Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danulienka78
1. apr 2013

@mauerka prosím ťa, keď pôjdem po stimulácii clostilb. na ult a krv na 12. deň, to nemusí ísť aj manžel, že? stačí, keď pôjde so mnou v deň IUI?

mauerka
1. apr 2013

@danulienka78 Jasne, na ultrazvuk, odbery...sama. My sme to robili dokonca tak, ze v den IUI siel mm takych 45 min. skor, ja az nasledne po tristvrtehodinke - tolko im totiz trva, kym spracuju spermose a pripravia ich na zavedenie do maternice. Na ten 12. den ti zmeraju folik, daju Pregnyl inj. a povedia ti, kedy si ho mas pichnut a nasledne kedy mas prist na IUI.

gelinka75
1. apr 2013

@lagunasa aale s nim sa da, uz som tam vselico zazila

vodnari
2. apr 2013

Zajtra sa rozhodne....idem na tehotenský test.....

sizo
2. apr 2013

Takze...nebola to cista..test na hcg negativny....

kvetinka32
2. apr 2013

Zdravím všetky snažilky a aj nastávajúce mamičky 🙂 Všetkým rovnako držím veľmi palce !!!
Chcela by som poprosiť o radu ohľadom IUI /inseminácie - dúfam, že som to napísala správne .../
Dostala som inštrukcie:
5. až 9. deň = 2x1 tableta Clostyl a následne 11. - 12. deň kontrola.

Po tejto kontrole potom lekár určí kedy pichnúť Pregnyl?
Po podaní Pregnyl potom určia kedy prísť na samotné IUI?
A už po IUI sa myslím 14. deň vykonáva test?

Nejako mi to u lekára ušlo, alebo som prepočula kedy ten Pregnyl...

Vopred ďakujem za odpovede 🙂

sarah00
2. apr 2013

@kvetinka32 ahoj. je to presne tak, ako si napísala. na kontrole ti zoberú krv a urobia ultrazvuk, po 14:00 hod. si voláš a povedia ti, kedy pichnúť pregnyl a kedy prísť na zákrok a 14 dní po zákroku ideš opäť na krv a o 14:00 voláš za výsledok.

držím palce 🙂

fialka13
2. apr 2013

@sizo tak to ma mrzí ☹ nabudúce to určite vyjde!

sizo
2. apr 2013

@fialka13 Dakujem.-)))
Este mam v mrazaku 2 emrbryjka, tak este sanca je..........Buduci tyzden sa objednam na konzultaciu a potom budem mudrejsia kedy mi odporuci ket Behunova.

fialka13
3. apr 2013

@sizo vždy je nádej 🙂 neboj podarí sa....ja mám konzultácie dnes 🙂 v máji by som sa tiež chcela pustiť do ďalšieho ket 🙂

kvetinka32
3. apr 2013

@sarah00 Ďakujem veľmi pekne za usmernenie 🙂, ešte by som si chcela upresniť ten pojem 11. až 12. deň, je lepšie zavolať do Gynfiv a spýtať sa = upresniť si, alebo to je jedno, či tam prídem 11. , či 12. deň. Mňa sa to týka v máji, ale tak prezistím si takto vopred, keď mi má kto poradiť 🙂 /za čo som veľmi vďačná/, aby som potom náhodou niečo nezmeškala, prípadne nezabudla..
pekný deň ešte želám.

annamary27
3. apr 2013

@sizo ☹ ,držím palce na ket.

sizo
3. apr 2013

Dakujem @annamary27 🙂🙂

sizo
3. apr 2013

@fialka13 ano..vzdy je nadej🙂
Takze ty zacinas v maji.Budem nateba mysliet a drzat ti palceeeee🙂
Mozno ze aj ja zacnem v maji.uvidime po konzultacii ....

katarina1279
3. apr 2013

@lesik ahoj ja som chodila k dr Harbulakovi a boli sme s nim velmi spokojny doporučujem jeho nakolko je vlastne aj zakladatelom centra.

luanna
3. apr 2013

@fialka13
@sizo Ahojte, aj ja budem mat pravdepodobne prvy ket v maji.... 17.4. mam konzultaciu....

vodnari
3. apr 2013

Tak som tehotná....jupíííííííííííí....jupííííííííí.....jupííííííííííííí. 😀 25.4. ideme na ultrazvuk.

lusipe
3. apr 2013

@vodnari
to je skvele....strasne mooooc gratulujem.... 🙂....ja budem vediet v piatok.... 🙂....a som rada, ze si dokazom, ze aj v GF sa da otehotniet a netreba chodit kadetade...je to o nahode... 🙂....prajem krasne tehulkovanie 🙂

katarina1279
3. apr 2013

@vodnari gratulujem je to užasny pocit ked ti do telefonu povedia že je to pozitivne🙂

lusipe
3. apr 2013

@katarina1279
veru verim, aj ja uz chcem toto zazit 😉

luanna
3. apr 2013

@vodnari gratulujem 🙂

vodnari
3. apr 2013

Ďakujem babenky...som taká šťastná........................ 😀 budeme mať ďalšieho krásneho drobčeka.

lusipe
3. apr 2013

@vodnari
ale ty si to uz tusila nie?...mala si nejake priznaky ak sa nemylim ? 🙂

vodnari
3. apr 2013

@lusipe presne tak.......býva mi zle...bolesti v brušku a v krížoch...únava,stále by som spala a teraz asi 5 dní už aj bolesť v prsiach....ale zaujímavé že varciam večer a nie ráno ale to aj pri prvom......júúúúúúj každej prajem ten krásny pocit z telefonátu že ste tehotná..... 🙂

lusipe
3. apr 2013

@vodnari inak pozeram podla fotky, ze ty si trnavcanka...aj ja 🙂...a ja ta poznam z videnia 😉 tiez som z Druzby...
jaj, no mna bolievaju krize a aj podbrusko aj som unavena.... 😉 podla toho ja to neviem posudit.... 😉 ...a aj prsia ma bolia 😉 ...ale ja verim,ze to teraz tiez vyslo...ved je nejaka tehu vlna 😉

vodnari
3. apr 2013

@lusipe určite si...kedy ideš na test? aký je ten svet malý....držím palčeky

lusipe
3. apr 2013

@vodnari
mala by som ist v piatok na krv po 4IUI, ale nejdem...zaprisala som sa, ze tento cyklus bude iny 🙂...vsetko budem robit inak 🙂...tak si rano urobim test a uvidim... 😉

vodnari
3. apr 2013

@lusipe hlavne nech to výjde...držím palčeky a daj vedieť.... 😉

lusipe
3. apr 2013

@vodnari
dakujem velmi pekne 🙂...dam 🙂

katarina1279
3. apr 2013

@lusipe neboj sa zažiješ...my sme sa snažili 4 roky a nič a minuly rok sme začali chodit do centra prešla som si 4IUI nepodarilo sa...potom IVF nepodarilo sa a nakoniec KET a podarilo sa treba dufat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre