Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivanya
29. nov 2012

@gelinka75 raz som si robila ovulacne testy a ukazali sa dve pekne ciarky. Ale ja moc trpezliva nie som, tak ked to vtedy nevyslo, vykaslala som sa na cele testy 😀 ale nevyslo nam ani 3x IUI, mm hovori ze moje vajicko ma vzdy pancierovy obal s ostnami 😀

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya 😀 😀 to je mozne, este dobre, ze to mm takto berie...s humorom je hned vsetko lahsie, aj tie tazke chvile 🙂

dagmar25
29. nov 2012

Caute pipinky, tak dnes som bola na prvej kontrole a o druhej mam volat co dalej, lebo vranj mam nizko sliznicu, tak este vraj asi budem pichat stale len diphereline, som z toho nejaka smutna, neviem pri prvom ivf som to tak nemala, tak dufam, ze to bude ok, vy ste nemali niektora takuto skusenost?

annetty
29. nov 2012

@lusipe Dakujem Ti velmi pekne, si Zlata! 🙂

anjelicek27
29. nov 2012

@gelinka75 Jej, to je krasa, samozrejme, netreba nic riskovat, kedy mas vklad, asi v pondelok, ze? Drzim paste. Potom doma sa nenamahaj, neupratuj, sed s vylozenymi nohami, alebo lezkaj.

pancuska
29. nov 2012

@dagmar25 fuuuha moja,no mne sa to nestalo a alchemilka by na to nepomohla? a kolky den si uz? ale neboj vsetko zle je na nieco dobre!!!

zuzu1108
29. nov 2012

@dagmar25 cervene vinko je dobre este pit na sliznicu. kolko ti povedali ze ma 😒 ?

dagmar25
29. nov 2012

@zuzu1108
@pancuska ahojte baby, som 3. den, ale ms som dostala az v noci, no a nepovedali mi nic, len ze sa to stava, a mam prist v nedelu rano na utz, dovtedy mam pichat len diphereline, no nevyzera to asi velmi dobre, tak uvidime ☹ som z toho smutna, nechapem to u mna totiz nie je ziaden problem, som uplne ok, takze som z toho teraz trocha mimo, ale co uz tak hadam bude dobre 🙂

zuzu1108
29. nov 2012

@dagmar25 Neboj nic 😉 . Treba jej len trosku dopomoct aby narastla. Ak sa da urobte si s mm vecer pohodicku, daj si deci dva cerveneho vinka. A skus to tak az do soboty. A v nedelu to bude lepsie 😉 .

ivanya
29. nov 2012

@gelinka75
@pancuska
Tak transfer mam zajtra doobeda, vsetkych 6 drobcov sa pekne vyvija, jeden je vraj troska pomalsi.
Moje drobce ako sa pekne drzia a snazia 😀

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya tesim sa s tebou 🙂

pancuska
29. nov 2012

@ivanya tak to je fajn tesim sa!!!! ale nedala si si PK ze? no to je ale fajn 😉 ze uz zajtra.....

ivanya
29. nov 2012

@pancuska mala som PK, kedze ich bolo celkom dost 🙂

dagmar25
29. nov 2012

@zuzu1108
@pancuska baby, tak cervene vinko aj alchemika kupene, dufam teda ze sliznica pekne narastie, mozno bolo este skoro kedze som ms dostala az vecer, uvidime, hadam sa to kvoli tomu nestopne....

moniq
29. nov 2012

Krásky tak dnes má gynekolog schladil- vypisal má na ďalšie 3 týždne....že mám maternicu úplne zatazenu a potrebuje sa poriadne vyčistiť a dat do poriadku....že žiadna práca ale klud ....
Zajtra idem do GF tak som zvedava čo povie Harbulak

ivanya
29. nov 2012

Baby kolky DC ste mali vklad?

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya minule mi to vyslo na 23DC a teraz na 21DC, tebe to ako vychadza?

ivanya
29. nov 2012

Aj mne vychadza 23, teraz ma napadlo si to zratat. Zda sa mi to akosik neskoro, ale ja viem nie som doktor 🙂

gelinka75
29. nov 2012

@ivanya to nevadi aj ovulku si mala neskor-opu 😉

annamary27
29. nov 2012

@elebe ahoj,aj my máme takúto diagnozu.Pri každom IVF sa nám ale podarilo vytvoriť pekné embryjká.Ako nám dr.vravievala, stačí aby bola dobrá jedna spermijka a podarí sa 😉

annamary27
29. nov 2012

@elebe aj naše druhé SPG bolo horšie a to mm bral aj Profertil,čo bolo na veľké h....,potom chodil k homeopatovi a SPG sa oveľa zlepšilo .

belalinda
29. nov 2012

@pancuska Ahoj mamina 😉 Ako sa Vam dari? Ako sa mate?

mig219
29. nov 2012

@moniq fuha.. no fasa, tak to som zvedava co povie mne. ja uz som si bola dat ukoncit pn
este mas bolesti?

moniq
29. nov 2012

@mig219 ja som tiež myslela že v pondelok pôjdem do prace....ale doki ani počuť....no o týždeň by som sa skusila znova vypytat do prace...

mig219
29. nov 2012

@moniq ja idem az na mikulasa na kontrolu. nechce sa mi este do prace ale lepsie ze pojdem, lebo cim dlhsie by som doma bola tym by sa mi tam tazsie vracalo.
no a boli ta este brucho? mne uz sa to trochu ukludnilo ale krvacat este stale krvacam.

annamary27
30. nov 2012

@gelinka75 ahoj,tak ako ste s embryjkami ?kedy bude ET?dali ste PK aj embryoskop?je tu toho moc popísané a neviem ťa nájsť.

gelinka75
30. nov 2012

@annamary27 cauko tak 17 vajicok bolo zrelych, oplodnilo sa 11, z toho 6 uz mame zmrazenych a 5 je na PK, v pondelok ma byt vklad 🙂 embryoscop sme tentoraz nedali, uz sme ho mali a nevyslo tak asi to je jedno

kvetka111
30. nov 2012

@siinda nie, to nestihnem.mozno tak v polovici mesiaca.A nevies presne ako dlho budu zavrety?aj na novy rok?

mortiiss
30. nov 2012

@gelinka75 ahojky, kočka. Tesim sa, to je veeeelmi pekna uroda. Budem drzat palce.

siinda
30. nov 2012

@kvetka111 oni su zavretý len par dní,,aj to neviem či uplne zavretý ,,len prístroje maju vypnute od 20 - 25 decembra a mne ten vklad vychadza presne na ten termín,,tak až o mesiac a už si bola aj na konzultacii adal ti aj lieky na stimulku? lebo mne povedal že ked dostenem menzes do 6-ho decembra mam este zacat stimulovat a pojdem na vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre