Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
16. nov 2012

@mortiiss ano dnes mi pichli prvu 300 menopur a fostimon spolu

given
16. nov 2012

@gelinka75 Si nasa hrdinka! Ale uz ked ta sili, tak ti mohli nieco pichnut proti bolesti. Nechcem si ani predstavit, mna sili po porode a nebolo mi vsetko jedno, stale som si pytala injekciu. Ale to uz je daaaaavno, uz chcem zase!

gelinka75
16. nov 2012

@given hej povedal, ze podobne siju pri porode a to musim vydrzat 😝

given
16. nov 2012

@gelinka75 On si to nevie ani predstavit, ake to je...

gelinka75
16. nov 2012

@given ved som mu povedala ked som zliezla a mal taku poznamku ze dufam, ze sme vas velmi nepotrapili ci to bolo take zle a ja som mu nato povedala, ze este sa pytate? neviete si to predstavit a vy to ani nikdy vediet nebudete..a isla som cez tie baby slzy mi isli a ja som isla cez chodbu do miestnosti 4 len tak s dekou omotanou, vonku zastup ludi a jaa v pyzame a v deke a v papuciach, samozrejme vsetci cumeli...dnes tam bolo naroda teda

lusipe
16. nov 2012

@gelinka75
boze a to ta preco tam nechali tak chodit?....ved to je aka kultura?.... :(

given
16. nov 2012

@gelinka75 TAk ty si tam robila aj šou? 😉 No moje nervy...

gelinka75
16. nov 2012

@lusipe lebo mali vsade obsadene 😠

gelinka75
16. nov 2012

@given 😀 😀 no ved parada nie?

mortiiss
16. nov 2012

@gelinka75 no hruuza, keby Ti tak ta deka padla 😀 😀 to su tupela ...
@given ahojky, kočka. A Ty ako pokracujes s babatkom? Som tu dlhsie nebola, tak nie som v obraze.

given
16. nov 2012

@mortiiss Chystam sa pomaly na moje posledne IVF 🙂 Tak dufam, ze do Vianoc sa podari.

mortiiss
16. nov 2012

@given tak drzim palce. Uz stimulujes, ci este si pred?

gelinka75
16. nov 2012

@given kedy zacinas? 🙂

siinda
16. nov 2012

@pancuska dakujem si zlato 🙂

siinda
16. nov 2012

@gelinka75 toto nemylis vazne,,chuda moje,,to nevedia vyriesit inak,,si viem predstavit ako pozerali,,

siinda
16. nov 2012

@pancuska som mu volala tak mam konzulku už v piatok,,tak aspon nejaka dobra sprava a som zvadava co mi povie 😉

pancuska
16. nov 2012

@siinda vidis prva pozitivna sprava a neboj takych uz bude viac!!!

siinda
16. nov 2012

@pancuska a ako sa citis ako tehulka? aj pracujes? a bude jedno či možno aj dve?

gelinka75
16. nov 2012

@siinda dnes mali dobru naladu aj boli velmi mili vsetci aj vrcha bola fajn..pichala mi inj.

siinda
16. nov 2012

@gelinka75 to asi preto že je piatok , ale aj tak by mali zachovat urcitu uctu k pacientkam,,tak sa len budem modlit aby mne nic nerobili e nebehala som po chodbe v deke,kedy budes vediet ako si natom? a co dalej?

maruskaaaa
16. nov 2012

@gelinka75 no vidím, že si si vytrpela moja, ale už to máš za sebou a pokračuješ ďalej. Že kde sa hrabe superman 🙂

gelinka75
16. nov 2012

@siinda ja sa ani necudujem, ze obcas im ujdu nervy, to co tam bolo ludi dnes som este nevidela a uz tam chodim rok cca o 10 dni mam odber 😉

siinda
16. nov 2012

@gelinka75 ja som to uz raz tam takto zazila na odber nas tam cakalo asi 20,,podla mna im to centrum uz nestaci , ani priestorovo ani kapacitne a preto su možne tie sestry take nervozne,,ved mne robili OPU v nedelu 😉

gelinka75
16. nov 2012

@siinda prave to ma napadlo dnes, ze by sa mohli prestahovat a rozsirit priestory, uz je to nad ich kapacitu a pohodlie pacientiek, aj mne robili prve opu v nedelu

pancuska
16. nov 2012

@siinda nechodim do prace,moj gyn mi odporucil byt radsej doma....a manzel by ma tiez nepustil!!vies co to ani necitit ze som tehotna,len caste wc,unava,obcas tazoba v zaludku ale zatial v pohode....

lusipe
16. nov 2012

@pancuska
a dokedy planujes ostat doma?....uz si bola doma aj po IVF?...

pancuska
16. nov 2012

@lusipe toto je moje prve IVF,neviem dokedy budem doma no ak to budu dvojicky tak asi cele tehu lebo ja som po operacii chrbtice a neviem ci nebudem mat s tym problem,uvidim co mi povie moj gyn ale pocitam ze ten ma necha doma na rizikovom......

siinda
16. nov 2012

@gelinka75 nedela neni stastný den na opu..v utorok som potom bola na vklad a tri baby oproti mne boli na opu a vsetky tri su tehulky..tak co by si na to povedala? a vsetkym trom vkladal Harbulak a mne ten druhý neviem meno..

lusipe
16. nov 2012

@pancuska
jasne, to netreba riskovat....i ked ja som taka akcna, neviem si predstavit byt doma 🙂

lusipe
16. nov 2012

@siinda
to je nahoda... 🙂...urcite sa to aj tebe podari.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre