Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
28. mar 2009

Dobré ránečko, tak nech sme v tejto téme onedlho všetky tehule.
Katarinka my dve tuším ani spávať nechodíme, sme tu stále. 😀

katarinka77
autor
28. mar 2009

Dobré ránko 🙂 ! My ideme momentálne príkladom a sme tu vo dne v noci 😀 .

riska
28. mar 2009

ahojte pipinky 🙂 ja si vas občas čítam, lebo tiež som chodila do GF, hoci teraz mam prestavku od doktorov 😉
tak nech vam nova temička prinesie len pozitivne výsledky 😀
darla, ahoj, kde ti zmizla tvoja super fotka? 😕

darla27
28. mar 2009

Ahoj Riska 🙂 No včera som zistila, že už mi ju druhý krat zmazali dokonca bez upozornenia. ☹
Risi ani som sa ta vlastne nesptytala, ku komu si v GF chodila? Mas prestavku?
Babule tak konkretne s vami dvomi by som sa ozaj raz stretla. 😵

mima11
28. mar 2009

Ahojte Pipinky II.

Dúfam, že v tejto novej téme sa nám podarí všetkým otehotnieť a úspešne priviesť na svet zdravé detičky!!!

Držím nám všetkým palce!!!

katarinka77
autor
28. mar 2009

To som sa aj ja chcela včera spýtať, čo je s tou fotkou, tak sa mi páčila 🙂 .
Tak dajme nejaké stretko 🙂 . Darli, odkiaľ si? Z BA? A čo tie kúpele?, veď budeš moja spolubývajúca 😀 .
Riška, dobre robíš, prestávky niekedy neuškodia, aj ja by som už rada dala..

darla27
28. mar 2009

No to 100%-tne, ja už som sa na Silvestra rozhodla že tento rok otehotniem napriek všetkému, takže naozaj si veééľmi držme palce, aby sa nám to podarilo a naozaj potom založily tému tehulky-mamicky z GF. 😵
Mala by nás ale prísť opľuť nejaká tehuľka, najlepšie čo čaká dvojičky, nech je to priduplované. 😀

darla27
28. mar 2009

Katus 😀 radšej ti to napíšem do IP. 😀

katarinka77
autor
28. mar 2009

Darli, to je pekné predsavzatie 🙂 , mne manžel "nakázal", že na letnej dovolenke otehotniem 😀 . Tak to sa musím dať rýchlo do poriadku a potom už len sexíkovať ako o dušu 😀 😀 .

riska
28. mar 2009

darla, ja som chodila ku Drabekovi.... nemôžem na neho úplne nadavať, ale ani ho nejako vychvalovať 😕
ja sa stretnem velmi rada 🙂 a vy ku komu chodite?

darla27
28. mar 2009

Riska ja chodím k Drábečkovi. 🙂 Som zvedavá čo povie na moje nové diagnózy. 😀 😀 😀
Risi co vlastne studujes?
Katarinka to si počula že žena má poslúchať svojho muža?
Takže ak ti to nakázal, z dovolenky proste prídete traja. 😀

riska
28. mar 2009

to som aj ja zvedava, čo ti povie 😉 vlastne viem: nasadime prednison a šup - šup do ivf 😀
študujem anglinu, ale len si rozširujem kvalifikaciu.... na stare kolena sa to zide 😎

darla27
28. mar 2009

😀 To mi povie určite, vyliečená pacientka ktorá otehotnie doma nie je pre nich dobrý biznis. 😝
Len aby to tak bolo, lebo keď sa to nepodarí, tak nám nič iné asi zostávať nebude.. 😖

katarinka77
autor
28. mar 2009

No v tomto poslúchnem veľmi rada 😀 .
To som aj ja hovorila včera, že zrčite ju bude tlačiť do IVF.
Darli, kedy máš najbližšie termín v GF? Ja 27.4.

luly3
28. mar 2009

ahojte, nová čast 😀 😀 😀 😀
tak nám prajem aby sme v tejto temičke konečne všetky dosiahli toho vytúženeho babenka,
a aby bola viac plodná ako ta predtým 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riska
28. mar 2009

inak ja som sa dlho branila CAR, ale videla som v telke rozhovor s Harbulakom, ktorý vyzýval páry, ktoré maju problem otehotnieť, nech pridu do CARu... že to neznamena hned ivf alebo tak.... tak som išla a hned na 1. konzultácii navrhli IUI ako jedine možne riešenie 😒

darla27
28. mar 2009

Ja idem 15.4. na konzultačku a 20.4 mužík na vyšetrenie.
Ahoj Luly 🙂 Dúfam že ty budeš medzi prvými a po Veľkej Noci sa nám zahlásiš s vysokým HCG. 😉

katarinka77
autor
28. mar 2009

aj ja som videla ten rozhovor 🙂 . Veď hej, načo to zbytočne odkladať, veď každá sme bola už vtedy rozhodnutá prijať dieťa, keď sme sa začali snažiť. Ja by som len bola rada, keby boli centrá viac pod dohľadom štátu a nerobil si CAR z nás biznis.

luly3
28. mar 2009

darla 😉 😉 v to dúfam aj ja 😀 😀 😀

katarinka77
autor
28. mar 2009

Luly, rozbehneš to tu s tehotnými, my sa radi pridáme 😉 .

mayka
28. mar 2009

Darla ja neviem ci su dve ale plujem na vas ako len vladzem. 😀
pfuj pfuj pfuj

katarinka77
autor
28. mar 2009

Babenky, ja sa nateraz lúčim, idem umývať okná, prídem potom do nočnej 😉 . Pa

darla27
28. mar 2009

Mayka díky, budú sa hodiť. Kedy sa dozvieš či sú dve? Chcela by si 1 alebo radšej 2 ?
Katarinka, prídi umyť aj k nám, už cez ne nevidno a ja neznášam umývať okná. 😝

zuzanas.
28. mar 2009

Ahojte baby, mozem sa opytat ako dlho trva laparoskopia? Mam z toho mierny stres...kedze som 'novacik'. My mame vraj jedinu moznost IVF ☹
Este by som sa chcela spytat, aky mate nazor na dr.Behunovu, chodite k nej niektora? Dakujem moc za rady...

mayka
28. mar 2009

Darla, no myslim ze na zaciatok staci aj jedno. Ale ak bud dve hnevat sa nebudem a budem veeelmi stastna, lebo dve muchy jednou ranou zmakneme. 😀
Ale ja si myslim, ze je len jedno. Podla tej vysky hcg. Ale mozno sa zavrtali do mna neskor. No necham sa prekvapit. 14.4. frcim na ultrazvuk tak dufam ze budem ok. Zatial mi nebyva ani zle ako chruminke chudatku. Akurat sa mi zhnusili niektore jedla ktore som dovtedy mala rada. Teraz sa mi z nich jezia chlpy na rukach ale nenapina ma. Iba k nim citim odpor.
Ale jedna kocka caka dvojicky po IVF a jej tiez nie je vobec zle. A je uz v 8tt. 😀

Zuzana, ja chodim k Behunovej. Podla mna je v pohode.

katarinka77
autor
28. mar 2009

Okná umyté, každú jednu žalúziu som extra vyčistila, uf 😝 . Ešte som vysávala, vykladala riad z umývačky, upratovala sklad - čiže budúcu detskú 😀 , komplet celú obývačku, no a ostatok niekedy nabudúce 😉 . Už sa mi nechce. Už kukám hokej 😉 .
Darli, aj by som prišla, ja okná veľmi rada umývam, ale musí sa mi práve chcieť 🙂 .

Zuzi, laparoskopia netrvá dlho, teda podľa toho, čo tam nájdu a čo musia "zreparovať" 🙂 . Nemusíš sa báť, pekne si pri tom pospinkáš a na druhý deň ideš domov.

luly3
28. mar 2009

babulky a nejde niekto nahodou v pondelok do GF na ket 😕 😕 😕 😕
či budem sama??????

zukrik
28. mar 2009

Ahojte pipinky 😀
Druhá téma,supiš 🙂
Luly,zlatko ja idem do GF,ale to asi vieš 😉

zukrik
28. mar 2009

Mayka,zlatko ako sa máš?
A čo tehu príznaky?

vika34
28. mar 2009

ahojte,hádam v tejto novej téme sa všetky dopracujeme k vytúženému bábätku 😀 😀 😀
katarinka nechceš prísť poupratovať aj k nám,veľmi by sa nám to zišlo,ja som v poslednej dobe stále unavená,alebo strašne lenivá? 😢
luly ja nejdem do GF,ale budem na teba myslieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre