Ovitrelle a pozitívny test.

lily411
10. feb 2020

Ahojte . Prosím o radu . Dnes je 10 den od pichnutie ovitrelle 250ui , som 6den od et ,a test pozitívny, vkladali mi dve embryjka. Bazalna teplota je 36,8 ,určite budem testovať ešte o pár dni ,ale či sa môžem pomaly tešiť alebo je to ešte z injekcie :/ ..pred9sle dve ivf som mala pregnyl 10000ui a na 6den od et ani duch . Ďakujem za každú info 🙂

sayonara15
10. feb 2020

@lily411 ahoj, ja som mala ovitrelle pichnuty kvôli plánovanému styku . Na 7 dpo už som ho nemala v tele, test bol negatívny až na 13 dpo som mala pozitívny test, teraz som 15 dpo a čiarka je výraznejšia na teste. Držím palce, kedy ti kázali testovať? 😊

habibim
10. feb 2020

@lily411 ja som mala 5.den po ket ducha na teste, vložená 1blastocysta...a pichala som predtým aj ovitrelle, ale mne vraveli v centre, že z neho nebude pozitívny test

lily411
autor
10. feb 2020

@sayonara15 ahoj 🙂 . Gratulujem ti moc a prajem šťastné tehulkovanie 🙂 .. ja mam ist na 14 den po ET na krv . Vkladali mi dve embryjka,dnes som testovala 6 den po ET ale nie z ranného mocu a mám druhu ciarku, slabšiu ale je tam . Ovitrele som si pichla 1.2. Preto sa bojím aby to nebolo ešte z toho .. v sobotu som mala ruzovy vytok ked som sa utrela. Som mimo z toho lebo predtým som vôbec ani len ducha nemala po tých injekciach :(

lily411
autor
10. feb 2020

@habibim ❤ bože to je super a ako si dopadla ,dúfam že vsetk0 ok 🙂 .. bodaj by si mala pravdu ,snažíme sa 8 rokov:/

habibim
10. feb 2020

@lily411 viem, že z pregnylu bývajú pozit.twsty,ale z ovitrelle nie... Tak my sme dopadli tak, že po 3rokoch snaženia, po 3.ivf a po 4 vkladoch, ten štvrtý vyšiel a mame synceka, ktorý včera mal 9🌛.. Takže držím palce, všetko dobre dopadne... Každý večer pri modlitbe spomeniem mamičky, ktoré toto všetko podstúpia, tak teraz budem myslieť aj na teba

sayonara15
10. feb 2020

@lily411 ten ružový výtok som mala aj ja a to iba raz, myslela som že som dostala skôr menzes o 4 dní, večer som si spravila test, to bolo vo štvrtok, bol tam slabý duch a včera som robila opäť a bola už jednoznačne čiarka 😊 a menzes mi už mešká deň. Veľmi ti prajem aby ti to vyšlo 🥰

lily411
autor
10. feb 2020

@habibim takže ste si prešli tiež dlhou cestou :( ale teším sa že sa vám to podarilo a nech ste cela rodinka zdravi ☘ .. aj ja sa modlim aby to všetko dobré dopadlo a verím že máš pravdu !

lily411
autor
10. feb 2020

@sayonara15 super super super 😯🥰☘ prajem ti nech ti to vide a verím že dotehulkujes šťastné až do konca ! Ja som práveže 7 dní pred ms ,ha skusimneste vo štvrtok, snáď bude vsetko ok 🙂

habibim
10. feb 2020

@lily411 hod tu potom foto testu😉

katkaba1
10. feb 2020

@lily411 Ja po Ovitrelle 6.deň slabý duch na teste - dvojičky❤ sú brušku už 19.týždeň❤ držim palce😊

lily411
autor
10. feb 2020

@habibim aj by s0m hodila ale na foto to nie je dobre vidieť:(

lily411
autor
10. feb 2020

@katkaba1 bože toto sú najlepšie správy ake môžem citat ❤❤🥰 ... Gratulujem a prajem veľa šťastia až do konca tehu! Ja verím že aj u mňa sa konečne zakusli a vydržíme spolu až do konca !

lily411
autor
10. feb 2020

Tak tu je len neviem či to uvidíte :/

veronikaszabova
10. feb 2020

@lily411 ja vidim! 🙂
Drzim silno palce

katkaba1
10. feb 2020

@lily411 ďakujeme krasne❤😊 pevne verim, že najbližšich 9 mesiacov sa budeš pomaličky gulatiť aj Ty so mnou😍
Inak presne takyto test, teda čiarku som mala aj ja😍 je to tam na tutovku❤ ja som si spravila 4 testy za sebou a krasne som videla ako silnie, uvidiš, zajtra-pozajtra už bude krásna čiarka😍🙏 A by som sa nedivila keby boli dve fazulky lebo čiarka je ozaj krásne viditelná😀

sayonara15
10. feb 2020

@lily411 ja som vcera vecer mala takto

lily411
autor
10. feb 2020

@veronikaszabova tak mi potom nesibe 😃🥰 ďakujem moc ,dúfam že fazuľky budú so mnou d konca .

sayonara15
10. feb 2020

@lily411 su tam urcite dve 😊

lily411
autor
10. feb 2020

@katkaba1 jeeej to si ma veľmi potešila ani nevieš ako 🥰🥰🥰 strašne si prajem aby sme to dominovali štastne. Aj ja tebe veľmi držím palce, snáď ta budem nasledovať!!

lily411
autor
10. feb 2020

@sayonara15 no na tvojom je to fest vidieť!! Super ☘🥰 krásne dve //

hrasocek12
10. feb 2020

@lily411 z ovitrelle aj mne hovorili ze pozitivny test byt nemoze 🤔 a ja som sa testila 7my den po et a boli tam ciarky a som bola tehotna 😏 baba co bola so mnou na et mala ovitrelle pichany ako ja a mala pozitivny test uz 4ty den po et a zanedlho rodime.. Tak ak mas pozitivny sa tes ze to vyslo a hladkaj brusko ☺️ mne lekar v centre povedal ze len z pregnylu zvykne byt pozitivny ale z ovitrelle nie 😏❤️

zdencaaaa
10. feb 2020

Gratulujem, ak rozoberies testy uvidis krasne ciarky (v tom puzdre je to blbo vidiet)

wejuska7910
10. feb 2020

@lily411 moze a nemusi to byt z ovitrillu.skus o dva dni,rovnaky test,a ranajsi moc ak bude ciarka silnejsia tak je to tehu 😊

lily411
autor
10. feb 2020

@hrasocek12 ďakujem za podporu 😌🤗 skúsim ešte o tri dni a uvidíme. Snáď bude všetko okej 🙂

lily411
autor
10. feb 2020

@hrasocek12 a inak z celého ❤ gratulujem nech ste zdraví

hrasocek12
10. feb 2020

@lily411 bude urcite len ver bublinke ze je jej u teba dobre ❤️❤️ ja viem ake to je cez 7rokov sme sa snazili mat prve babo a neuspesne,ja pcos s hrubymi stenami vajecnikov cez ktore sa spermie nemali sancu dostat-lekar ich popisal ako pokryte keramickym povlakom 😪manzel strasny spermiogram a ja bez ms a ovulacia vobec.. Ms som mala len cez injekcie alebo proveru, ci duphaston.. Este laparka plus chromopertubacia k tomu... lekar na nas
vyskusal vsetko potom nas poslal do centra kde prve ivf neuspesne-14vajicok, z toho 8embryi a prezili pk len dve - vcasne blastocysty a ani jedna sa neuchytila 😐 uz som stracala nadej, sli sme do ineho centra, ine vitaminy a zlepsili sme stravovanie a aj manzel pil kotvicnik a macu peruansku bral.. Absolvovala som reprodukcnu, hematologiu a genetiku, Druhe ivf po pol roku od posledneho vkladu a vysledok? Odobratych 8 vajicok z toho 7embryi - 1hatchujuca blastocysta, 3expandovane, 2moruly a 1vcasna blasta.. Hatchujuca mi spinka a kopka v brusku a 3expandovane spinkaju zamrazene a tie dve moruly a 1vcasna blasta to nemrazili lebo ze su privelmi krehke 😊 takze ani nevies ako velmi ti to prajem ako kazdej babe ktora sa takto trapi a cez to prejde, cez stimulaciu, odber, vklad a nekonecne stresy z cakania a strachu ❤️

hrasocek12
10. feb 2020

@lily411 a dakujem tebe krasne tehulkovanie prajem 🤗 a nech mas cim skor tie malilinke 👣 v rukach 😍 ja som 36tt+2dni tak uz len cakam kedy to pride 🤗

habibim
10. feb 2020

@lily411 vidieť pekne😉 si myslím, že už sa môžeš potichučky tešiť...

lily411
autor
10. feb 2020

@hrasocek12 ste si preskakali pekne veľa aj vy :(( ja mám všetko ok okrem imunologie, tam som.nebola a preto sa aj veľmi bojím aby som nemala nejaké protilatky voči embryu a vydrzalo u mňa. Ja som tiež menila centrum tak dúfam že úspešne🙂

hrasocek12
10. feb 2020

@lily411 neboj len ver lebo vela robi aj psychika ja som sa predtym velmi trapila a do tohto druheho ivf sme sli s kludom ze ak sa nepodari tak sa vzdame uz 😊 a sli sme dobre naladeni sak reku uz to musi vyjst a aj vyslo este aj lekari boli super a ma stale rozosmievali 🤗 este aj na vklade mi vytlacili fotku s nasou bublinkou a nechali ma 10min lezat na koze s fotkou na hrudi co mi dodalo odvahu ze to vyjde 😊 hlavne vyloz nozky, pozri nejaky dobry film ja som si dala po vklade raz tyzdenne aj deco cerveneho kvalitnejsieho sucheho vina 🤗 cize dvakrat deco do kontroly hcg 🤗 je to dobre na prekrvenie maternice aj v centre mi odporucili 😊 a ked uz teraz mas ciarku tak neboj bude to ok len ver bublinke a sebe ❤️❤️ hlavne nech ta vsetci povzbudzuju a tesia sa s tebou, mne robili dobre na psychiku aj manzelove hladkania podbruska lebo som vedela ze tiez sa tesi na tu bublinku ako aj ja 😍😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre