• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@pancuska :slight_smile: sa nestresujem, len som nedockava, snazim sa sama pred sebou dokazat ze vydrzim neist kupit ten test :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2012 o 22:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ďakujem :slight_smile:
16. nov 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Ahoj moja, tak ako si dopadla dnes v GF? Všetko v poriadku? :slight_smile:
16. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ahojky ako sa citis? Dufam, ze vsetko ok a pekne vela oddychujes :wink: ja sa uz neviem dockat, v stredu zacinam pichat a uz zacinam mat trocha stresy...
16. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda my sme spolu vsetky 3 v kontakte akosi sme si tam sadli a tak sa kontaktujeme stale :slight_smile: sak ked ho poznas (Harbulaka) vyskusaj sa s nim dohodnut ci by ti neurobil vklad!!Ja som mala stastie ze tam bol on,ked som ho uvidela bola som stastna!!! vyskusaj pit ten caj ale potom pred KET uz nie..... :wink:
16. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mig219 test by ti este nic neukazal......pocitam ze az od 6dna aj to len duch by tam bol.....no neviem aky je rozdiel medzi nervozitou a stresom :grinning:
16. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmar25 ahoj moja.....dobre sa mam,davam pozor na to co robim a tlacim do seba vitaminy prirodne a surovom stave :wink: len ma stale boli ten pupok po laparke....musim nieco postudovat....no najskor budeme mat pondelok,to bude pre mna dalsi napinavy den a potom pride streda a to bude zasa pre teba.....uz aby to pichanie bolo za tebou,ale urcite nebudes plakat :wink: sak sme nejake baby nie? :wink: :wink: :wink:
16. nov 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska sak sama neviem :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2012 o 09:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa tak uz vsetko v poriadku som doma a lezim, ale nebolo mi vsetko jedno, museli aj sit :frowning2: bolelo to jak svina cely ten zakrok aj som sa im tam zlozila od bolesti a zufalstva som revala na stole :grinning:
16. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 júúj moja, to mi je strašne ľúto, že ťa takto trápili. A čo šili? No poviem ti, si odvážna, klobúk dole moja. A v pichaní pokračuješ že? :slight_smile:
16. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa hej dnes mi pichli prve stimulacne lieky, o tyzden mam kontrolu folikov, takze to pokracuje.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sili ten pich co mi tam spravili, lebo to dost krvacalo som citila ako zo mna leje
16. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mig219 daj si na monitor babinko a ako keby uz bolo tvoje :wink:
16. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
jezis moja, to mi je strasne luto, si hrdinka... :slight_smile:...a je dobre teraz po takom zakroku aj hned stimulovat a ist na to?...nie je lepsie si dat pauzu?
16. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 Uf, som rada, ze si to dnes vydrzala a tesim sa ze pokracujes dalej so stimulkou!
16. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 ale mas to za sebou a fakt klobuk dolu ze si to zvladla takto dobre!!!aj ked je mi luto ze si musela tak trpiet,no teraz uz bude len dobre.....pekne odpocivaj,zasluzis si to!!!
16. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe nemam cas na pauzu :grinning: ved oni to chcel teraz odpichnut, aby mohla pokracovat stimulka, inak by sa mi tam foliky netvorili a cysta by rastla dalej..ak pokracujem snad vedia co robia
16. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa @pancuska @lusipe @given dakujem baby, citim sa akoby ma presiel tank, zakrok robil harbulak,inak bol celkom fajn ma tam utesovali, aj sestricka bola zlata
16. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ty kokos, až mi zimomriavky behajú po chrbte. Normálne ťa obdivujem. Ja už by som bola odkvecnutá na zemi :unamused:
16. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa no ja som to vychytala, uz rano som mala problem s dipherelinom aj som dost krvacala aj modrina sa tam crta. dnes je den blbec
16. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 jejda, kočka. Co to citam ? Co to Ty mas za problemy, chuda moja. Tvoje babatenko bude skutocne oddrete. :unamused: Dufam, ze coskoro pride a bude uzasne.
16. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pancuska mam škvrňatá vycapene na chladnicke a aj na mobile ako tapetu :dizzy_face: :dizzy_face: a rozhodla som sa ze to vyjde takze ina moznost neexistuje, ty sa ako citis?

@gelinka75 to ti vyberali tu cystu? a preco nie v narkoze? tusim som tu zopar stranok chybala tak neviem vsetko, si neuveritelna, klobuk dolu!
16. nov 2012 o 10:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss aj ja dufam, aj sestricka povedala, ze ja som vychytala vsetky kompikacie zaradom.. :angry:

@mig219 nevyberali ale odsavali, to nerobia v narkoze
16. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
hej to chapem ze musela ist von, lebo by sa ti netvorili folikuly...ale preco takto bez narkozy a preco ti nedali aspon mesiac pauzy?...ved telo sa musi dat dohromady... :( a kolko mas rokov, ked nemas cas?
mas moj obdiv, ja by som sa na to nedala :wink: ...velmi ti drzim palce nech sa podari a nech si hned fit...
16. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe lebo by zas narastla...mne uz raz odsavali a do 4 dni bola spät :wink: nema to zmysel, musela by som zas brat antiku a uz mam 10 dipherelinov v sebe
16. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
jaj snad si si uz vytrpela dost a uz si to budes len a len uzivat :slight_smile:
16. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 a Ty mas PCO? preco sa Ti stale robia tie cysty, potvory jedny
16. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss nemam pco... proste som na ne nachylna a teda nepomohol mi ani ten estrofem ani tie hormony z prvej stimulky, proste privela hormonov
16. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 odpocivaj odpocivaj odpocivaj......posielam vela vela sil!!!!!! a stastia pfuj pfuj nech uz je to OK....
16. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mig219 okrem toho ze by som len curala a spala sa mam dobre :wink: tak ked mas vsade tak nikde nie je chyba.....inak tie baby co boli so mnou na vklade aj na odbere tak vsetky 3 sme tehulky.....takze neboj .... :wink:
16. nov 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 a teraz zacinas teda hned stimulku ?
16. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok