• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
@mauerka prosím ťa, keď pôjdem po stimulácii clostilb. na ult a krv na 12. deň, to nemusí ísť aj manžel, že? stačí, keď pôjde so mnou v deň IUI?
1. apr 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 Jasne, na ultrazvuk, odbery...sama. My sme to robili dokonca tak, ze v den IUI siel mm takych 45 min. skor, ja az nasledne po tristvrtehodinke - tolko im totiz trva, kym spracuju spermose a pripravia ich na zavedenie do maternice. Na ten 12. den ti zmeraju folik, daju Pregnyl inj. a povedia ti, kedy si ho mas pichnut a nasledne kedy mas prist na IUI.
1. apr 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lagunasa aale s nim sa da, uz som tam vselico zazila
1. apr 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zajtra sa rozhodne....idem na tehotenský test.....
2. apr 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takze...nebola to cista..test na hcg negativny....
2. apr 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetky snažilky a aj nastávajúce mamičky :slight_smile: Všetkým rovnako držím veľmi palce !!!
Chcela by som poprosiť o radu ohľadom IUI /inseminácie - dúfam, že som to napísala správne .../
Dostala som inštrukcie:
5. až 9. deň = 2x1 tableta Clostyl a následne 11. - 12. deň kontrola.

Po tejto kontrole potom lekár určí kedy pichnúť Pregnyl?
Po podaní Pregnyl potom určia kedy prísť na samotné IUI?
A už po IUI sa myslím 14. deň vykonáva test?

Nejako mi to u lekára ušlo, alebo som prepočula kedy ten Pregnyl...

Vopred ďakujem za odpovede :slight_smile:
2. apr 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka32 ahoj. je to presne tak, ako si napísala. na kontrole ti zoberú krv a urobia ultrazvuk, po 14:00 hod. si voláš a povedia ti, kedy pichnúť pregnyl a kedy prísť na zákrok a 14 dní po zákroku ideš opäť na krv a o 14:00 voláš za výsledok.

držím palce :slight_smile:
2. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo tak to ma mrzí :frowning2: nabudúce to určite vyjde!
2. apr 2013 o 20:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fialka13 Dakujem.-)))
Este mam v mrazaku 2 emrbryjka, tak este sanca je..........Buduci tyzden sa objednam na konzultaciu a potom budem mudrejsia kedy mi odporuci ket Behunova.
2. apr 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo vždy je nádej :slight_smile: neboj podarí sa....ja mám konzultácie dnes :slight_smile: v máji by som sa tiež chcela pustiť do ďalšieho ket :slight_smile:
3. apr 2013 o 10:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00 Ďakujem veľmi pekne za usmernenie :slight_smile:, ešte by som si chcela upresniť ten pojem 11. až 12. deň, je lepšie zavolať do Gynfiv a spýtať sa = upresniť si, alebo to je jedno, či tam prídem 11. , či 12. deň. Mňa sa to týka v máji, ale tak prezistím si takto vopred, keď mi má kto poradiť :slight_smile: /za čo som veľmi vďačná/, aby som potom náhodou niečo nezmeškala, prípadne nezabudla..
pekný deň ešte želám.
3. apr 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo :frowning2: ,držím palce na ket.
3. apr 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem @annamary27 :slight_smile::slight_smile:
3. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka13 ano..vzdy je nadej:slight_smile:
Takze ty zacinas v maji.Budem nateba mysliet a drzat ti palceeeee:slight_smile:
Mozno ze aj ja zacnem v maji.uvidime po konzultacii ....
3. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lesik ahoj ja som chodila k dr Harbulakovi a boli sme s nim velmi spokojny doporučujem jeho nakolko je vlastne aj zakladatelom centra.
3. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka13
@sizo Ahojte, aj ja budem mat pravdepodobne prvy ket v maji.... 17.4. mam konzultaciu....
3. apr 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak som tehotná....jupíííííííííííí....jupííííííííí.....jupííííííííííííí. :grinning: 25.4. ideme na ultrazvuk.
3. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@vodnari
to je skvele....strasne mooooc gratulujem.... :slight_smile:....ja budem vediet v piatok.... :slight_smile:....a som rada, ze si dokazom, ze aj v GF sa da otehotniet a netreba chodit kadetade...je to o nahode... :slight_smile:....prajem krasne tehulkovanie :slight_smile:
3. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vodnari gratulujem je to užasny pocit ked ti do telefonu povedia že je to pozitivne:slight_smile:
3. apr 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina1279
veru verim, aj ja uz chcem toto zazit :wink:
3. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari gratulujem :slight_smile:
3. apr 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem babenky...som taká šťastná........................ :grinning: budeme mať ďalšieho krásneho drobčeka.
3. apr 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari
ale ty si to uz tusila nie?...mala si nejake priznaky ak sa nemylim ? :slight_smile:
3. apr 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe presne tak.......býva mi zle...bolesti v brušku a v krížoch...únava,stále by som spala a teraz asi 5 dní už aj bolesť v prsiach....ale zaujímavé že varciam večer a nie ráno ale to aj pri prvom......júúúúúúj každej prajem ten krásny pocit z telefonátu že ste tehotná..... :slight_smile:
3. apr 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari inak pozeram podla fotky, ze ty si trnavcanka...aj ja :slight_smile:...a ja ta poznam z videnia :wink: tiez som z Druzby...
jaj, no mna bolievaju krize a aj podbrusko aj som unavena.... :wink: podla toho ja to neviem posudit.... :wink: ...a aj prsia ma bolia :wink: ...ale ja verim,ze to teraz tiez vyslo...ved je nejaka tehu vlna :wink:
3. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe určite si...kedy ideš na test? aký je ten svet malý....držím palčeky
3. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari
mala by som ist v piatok na krv po 4IUI, ale nejdem...zaprisala som sa, ze tento cyklus bude iny :slight_smile:...vsetko budem robit inak :slight_smile:...tak si rano urobim test a uvidim... :wink:
3. apr 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hlavne nech to výjde...držím palčeky a daj vedieť.... :wink:
3. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari
dakujem velmi pekne :slight_smile:...dam :slight_smile:
3. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe neboj sa zažiješ...my sme sa snažili 4 roky a nič a minuly rok sme začali chodit do centra prešla som si 4IUI nepodarilo sa...potom IVF nepodarilo sa a nakoniec KET a podarilo sa treba dufat :slight_smile:
3. apr 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok