• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

30. apríla 2017 
@vodnari
@bimbo37
ja patrim k dr. Behunovej, naprv som mala stres, ale je zlata. Ked som bola nadopovana a trepala som dve na tri, tak sa sa smiala. a este zartovala, ze ci nechcem este predpisat tie lieky :slight_smile: a potvrdujem ,ze ma trpezlivost - aj nam odpovedala na vsetky otazky a aj mi otocila monitor ked nieco robila. . .
11. júl 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky moje.....tak placem ze ani nevidim.....hcg 1,3....teraz som vysla z nemocnice
11. júl 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo to mi je luto :disappointed:, drz sa.
11. júl 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo to ma mrzi..vyplac sa a ides dalej..sme silne zeny nic ine nam neostava
11. júl 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo och...zlatino...nemam ani slov.....viem,ze co kolvek ti teraz napiseme...tak ti tu bolest nezmiernime....
11. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla
@gelinka75
@bimbo37
@vodnari
Jaj babenky dakujem ste zlate.
Tak som verila.....ale taaaaak.
Takto som nerevala ked som potratila ako teraz.....lebo som vedela ze mam este mrazaciky...ale teraz uz nemam nic....kto vie ci sa im podari znova ziskat vajicka.Pri mojej diagnoze....mam len polovicku vajecnika kde mam cistu momentalne 60x45 mm......Ale dakujem vam za podporu a kazdej z vas drziiim palce aby sa vam splnil ten sen drzat si v naruci svoje kraaasne mimimko:slight_smile:Zelam vam to z celeho srdca:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
11. júl 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj baby prosím nájde sa tu niekto kto bol v Gyn Five na IUI s darcovskými spermiami a podarilo sa otehotniet, kolkáte IUI v GYN FIVe to bolo? dakujem
11. júl 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, poprosím o radu, volal mi moj gyndoš, že výsledky tripple testu mám negatívne / prežívala som týžden strachu / som štastná, momental som v 17 tt, bábo rastie a vyvýja sa ako má , ale gyndoš mi povedal , že sa mám u neho zastavit pre papiere na genetiku, nestretli ste sa s tým ? otehotnela som prirodzene a teraz v máji som mala 36 r., povedal mi že to je rutinný postup, že nad 35 r. posiela....neviete mi povedat čo ma tam čaká ?
DAKUJEM
11. júl 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo zlatíčko tak moc som verila.....je mi to moc ľúto....bude to teraz pre teba ťažké...viem čo prežívaš.....drž sa.
11. júl 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zalucia áno po 35 sa robia tie testy na genetiku...nič sa neboj je to bežný postup.
11. júl 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
11. júl 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo och to mi je luto. presne tak, vyplac sa a hlavu hore, treba ist dalej a nenechat sa. viem, ze sa nam to lahko pise, ale myslim, ze to prezivame s tebou aspon takto - tak isto ako cakame na akekolvek spravy z vysetreni ktorejkolvek tu z nas. sme tu, lebo mame rovnaky problem, prezivame rovnake veci v rovnakom case a sme bojovnice. ako povedala dr. Behunova - stretla sa so zazrakmi, o ktorych keby povedala, tak jej nikto neuveri. prajem aby si ty patrila do tej skupiny zazrakov.
11. júl 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@blavabla
@majkulik
@vodnari
@gelinka75
@bimbo37
Dakujem este raz babenky, ste zlate:grinning:DD
MOOOOOC si to vazim:slight_smile:)))
Dnes som volala do GF....hm........som sestricke vravela co sa stalo, krce v pondelok, hcg1,endom.10mm, dnes kontrola HCG1,3 endom 8mm..Ze v pondelok mam i st na krv do GF no ale ked nemam take vysledky, tak nepojdem, ze je to zbytocne.No a ona mi nato povedala, ze preco zbytocne, ved to je priskoro robit HCG, ze sa robi len po 14 dnoch, lebo to embryo sa musi uchytit, ze nato, aby sme urobili def.zaver je priskoro, ze mam ist v pondelok rano na krv.Potom sa ma spytala, ci krvacam, som vravela, ze nie, ze mam dostat menzes dnes alebo zajtra, ze tak este stale neni nic strateno..!!!Tak som sa spytala, ze ked dostanem menzes, tak nemam ist?No a potom mi povedala, ze nedostanem, lebo beriem utros.........Chapete tomu???????
Podla mna, len preto toto vravela, aby som tam isla na HCG a nie inde, aby mali z toho oni peniaze.........
Pytala som sa mojho gyndosa, ci sa to este do pondelku moze zmenit, a on vravel, ze to neni pravdepodobne, ale zazraky sa deju.......podla med.zhladiska nie......

Ale ja to urobim inak....V pondelok rano pojdem sem do PE za primarom, nech mi urobi HCG a potom zavolam do Ba.Alebo ked bude dobre-co pochybujem, tak pojdem v utorok rano do Ba.....V pondelok v ziadnom pripade, nehrozi....
11. júl 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimbo37 Moje zlate, GRATULUJEEEEEEEEM, teraz len pozeram, krasna fotka, jaaaaj moja, drzkajte sa .-)))))))
11. júl 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, este len teraz som sa "trapila" s IUI ci IVF a uz mame za sebou prvotrimestralny skrining A JE V PORIADKU :slight_smile: Tesim sa z kazdej jednej pozitivnej malickosti...
11. júl 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sizo ahoj zlatinko..no ja osobne si muslim ,ze HCG po KET sa robi len na 14 den..aspon ja som to tak mala...takze nejaka iskricka nadeje tam je....dnes si aky den?urcite by som na krvicku isla a nemusis do GF,ked to mas tak daleko...ale som rada,ze si na tom o trolilinku lepsie...
11. júl 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka GRATULUJEEEEM moja :slight_smile:)))
11. júl 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla Moja cele doobedie som revala ako kon, potom ma taaak bolela hlava, ale bala som si dat tabletku....potom somm zaspala.Ked som sa zobudila, tak som zavolala do GF a toto sa stalo...........Bodaj by si mala moja pravdu, teraz by som potrebovala ZAAAAZRAK:grinning:DDDDDDaby vsetko bolo ok a moje malinke sa uchytilo a zabojovalo:slight_smile:)))
Jaaaaj dnes som 11 den.........
11. júl 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka tesim sa s tebou...krasne spravy.....drzkajte sa.... :slight_smile:
11. júl 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla Verim, ze o mesiac pridas aj ty do tejto temy takuto spravicku :slight_smile:
11. júl 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo zlatino verim ti,ze ti bolo hrozne...urcite zabojuje...ved ma silnu maminku...na ktoru moze byt uz teraz hrde!!!!
11. júl 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka uz ,aby sme tam boli...budeme sa ponahlat.... :slight_smile: ale velmi sa tesim aj s tvojho dalsieho levelu..
11. júl 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo dakujem zlatko. a co ty vies, mozno sa naozaj zazraky deju:blush:, nikdy nevies.
11. júl 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bimbo37 Uz len cakame na zazraky-:slight_smile:))
@blavabla Dakujem moja, som bojovnicka, len aby to moje babo bojovalo:slight_smile:))
11. júl 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sizo zlatíčko možno to nakoniec všetko dobre dopadne....moooooc držím palčeky....júúúúúúúúúúj ani nevieš ako ti to prajem.... :wink:
11. júl 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka blahoželám....len sa pekne vytešuj robí to dobre aj tebe a aj bábetku...držkajte sa.... :wink:
11. júl 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo zazraky sa deju. vydrz do zaciatku buduceho tyzdna. . . skus to, nevzdavaj sa
12. júl 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka Teším sa s tebou a tiež ti gratulujem a držím palčeky :slight_smile: ...
12. júl 2013 o 07:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prosím vás je tu niektorá, co má problém s testosterónom? a kvoli tomu musela ist na IVF? :confounded:
12. júl 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari ahojky mojka,ako dopadli vysledky? Myslim na teba...
12. júl 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok