 😒

zuzzi18
autor
8. nov 2021

@lienka_9 no nevyznam sa ja do PCOS diagnoz, ja mam totiz uplne opacnu a teda vobec ziadne vajicka, nizke AMH a do too este aj endometriozu. Drzim ti palce nech to vyriesite a tesite sa s babatka. Mne nevysiel uz stvrty vklad a uplne ma to polozilo, uz neverim, ze to vyjde niekedy..

lienka_9
8. nov 2021

@zuzzi18 😯😢 to mi je ľúto, ja idem prvý krát na umelé oplodnenie, vyše dvoch rokov sa snažíme, sme mladí, všetky potrebné vyšetrenia porobene a vždy všetko ok...tiez tomu nechápem...ale hlavu hore, musíme veriť že raz to vyjde 🙏🙏🙏

12dona12
8. jún 2023

Ahojte, chcela by som sa opytat ci mate niekto podobny problem. Mam rozdvojenu maternicu mam 30 rokov a Amh nizke 1,06 prosim vas je sanca na otehotnenie ? Bola som raz tehotna no mala som biochem.tehu. Dakujem za reakcie

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre