Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annetty
28. nov 2012

@lusipe Je to presne o tom ako telo reaguje na iui alebo na ivf. Kazdopadne metoda musi byt podobna, to s tebou suhlasim, a pristup moze byt iny, ale zas to zavisi od toho ako sa vyspal doki 😉 GF by bol lepsi v tom, ze je to po ruke a poistovna preplati skoro vsetko ale zas Br az tak daleko nie je a peniaze na takuto proceduru nesetris.
Kazdopadne dakujem ti za podporu a prajem vela, vela stastia a co najskorsiu zdravu bublinku v brusku ;)

annetty
28. nov 2012

@dadaba Nam dost vadil ten jeho pristup a reakcia na konkurenciu. Manzel je presvedceny o tom, ze v Br budu prijemnejsi ludia. Ale moze sa stat, ze doki sa zle vyspi...a sme doma.

tinka9075
28. nov 2012

@annetty neboj v Brne sú príjemný ludia a doki ku ktorému ideš je vždy vysmiaty budete spokojný 🙂 🙂

annetty
28. nov 2012

@tinka9075 Ahojky🙂 Uz sa tesim velmi do Brna. Manzelik hovori, ze to tam musi vyjst! Takze na tu krv do GF ani nepojdem zajtra. Streda je uz tu raz dva,,,,tolko uz pockam.
A povedz ako bublinka? Ako sa mate? 🙂

tinka9075
28. nov 2012

@annetty tak sa len teš no bublinka poslúcha zatial 🙂 🙂 ja idem v pondelok na sono do Brna a ty v stredu na konzultáciu 🙂 🙂

annetty
28. nov 2012

@tinka9075 Jej, super. Ty povies v pondelok vecer ako rastie potomcek a ja v stredu ako som dopadla:D Inak pozdravuj ho odo mna, a povedz mu ze sa ho neviem dockat 🙂

tinka9075
28. nov 2012

@annetty neboj budeš spokojná pozdrav odovzdám 🙂 🙂 on je super doktor ved uvidíš aj muž bude spokojný môj bol velmi 🙂 🙂

annetty
28. nov 2012

@tinka9075 Si zlata :D A velmi mi zalezi na tom, ci bude mm spokojny alebo nie, ale verim Ti, ze bude dobre. Potom ti poviem ako sa pobavili chalani bezo mna :D

tinka9075
28. nov 2012

@annetty bude spokojný 🙂 🙂 treba mu všetko povedat a riešenie nájde neboj 🙂 🙂

elebe
29. nov 2012

ahojte dievčatá...boli sme na SPG v GYN-FiVe a diagnóza oligoasthenoteratozoospermia patológia 97%....máte s tým niektorá skúsenosť? ☹

lusipe
29. nov 2012

@annetty
urcite si sa dobre rozhodla ist do Brna ak to tak citite....pocuvam same chvaly a pevne verim ze sa vam to podari...budem na teba mysliet a velmi velmi drzat palceky 😉

siinda
29. nov 2012

@elebe ahoj u nas je 80 percentna patologia,,tak nas hned dal ina OPU,,co vam povedal lekar? ale neviem presne či sme mali tu istu dg..

elebe
29. nov 2012

@siinda no my chodíme k dr. Stenovej a ja budem mať výsledky až 19.12.....toto je už druhý SPG a je horší ako ten prvý ☹ ☹ a priateľ tam má doporučenie ICSI

siinda
29. nov 2012

@elebe nas ani neposielali na druhy ,,lebo tiežb mal braný pred rokom aj pol a velke zhoršenie...a bral aj nejake lieky a nič,,tak sme hned na druhý mesiac isli na OPU a mala som tri vajicka a hned sa aj spojili so spermiami ,,len sa neudržali po vklade,,ale vidis že aj ked je velmi zlý spermogram pri mimotelovom to až tak nevadí,,im na to stačí jedna spermie,,a boli ste aj na genetike?

anjelicek27
29. nov 2012

@gelinka75 No ty si sikulka, ze 26 vajicok, wau. nech sa zadari! Chod urcite na PN, aspon 2 tyzdne. papa

gelinka75
29. nov 2012

@siinda @elebe moj mm ma tiez slabsi spg a preto sme isli na ICSI, mal uz 4x spermiogram a stale to kolisalo, raz lepsi, raz horsi..to sa dost meni u muzov

gelinka75
29. nov 2012

@anjelicek27 tak mame 11 embryjok, idem v pondelok na PN inak to nevidim

pancuska
29. nov 2012

@gelinka75
@ivanya ano myslela som na spravy co povedala embryologicka......drzte sa baby!!! 🙂

gelinka75
29. nov 2012

@pancuska dakujem, doporucila mi PK aj napriek tomu, ze minule sa nam super delili vsetky, tak vklad mam v pondelok, 6 mame uz zmrazenych

pancuska
29. nov 2012

@gelinka75 veru chod,podla mna treba aby si to telo trochu oddychlo.....ja som cim dalej tym viac unavenejsia a neviem ako by som fungovala v praci....ale teraz ti to uz vyjde a budes mat dvojicky,uvidis lebo niekde som citala ze teraz je obdobie na dvojicky ,alebo ze v tejto dobe sa najviac ujmu nieco v takom zmysle 🙂

pancuska
29. nov 2012

@gelinka75 to je super,takze 6 je istych do buducna!!! tie teraz uz potrebovat nebudes ....a das si vlozit 2? 😉

gelinka75
29. nov 2012

@pancuska ano 2, aj minule sme davali dve.. 🙂

pancuska
29. nov 2012

@gelinka75 ja sa stavim ze teraz budu Vianoce o 2 clenov viac..... 😉 a ako sa citis po OPU? neboli ta podbrusko?

gelinka75
29. nov 2012

@pancuska som v praci, ale dost sedim na zadku, troska boli podbrusko, dala som si rano paralen..minule ma dost bolel lavy vajecnik, zatial je ticho, dufam, ze to uz bude ok, vcera to bolo podstatne horsie tak navecer, ty si v pohode? nebyva ti zle?

ivanya
29. nov 2012

@gelinka75
@pancuska pancuska, dufam ze mas pravdu s tymi dvojickami 🙂
Ja uz sa neviem dockat ked uz budu embryjka v brusku, sa im budem prihovarat.
Gelinka das si spravit aj hatching? Ja o tom silno uvazujem. Inak ako sa citis? Mna cely spodok a podbrusko bolia a obzvlast citim silny tlak ked idem na toaletu. Pripisujem to tym hormonom.
Je divne ze clovek ma vsetky vysledky OK len ma proste malo hormonov a tym padom vajicka nedozrievaju...

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya neviem, v nedelu sa spytam embryologicky, vravela, ze to doporucuje vtedy ked je hrubsi obal na embryjku, ale ze to ona vidi..ano ten tlak citim aj ja, vsetky pohyby robim opatrne, zajtra bude uz zas lepsie 🙂
u teba bol problem HP?

ivanya
29. nov 2012

@gelinka75 polycisticke ovaria, uz od detstva som mala problem s menzesom, aj dva mesiace sa neukazal, potom som zacala brat antikoncepciu, uz ju neberiem asi 8 rokov a cyklus 28-36 dni a ktovie ci vobec nieco dozrieva 😕

pancuska
29. nov 2012

@ivanya ja som 2 dni po OPU krvacala a tiez ma to bolelo ako po dalsej laparke a nevedela som ci si mozem nieco dat od bolesti tak som trpela,potom ma napadlo zavolat bylinkarke co k nej obcas idem a ta mi povedala aby som si urobila taku kasu (to som si robievala rok pred IVF) z lanovych semienok a mlieka a prikladala na podbrusko a tak to mi tu bolest zmiernovalo,prikladala som len na noc.....a strasne mi aj pomahalo ked som si mastila brucho z nechtikovou mastou....
@gelinka75 ked najdem ten clanok tak vam ho poslem......okrem toho ze som neskutocne unevena a to spavam do 9h niekedy aj dlhsie na obed som zasa hotova.....zle mi nastastie nie je len mi byva strasne tazko od zaludka!!!a kedze som nebola chuda ako lata tak uz brucho mi trochu narastlo a mam ho aj ked sa stiahnem 🙂 neviem ci ked su tam 2 alebo preco netusim .....

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya a BT si nezvykla merat ci mavas ovulku? mozno si aj mala, ked menzes bol pravidelny

gelinka75
29. nov 2012

@pancuska uz sa ti to brusko zväcsuje ked mas bambulky, potrebuju coraz viac miesta 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre