• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
autor
Zukrík, aj Tebe zrušili fotku :angry: ?
28. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Katarínka,áno aj mne :pensive:
28. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Katarinka na com ide hokej ? Ved je tam futbal. :grinning: Ty si Katarinka taky športovy fanusik ako ja. :grinning:
Mayka, neboj, to ťa ešte chytí, budes tyckovat jak hrom. :wink:
Luly určite nebudes sama, len to nebude pipinka z koníka, aspoň tak to vyzera, lebo nikto nespomínal ze by sa v pondelok chystal na stol. Kazdopadne budeme na teba mysliet. :slight_smile:
Ahoj Zukricek :wink:
28. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Vikuš :grinning: , ja mám jarnú únavu po celý rok :grinning: , musím byť sama doma a mať čas, aby ma chytila upratovacia mánia :grinning: . Ale potom sa teším, ako tu máme peknučko a čistučko :wink: . Znížim si úväzok v robote a založím si ešte upratovaciu firmu :grinning: .
28. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Darli, na STV 3. To je napínavé, toľko šancí a ešte ani jeden gól.
28. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Druha tretina a zatial nula nula, tak to je sila. Muzik sleduje alebo je na Slovane?
Nebodaj to teraz pozeráš? Či si donútena?
Mna rozculuje ze mi zrusili moju animovanu fotku. A keby som bola v skutocnosti velmi skareda tak by bolo lepsie keby som si ju sem dala a niekto by ma zhiadol a ovracal by si monitor pocitaca? :grinning:
28. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja to sledujem dobrovoľne, ja mám hokej veľmi rada, aj chodíme občas s manželom spolu na hokej :wink: . On je teraz v robote a má nervy, že nemôže byť v centre diania :grinning: .
Ty si mala takú milučkú fotku, neviem, prečo je také blbé pravidlo, že môžeš mať len aktuálnu ozajstnú fotku. Toto rušia, pritom to tu nikomu neprekáža..
28. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si ju tam aj dala späť, ale bojim sa ze ma potom celkom zrusia z celeho konika,
tak nechcem pokusat. Ale tomuto pravidlu fakt nechapem. :rolling_eyes:
28. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj to by mohli :astonished: ?
28. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale to by mali potom rušiť všetkým babám, ktoré poriadne nevidno na fotke, že sú strašne ďaleko.. A o čom je tá ružová fotka? Keď tam máš hoci aj tú kreslenú fotku, tak sa Ťa dá hneď rozoznať, ale takto je tu občas ružové more :unamused: .
28. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Darla ved ja sa nestazujem. :grinning: To grckanie mi veru nechyba. Citim sa fajn. Rastu prsia a bolia, sem tam citim podbrusko, trosku som unavena a vsetko mi nejako dlho trva ale inak pohoda. A prestala som sa sledovat tymi stresmi okolo otca. Ale snazim sa byt v pohode ako a len da. Stres vyrovnavam oddychom, lebo som si vzala dovolenku a do prace idem az v stredu.
A este ma tu obstastbuju svojou pritomnostou dve uzasne jazvecice ktore maju na mna ukludnujuci vplyv. Manzel sa isiel vyblaznit na motorke a pride az okolo osmej. :slight_smile:

Zukricek no ako? Zajtra testikujes? Moc ti drzim palceky. Mam z teba dobry pocit. :wink:
28. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skalica vedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len ma nezastrelte :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haha, vyrovnané :grinning:
28. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha viem :angry:
autor
vy ste tu 2 proti jednej :angry: :grinning: tuším
ale aj tak vyhráme :grinning: !
28. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To preco sa uz nehra? To kto tam co hodil?
Inak na tom stadione musi byt teraz atmoska. Zacinam byt zvedava ako to dopadne. :grinning:
Katarinka myslis? :wink:
28. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, ja som s tebou :slight_smile: :sunglasses:
28. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tam je perfektne a supiš DJ :grinning: , ja sa tam len vlním :grinning: :grinning: . Nahádzali tam papierové rolky a neviem čo ešte, prechádza tam rolba. Škoda, že ich takto prerušili, keď už boli v takom švungu..
28. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Riska :slight_smile: :wink:
Škoda, že tu nie sú takí pohybliví smejkovia ako na icq..
28. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby tu boli takí pohyblivý, tak ja dam toho vracajúceho. :grinning:
Riska ty sledujes hokej tiež? :grinning:
Luly kde si? Pod ma podporit. :slight_smile:
Joooj , tu dnes bude nasra-ych ludi ked vyhraju zeleno-biely. :zipper_mouth: :grinning:
28. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi vyhráme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale nie myslím že slovan
je určite lepši ako skalica ale ja ako pravá zahoračka mosím
držat skalice a aj preto že ich poznám osobne tak by ma asi zabili
28. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee :slight_smile: však som blavačka, neee? :grinning:
28. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla tu :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , neboj paštekári prohraju ved mame palfyho :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda, že to nie je finale, mne je inak skalica celkom sympaticka :wink:
28. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla odkial si???
28. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska nieje to finale ale ten hokej všetci tak beru akoby sa
hralo finále :wink: mne slovan vobec nieje sympatiš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
práveže som sa viac stretla s tým, že celé Slovensko je proti Slovanu :unamused:
Ja síce nie som rodená Bratislavčanka, ja som taký prisťahovalec, ale som ich fanynka :slight_smile:
28. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no toto je veľmi dôležitý zápas, veď už ide o postup do finále
Baby, dúfam, že keď budeme hrať majstrovstá sveta, tak už budeme na jednej lodi :wink: :grinning: ! Nie ste tu žiadna cudzokrajná, hm?
28. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok