Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
29. mar 2013

@sizo držím palce ,aby to narástlo omnoho viac a boli ste kľudný 😉 ,že je to o.k.

pacuga
29. mar 2013

dobre ranko snažilky

annamary27
29. mar 2013

@sizo čo to čítam dalej????začala si krvácať??

annamary27
29. mar 2013

@sizo čo to čítam dalej????začala si krvácať??
@pacuga vitaj ,určite sa zadarí najbližšie,držím palce 😉

pacuga
29. mar 2013

to dufam ti si poivf 🙂

sizo
29. mar 2013

@annamary27 ano....krvacam,ale uz nemam krce.Vcera som dostala velke krce,ledva som dosla na toaletu.......no ked somo sa utrela tak som na papieri nasla nieco....co som este nikdy nevidela a nemala....a v tom aj bolesti skoncili. Dnes uz uz krvacam normalne ako na menzes.V utorok idem na krv a potom sa spytam kedy mozem zacat KET.Mam 2 zamrazene

annamary27
29. mar 2013

@sizo Ket asi hned pri dalšom menzese,ale uvidíš aké budú výsledky hcg,môže sa stať zázrak a mimi sa udržalo aj po krvácaní.

annamary27
29. mar 2013

@pacuga ja mám teraz po treťom ivf doma čerstvý skoro 2týždnový uzlíček Terezku 😉

sizo
29. mar 2013

@annamary27 sice vravela embryologicka ze keby som mala viac vajicok tak by tie dve nezamrazila,lebo tvarovo neboli na jednotku,ale pekne sa delili.....odsali mi 6.,zrelych bolo 5 a oplodnili 4.......ja som bola aj tak stastna,lebo som nemala velku nadej.......mam len pol.vajecnika na ktorych mam cisty a dr mi povedala,ze asi mi nedozreje ziadne vajicko,nech radsej pouvazujem nad adop.vajicok.....To som ale nesuhlasila.....
Teraz sa uz len modlit aby tie 2 prezili a aspon jedno sa uchytilo tak aka ma🙂🙂

pacuga
29. mar 2013

tak tretie ivf sa podarilo gratulujem ti 🙂 🙂 🙂 🙂

sizo
29. mar 2013

@annamary27 ano,hned po menzese by som chcela........uvidime co mi povedia.......
Ved v utorok sa uvidi hcg.....

annamary27
29. mar 2013

@pacuga dakujem 😵

annamary27
29. mar 2013

@sizo na Ket sa berú tabletky od 2dna cyklu myslím,ak si dobre pamätám.

sizo
29. mar 2013

@annamary27 ahaaaa,dakujem.Tak len od bud.menstruacie,ked mi potvrdia negat.po krvi.
A ake tablety si brala?

macinkapapulka
29. mar 2013

@sizo jooooj, to mi je ľúto, ale keď Ti to HCG hoc pomaly, ale rastie, ešte by tam mohla byť nádej, nie? Aspoň mne povedali, že keď začnem krvácať, ešte to nič neznamená. Kamoška, kt. otehotnela prirodzene, to zistila až v treťom mesiaci, keďže mávala pravedelne menzes, hoci trošku slabší ako obvykle, ale mala.

sizo
29. mar 2013

@macinkapapulka ano,moze to byt.ale mne vraveli,ze sice to narastlo,ale 14 dni po et by ta hodnota mala byt ovela vyzsia,nad 600......Uvidime v utorok,ale som sa zlakla lebo to co vypadlo nevyzeralo dobre...bola to ako koza ci co☹☹

fialka13
29. mar 2013

@sizo ahoj 🙂 tá koža čo pises mohla byť cysta,ktorá ti praskla a vyšla...tiež som to zažila trikrát a vždy som mala take ukrytne bolesti...ako keby som sa otvárala zo spodu....mne to inak pripadalo jak taká bielopriesvitna blanka...takže nemusí byť všetko stratené... 😉

annamary27
29. mar 2013

@sizo myslím,že estrofem a potom sa pridáva utrogestan.

vodnari
29. mar 2013

@annamary27 ja som brala tabletky od prvého dňa cyklu. ale asi každý to berie inak. Mne kázali takto.

sizo
29. mar 2013

Jaaaj @fialka13 bodaj by si mala pravdu🙂🙂

sizo
29. mar 2013

@annamary27 dakujem.....

lagunasa
30. mar 2013

tak dnes som bola v Gyn-fiv a teda ten doktor co tam ordinoval, ten to dnes bral riadne z rychlika. veru dr.Stenova je lepsia.

vodnari
31. mar 2013

@lagunasa už asi sviatkoval..... 😉

mauerka
31. mar 2013

Tak ja mam so Stenovou tiez dobre skusenosti... ale cez vikend ked vyjde nejaky zakrok, tak to vzdy je tak, ze chce ist cism skor domov 🙂 Mna raz uz o 9,00 v sobotu "nahanali", ze ci teda som na ceste a kedy dojdem a.... 🙂 @lagunasa

danulienka78
31. mar 2013

@lagunasa a kto ordinoval, Drábek či Harbulák?

danulienka78
31. mar 2013

poraďte mi , ako prebieha IUI, tento mesiac ma to čaká. mám na mysli, robia to v ambulancii či niekde inde? po zákroku tam treba aj nejaký čas ležať alebo ma hneď pošlú preč? dávajú aj nejakú injekciu predtým alebo nie? a potom sa užíva len ten utrogestan?

lagunasa
31. mar 2013

@vodnari
@danulienka78
@mauerka
fakt asi sviatkoval. neviem ako sa volal. taky vysoký šedivý

gelinka75
31. mar 2013

@lagunasa 😀 dr. harbulak

mauerka
1. apr 2013

@danulienka78 Ides za tie sklenene dvere na konci chodby, vyzlecies sa v takej malej miestbosti od pol pasa dolu, je tam aj gynekologycke kreslo, ked pride dr. vylezies na kozu, spytaju sa na meno partnera /ci teda maju v ruke spravne spermose 🙂 Dr. ti vovedie tie zrkadla /ako bezne u gynekologa/, vstrekne tam ten roztok so spermiami a ide prec, ty sa oblecies a ides prec tiez 🙂 Cele to trva 5min.

lagunasa
1. apr 2013

@gelinka75 vraj je dobrý ale v tu sobotu to tak nevyzeralo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre