• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
kedy ste si volali na poistovnu, ze ci dostali ziadost z GF? resp, ako stoji?
12. júl 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbo37 Gratulujem a teším sa s tebou, že to vyšlo :slight_smile:
12. júl 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa jej moja dakujem moc. a ty sem este chodis? a ako sa mate s krpcekom? poslucha? no ja verim, ze tento krat to dotiahneme do uspesneho konca :blush:
12. júl 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik ja som vsetko nechala na GF, len mi zavolala potom sestricka, ze je to schvalene.
12. júl 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbo37 Občas sem nakuknem,že čo je nové. S drobcom sa máme fajn, pekne papá, priberá na váhe a už sa aj pekne škerí na nás....občas som poriadne unavená, ale vôbec sa nesťažujem, hlavne, že sme zdraví :slight_smile: Z teba mám veľkú radosť, že sa to podarilo a neboj, určite to dotiahneš do úspešného konca uvidíš :slight_smile: Silno držím palce :slight_smile: Inak ja som tiež chodila k dr. Behúňovej (zlatá žena) a vklad mi robil Harbulák :wink:
12. júl 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimbo37 no ved aj ja som to tam vsetko nechala. len ma mrle zeri . . ved vies :slight_smile: ale ideme na dva tyzdne na dovolenku, takze to prejde rychlejsie. len skoda, ze som chytila dovolenkove obdobie. . .
12. júl 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik neboj vratite sa z dovolenky a mas to schvalene:blush:, drzim palce pri IVF
12. júl 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbo37 dakujem. kiez by si mala pravdu.
12. júl 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby prosím nájde sa tu niekto kto bol v Gyn Five na IUI s darcovskými spermiami a podarilo sa otehotniet, kolkáte IUI v GYN FIVe to bolo? dakujem
12. júl 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blavabla
@sizo tak ešte nie sú.... :frowning2: mám zas zavolať vo štvrtok...ževraj je zbytočné do štvrtku volať... :frowning2:
12. júl 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari hmmm...tak,ale dufam,ze to uz bude.... :angry:
12. júl 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari Moja dakujem:slight_smile:)))))
12. júl 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik Bodaj by som patrila medzi tie, ktore mozu povedat ze aaano, zazraky sa deju:slight_smile:))Ale pojdem len sem do PE na krv a nepojdem do GF...
12. júl 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari COZE?????????????Prosim ta co tam oni robia???????????? jaaaj mojko, len aby vsetko bolo dobreee, moooooc drzim palceky, moooc:slight_smile:))
12. júl 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo Ďakujem si zlatá...tak zas týždeň čakať.... :frowning2:
12. júl 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo hm, ja pevne verim, ze odpoved bude kladna.
12. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, kolegyna mi tento tyzden povedala, ze odchadza - cize musim hladat novu, co znamena vyberove konanie, zaucat a nemoct sá nikam pohnut (cize stresy) a teraz sme zistitli, ze nam vykradli pivnicu a ukradli nam biky. jeden nemal ani dva mesiace. do kelu, clovek popri HU setri setri a potom zisti, ze prachy miesto veciciek pouzije na IVF . . . :frowning2:
no a ako mozem predpokladat, tak z IVF budu dvojicky :slight_smile:
12. júl 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zalucia tak aj mna posielali na genetiku ze odber plodovej vody co som odmietla a neriesila som to viac.
13. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari No hrozneeee:frowning2::frowning2::frowning2::frowning2:

@majkulik Jaj moja si zlata.No neviem ci z utrosu ale menzes nemam Mala som dostat 11-ho a nic:slight_smile:
Uvidime co ukaze krv.....
14. júl 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze urobila som si test.......negativny.....mozno zajtra bude hcg 0....
14. júl 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo to ma mrzi. ale ak by si bola tehu tak to uz by ti test dnes ukazal. ale hlavu hore, vsetko je tak ako ma byt. babetko pride ked bude na to pripravene. ver mi viem o tom svoje. drzim palce.
14. júl 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sizo je mi to ľúto.... :frowning2:
14. júl 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimbo37
@vodnari
Dakujem babenky, ste zlate.............Uvidim ako sa vyspim ci pojdem na krv do GF rano a potom si dam dobruuu ocistu:slight_smile:))))Yevraj je dobre z aloe 9 dnova kura.Uz som ju kukala......tak si ju po mrche kupim...
14. júl 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sizo ahoj, to mi je luto. drz sa
15. júl 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo ahojky...velmi ma to mrzi mojka....
15. júl 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla
@majkulik
Dakujem .....ste zlate:slight_smile:
Uz cakam na hcg v nemocnici.nesla som do GF..Potom im zavolam a poviem vysledok....
15. júl 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo no som zvedava, co ti povedia. zbytocne satam budes trepat :-/
15. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik
@blavabla
@vodnari
@bimbo37
Takze HCG mam 1,1.Nebola som v GF, tak som im zavolala-teraz som sa len mohla dovolat a povedala som sestricke, ze som bola tu na HCG a aku mam hodnotu, ci mozem vysadit lieky.Ze ano, aby som sa objednala na konzultaciu k pani doktorke.Takze sa to da aj takto.-DDD
Pockam kym domenstrulujem-lebo ani naznak-a potom sa objednam na konzultaciu, som zvedava co mi povedia.Ale asi uz do GF nepojdem..............Dam si pauzu, precistim sa.-)))))))
Ale babulky moje ja vam mooooc drzim palce:slight_smile:)))))))))))))))))))))
15. júl 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo je mi to veľmi ľúto....moc som ti to priala...drž sa....
15. júl 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nr_martinka ahoj, tak práve som sa vrátila z genetiky, a o odbere plodovej vody nebola ani reč, genetičke sme povedali všetko o našich príbuzných, žiadne poškodenie v rodine nemáme, tak zhodnotila že všetko je tak ako má byt, takže nie všetky mamičky , ktoré idete , alebo čakáte na genetiku, Vás automaticky posielaju na amnio, samozrejem za predpokladu, že Vám vyšli Tripple v poriadku. Pekný den.
15. júl 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok