Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mig219
6. nov 2012

@pancuska pytala som sa doktorky, ze ci mi to spravia aj s takymi vysledkami. povedala ze spravia, len ze mam potom hned dobehnut ze to musi zacat riesit... no nic idem ja spat. hlava ma z toho rozmyslania rozbolela

pancuska
6. nov 2012

@dagmar25 jeeej aj ja som zacala pichat od 24dc.....tiez som si tak planovala a si predstav ze mi to aj tak vychadzalo.....cim to bolo neviem....teraz som 2den po ET a stale ma pobolieva podbrusko,dokonca ma na wc aj pichalo normalne sa bojim ci nemam nieco......dneska som inak 21dc tak okolo 28-29 mavam mrchu tak dufam ze nepride....a aspon toto mi uz konecne vyjde po 3 laparkach a vsetkych tych moznych vysetreniach by uz konecne aj mohlo prist nieco pekne......k narodeninam co mam zaciatkom decembra 😉

pancuska
6. nov 2012

@mig219 neboj dobre to dopadne a drzim palce!!!!

lubkaeck
7. nov 2012

@gelinka75 no uz musis, ved tu treba dajakeho nastupcu 😀 😀 😀

@pancuska nestresuj, heparin ti moc neublizi, len si davaj na seba riadne pozor a dr vedia co robia - moj bol na nejako kongrese v Cechach a tam to vraj rozoberali a pol hodiny mi vykladal o roznosti postupov a tak (ja som zdravotnik 😉 ) takze vsetko je mozne a drzim silno palce, nech to vyjde 😉

siinda
7. nov 2012

@pancuska ahoj,,tak som rano nevydrzala a test neg... ale ja som to už nejak aj tušila,,ked mam toho nasho mrazacika po akej dobe sa da ist na vklad? nevies?

gelinka75
7. nov 2012

@lubkaeck no velmi dufam, ze nesklamem tu doveru 😀

gelinka75
7. nov 2012

@siinda kolky den si po ET? na dalsi vklad zvycajne pustaju az ked dostanes 2x mrchu, ale uz som tu videla, ze niekto isiel hned na dalsi cyklus

siinda
7. nov 2012

@gelinka75 som 8 den,,ale vcera ma už zacalo boliet predmenstruacne brucho,,lebo ja mavam menzes presne na den,,tak som hned vedela ze neni dobre ☹ ,,bolo by fajn keby som mohla ist hned buduci mesuíac , tak sapon nejaka nadej a dakujem

lubkaeck
7. nov 2012

@siinda ja som mala 3 mesiace pauzu a potom som sla na KET, ale to boli Vianoce a tak, no viem, ze v MT preferuju hned dalsii cyklus kym je telo zblaznene z hormonov 😕

siinda
7. nov 2012

@lubkaeck tak som zvadava co povie Harbulak,,ak sa teda vobec posnazi mi niečo povedat..

gelinka75
7. nov 2012

@siinda no este to, ze oni davaju estrofem hned od 1DC a ked teraz dostanes, tak by si nemala estrofem, takze ta podla mna daju aj tak od dalsieho nasledujuceho cyklu, ale ak si len 8DET tak mozes byt aj tehu nie? zatial neries KET 😉

siinda
7. nov 2012

@gelinka75 🙂 dakujem,,kazda rada a povzbudenie dobre

pancuska
7. nov 2012

@siinda no to ti ja neviem povedat ale ved baby ti uz poradili......ja by som asi tlacila na nich hned lebo ja vsetko musim mat hned 😉

pancuska
7. nov 2012

@lubkaeck ved to nech to vyjde lebo teraz to je take ze malo komu to vyjde..... 😉

siinda
7. nov 2012

@pancuska noo,,ja podobne,,len vies aký su tam neosobný a chladný 😖

pancuska
7. nov 2012

@siinda ale co pocujem ze v iscare nie su o nic lepsi!! ja som sa dlho nevedela rozhodnut pre ktore centrum,je sice velky vyber ale ......nie je doktor ako doktor....tak som dala na radu,no poviem ti ze ked som sa prvy krat rozpravala z dr Harbulakom a nedaj boze som sa nieco opytala 2x tak hotovo....ja som bola zvyknuta ze mi moj gyn vsetko pekne povie este raz ved predsa je to pre nas sok sa dozvediet nieco nove alebo zle....ked mi isli operovat chrbticu,musel so mnou vsade chodit manzel lebo ja som vysla z ordinacie a vobec som nevedela co mi povedali.... 😉

gelinka75
7. nov 2012

@siinda ja mam dr. stenovu a ta je velmi mila a prijemna 😉

siinda
7. nov 2012

@pancuska neuveris, vies si predstavit ako to vyzeralo ked mi Harbulak zacal vysvetlovat protokol,,som nanho vypučila oči a že ako? no on nervoznymi dal papier a som si to musela sama písat ako on diktuje ako v skole a príjemne to teda nebolo,,tiež mam vysoku skolu a v robote šefujem 20 ludom a nie som žiadne hovno,,ale tak som sa citila,,ale možno teraz to bude lepsie,,šak som nabrala skúsenost 😉 ..a ty ako sa mas?

siinda
7. nov 2012

@gelinka75 to je tá na sone?

pancuska
7. nov 2012

@siinda ja som bola dneska na hematologii a bolo tam strasne vela ludi,este ze si ma dr vsimla a zavolala ma protekcne kedze chodim kazdy tyzden a niekedy aj 2x do tyzdna uz ako debil tak som sa vybavila za 2 hodky inak by som tam asi este stale cakala.....sleduje mi len krvny obraz!to brucho je stale take divne ale uz je to menej.....akosi ma nafukuje.....tak v piatok ides na krv?a potom este v utorok ze?

gelinka75
7. nov 2012

@siinda ved vsetci robia sono 😉 tato je blond

siinda
7. nov 2012

@pancuska ano,,zachovam postum,,len tie hormony by som už najradsej vynechala 😉 a ty sa pekne drž 🙂

siinda
7. nov 2012

@gelinka75 mne robila sono len jedna a ta ista a ani nebola blond 🙂 ale bola mila

gelinka75
7. nov 2012

@siinda mozno dr. behunova? 🙂

mig219
7. nov 2012

@pancuska
hotovka 🙂
ta narkoza.. mmmmm to bolo takeee oslobodzujuce 🙂 🙂 strasne dobre som si schrupla

gelinka75
7. nov 2012

@mig219 ako si dopadla?

mig219
7. nov 2012

@gelinka75
20 som ich tam mala 🙂
aj infuzku som dostala. takze som to mala kompletku.

gelinka75
7. nov 2012

@mig219 pekna uroda, z toho bude dost embryjok 🙂

siinda
7. nov 2012

@gelinka75 ano je to Behunova 🙂

mig219
7. nov 2012

@gelinka75 no postrasili ma trosku hyperstimulacnym, ale tak pijem strasne moc, snad to preplachnem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre