Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
26. nov 2012

@mig219 aj mna dneska tak pichla, ze som mala iskricky pred ocami...

mig219
26. nov 2012

@gelinka75 tusim nemaju svoj den.. a nech ani pekny den som im nepopriala, tusim ani nepozdravila, fuj neprijemna som bola

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Ahoj, tak ako dopadla dnešná kontrola?

gelinka75
26. nov 2012

@maruskaaaa neviem, dnes mi maju povedat kedy bude opu, tak cakam...folikov by malo byt dost

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Takže možno aj tento týždeň môže byť OPU že? 😉

gelinka75
26. nov 2012

@maruskaaaa bude tento tyzden, len neviem ci v stredu, stvrtok alebo piatok, ved dnes som uz 14DC 😉

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Tak vidíš, ako to pekne ide ako po masle. Som zvedavá koľko budeš mať vajok. Myslím si, že ich bude min. 20 😀 😀 😀

gelinka75
26. nov 2012

@maruskaaaa uvidime, hlavne aby boli zrele a kvalitne 🙂

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Však s tým rátam, že budú zrelé a kvalitné. Ja som mala cca 24 vajok, 18 bolo zrelých. Tebe prognozujem lepšiu úrodičku 🙂

gelinka75
26. nov 2012

@maruskaaaa mala si toho doooost, ja mam podobne, ani mi to neporatal, len ze cca...na lavom 20, tak som zvedava, nech to hlavne do opu vydrzi

pechlinka
26. nov 2012

Ahojte baby, chcela by som poradit.. 🙂 Bola som v Gyn-five 3x na neuspešnom IUI... :( 11.12. mám termin u lekarky a konzultáciu k IVF.. :( myslite ze budem potrebovat všetky vysetrenia ako pred IUI?...ako to v lastne v Gyn-five prebieha. ?..Dakujem...

gelinka75
26. nov 2012

@pechlinka zalezi co vsetko ti vysetrovali, ale ked si bola 3x na IUI tak isto maju co potrebuju k IVF, mozno len podpisete ziadost

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa Ahoj...gratulujem k tehotenstvu.. 🙂 Mozem sa spytat.. ?...otehotnela sa po IVF? Na kolky krat...ak smiem vediet.. 🙂 ako dlho to trvalo...od prvej konzultacie...po otehotnenie?... Asi mam moc otazok.. :(

pechlinka
26. nov 2012

@gelinka75 Ahoj...bola som pred IUI aj na Laparoskopii...v marci tohto roka.. :( Takze myslis, ze uz moc vysetreni nebudem absolvovat?...Ako dlho trva schvalenie poistovnou.. ? :(

gelinka75
26. nov 2012

@pechlinka no tak to isto viac ani nebude treba, mozno ti urobia len stery a HP aby mali cerstve, ziadost trva od 5-8 tyzdnov ak mas VSZP a ine cca 2-3 tyzdne

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Do opu vydržia neboj 😀

gelinka75
26. nov 2012

@maruskaaaa aka si vysmiata 😀

maruskaaaa
26. nov 2012

@pechlinka Ďakujem 🙂 Áno, bolo to moje prvé IVF a som veľmi šťastná, že sa podarilo na prvý šup, dúfam, že všetko bude dobre pokračovať až do konca 🙂 No ja som absolvovala bežné vyšetrenie - stery, hormonálny profil. Robili mi priechodnosť vajcovodov ambulantne a potom sme vypísali žiadosť do poisťovne. Potom stimulácia, OPU a vklad. Prvé sedenie sme mali 13/03, OPU 19/08, vklad 24/8. Trošku dlhšie, lebo sme museli čakať na hormonálny profil až 2 mesiace, lebo som sa netrafila do vhodného dátumu kôli veľkonočným sviatkom a tiež ďalší mesiac som išla na tú priechodnosť, mesiac sa schvaľovala žiadosť v poisťovni. Inak potom to išlo už veľmi rýchlo 🙂

maruskaaaa
26. nov 2012

@gelinka75 Musím, lebo vonku je hnusné počasie, tak aspoň takto 😀 😀 😀

pechlinka
26. nov 2012

@gelinka75 Dakujem...tak snad to pojde u nas rychlo.. 🙂

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa Ahoj....no..ja by som mala mat nejake vysetrenia za sebou...bola som uz v Gyn-five na laparoskopii a 3x na IUI... .( Ako to je potom s vkladanim.. 🙂 vlozia ti na poziadanie...2-3 alebo je to individualne?.. 🙂 Neboj..vsetko bude dobre...a o chvilocku sa nenazdas..a budes drzat malicke v rukach.. 🙂

maruskaaaa
26. nov 2012

@pechlinka Vkladajú tuším max. 2, ak nemýlim, ale ak chceš jedno, tak ti vložia jedno. Len im to treba povedať. Ja som chcela 2, tak vložili 2. Ešte pri vklade mi to hovorili a ukázali, že vkladajú 2 🙂 Teraz sa už chystáš na IVF? Alebo skúsiť ešte IUI?

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa Ahoj...no..ja by som chcela hned aby mi vlozili dve.. 🙂 so z dvojiciek..a vobec by mi nevadilo...keby sa podarili...obe.. 🙂 ano...11.12. uz idem na konzultaciu k IVF...3xIUI...mi stacilo.. :(

maruskaaaa
26. nov 2012

@pechlinka Tak silno držím palce, aby ti to vyšlo a aby si sa mohla vytešovať z bába/bábatiek 🙂

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa Dakujem velmi pekne....Tak som este len na zaciatku...🙂 ale snad to bude dobre... a vsetko dobre dopadne.. 🙂

maruskaaaa
26. nov 2012

@pechlinka Určite všetko dobre dopadne a uvidíš, zbehne to veľmi rýchlo. Ja si stále ešte neuvedomujem že som tehu, akosi mi to stále nedochádza 🙂

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa No...ja dufam...ze takto o rok..uz budem tiez drzat svojho vytuzeneho drobceka.. 🙂

maruskaaaa
26. nov 2012

@pechlinka Určite áno 🙂 Inak moje šťastné číslo je 13, tak verím, že 2013 bude šťastný pre všetky baby, ktoré chcú byť tehu 🙂

gelinka75
26. nov 2012

:@maruskaaaa 13. teho som dostala mrchu 😀 😀

pechlinka
26. nov 2012

@maruskaaaa No...ja dufam..ze bude aj ten moj 2013 stastny 🙂 aka je vlastne sanca pri IVF?...IUI dava 12-15% ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre