Operácia varikokély. Aký ste mali výsledok?
4. feb 2009
Ahojte, snažíme sa otehotnieť a lekár v manželovom prípade čoraz častejšie spomína aj túto možnosť, keďže máme zhoršený spermiogram 😖 absolvoval to niekto a aký bol výsledok? pomohlo?
Ahojte, snažíme sa otehotnieť a lekár v manželovom prípade čoraz častejšie spomína aj túto možnosť, keďže máme zhoršený spermiogram 😖 absolvoval to niekto a aký bol výsledok? pomohlo?
ahoj lienka
za pokus to stoji,my sme s manzelom tiez skusili vsetko,a podrobil sa aj tomuto...
zial bez vysledku.....sme manzelia 12rokov a biologicke deti nemame...