Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
11. júl 2013

@vodnari
@bimbo37
ja patrim k dr. Behunovej, naprv som mala stres, ale je zlata. Ked som bola nadopovana a trepala som dve na tri, tak sa sa smiala. a este zartovala, ze ci nechcem este predpisat tie lieky 🙂 a potvrdujem ,ze ma trpezlivost - aj nam odpovedala na vsetky otazky a aj mi otocila monitor ked nieco robila. . .

sizo
11. júl 2013

Babenky moje.....tak placem ze ani nevidim.....hcg 1,3....teraz som vysla z nemocnice

bimbo37
11. júl 2013

@sizo to mi je luto 😞, drz sa.

gelinka75
11. júl 2013

@sizo to ma mrzi..vyplac sa a ides dalej..sme silne zeny nic ine nam neostava

blavabla
11. júl 2013

@sizo och...zlatino...nemam ani slov.....viem,ze co kolvek ti teraz napiseme...tak ti tu bolest nezmiernime....

sizo
11. júl 2013

@blavabla
@gelinka75
@bimbo37
@vodnari
Jaj babenky dakujem ste zlate.
Tak som verila.....ale taaaaak.
Takto som nerevala ked som potratila ako teraz.....lebo som vedela ze mam este mrazaciky...ale teraz uz nemam nic....kto vie ci sa im podari znova ziskat vajicka.Pri mojej diagnoze....mam len polovicku vajecnika kde mam cistu momentalne 60x45 mm......Ale dakujem vam za podporu a kazdej z vas drziiim palce aby sa vam splnil ten sen drzat si v naruci svoje kraaasne mimimko🙂Zelam vam to z celeho srdca🙂🙂🙂

viva13
11. júl 2013

Ahoj baby prosím nájde sa tu niekto kto bol v Gyn Five na IUI s darcovskými spermiami a podarilo sa otehotniet, kolkáte IUI v GYN FIVe to bolo? dakujem

zalucia
11. júl 2013

ahojte dievčatá, poprosím o radu, volal mi moj gyndoš, že výsledky tripple testu mám negatívne / prežívala som týžden strachu / som štastná, momental som v 17 tt, bábo rastie a vyvýja sa ako má , ale gyndoš mi povedal , že sa mám u neho zastavit pre papiere na genetiku, nestretli ste sa s tým ? otehotnela som prirodzene a teraz v máji som mala 36 r., povedal mi že to je rutinný postup, že nad 35 r. posiela....neviete mi povedat čo ma tam čaká ?
DAKUJEM

vodnari
11. júl 2013

@sizo zlatíčko tak moc som verila.....je mi to moc ľúto....bude to teraz pre teba ťažké...viem čo prežívaš.....drž sa.

vodnari
11. júl 2013

@zalucia áno po 35 sa robia tie testy na genetiku...nič sa neboj je to bežný postup.

zalucia
11. júl 2013

dakujem

majkulik
11. júl 2013

@sizo och to mi je luto. presne tak, vyplac sa a hlavu hore, treba ist dalej a nenechat sa. viem, ze sa nam to lahko pise, ale myslim, ze to prezivame s tebou aspon takto - tak isto ako cakame na akekolvek spravy z vysetreni ktorejkolvek tu z nas. sme tu, lebo mame rovnaky problem, prezivame rovnake veci v rovnakom case a sme bojovnice. ako povedala dr. Behunova - stretla sa so zazrakmi, o ktorych keby povedala, tak jej nikto neuveri. prajem aby si ty patrila do tej skupiny zazrakov.

sizo
11. júl 2013

@blavabla
@majkulik
@vodnari
@gelinka75
@bimbo37
Dakujem este raz babenky, ste zlate😀DD
MOOOOOC si to vazim🙂)))
Dnes som volala do GF....hm........som sestricke vravela co sa stalo, krce v pondelok, hcg1,endom.10mm, dnes kontrola HCG1,3 endom 8mm..Ze v pondelok mam i st na krv do GF no ale ked nemam take vysledky, tak nepojdem, ze je to zbytocne.No a ona mi nato povedala, ze preco zbytocne, ved to je priskoro robit HCG, ze sa robi len po 14 dnoch, lebo to embryo sa musi uchytit, ze nato, aby sme urobili def.zaver je priskoro, ze mam ist v pondelok rano na krv.Potom sa ma spytala, ci krvacam, som vravela, ze nie, ze mam dostat menzes dnes alebo zajtra, ze tak este stale neni nic strateno..!!!Tak som sa spytala, ze ked dostanem menzes, tak nemam ist?No a potom mi povedala, ze nedostanem, lebo beriem utros.........Chapete tomu???????
Podla mna, len preto toto vravela, aby som tam isla na HCG a nie inde, aby mali z toho oni peniaze.........
Pytala som sa mojho gyndosa, ci sa to este do pondelku moze zmenit, a on vravel, ze to neni pravdepodobne, ale zazraky sa deju.......podla med.zhladiska nie......

Ale ja to urobim inak....V pondelok rano pojdem sem do PE za primarom, nech mi urobi HCG a potom zavolam do Ba.Alebo ked bude dobre-co pochybujem, tak pojdem v utorok rano do Ba.....V pondelok v ziadnom pripade, nehrozi....

sizo
11. júl 2013

@bimbo37 Moje zlate, GRATULUJEEEEEEEEM, teraz len pozeram, krasna fotka, jaaaaj moja, drzkajte sa .-)))))))

mauerka
11. júl 2013

Dievcata, este len teraz som sa "trapila" s IUI ci IVF a uz mame za sebou prvotrimestralny skrining A JE V PORIADKU 🙂 Tesim sa z kazdej jednej pozitivnej malickosti...

blavabla
11. júl 2013

@sizo ahoj zlatinko..no ja osobne si muslim ,ze HCG po KET sa robi len na 14 den..aspon ja som to tak mala...takze nejaka iskricka nadeje tam je....dnes si aky den?urcite by som na krvicku isla a nemusis do GF,ked to mas tak daleko...ale som rada,ze si na tom o trolilinku lepsie...

sizo
11. júl 2013

@mauerka GRATULUJEEEEM moja 🙂)))

sizo
11. júl 2013

@blavabla Moja cele doobedie som revala ako kon, potom ma taaak bolela hlava, ale bala som si dat tabletku....potom somm zaspala.Ked som sa zobudila, tak som zavolala do GF a toto sa stalo...........Bodaj by si mala moja pravdu, teraz by som potrebovala ZAAAAZRAK😀DDDDDDaby vsetko bolo ok a moje malinke sa uchytilo a zabojovalo🙂)))
Jaaaaj dnes som 11 den.........

blavabla
11. júl 2013

@mauerka tesim sa s tebou...krasne spravy.....drzkajte sa.... 🙂

mauerka
11. júl 2013

@blavabla Verim, ze o mesiac pridas aj ty do tejto temy takuto spravicku 🙂

blavabla
11. júl 2013

@sizo zlatino verim ti,ze ti bolo hrozne...urcite zabojuje...ved ma silnu maminku...na ktoru moze byt uz teraz hrde!!!!

blavabla
11. júl 2013

@mauerka uz ,aby sme tam boli...budeme sa ponahlat.... 🙂 ale velmi sa tesim aj s tvojho dalsieho levelu..

bimbo37
11. júl 2013

@sizo dakujem zlatko. a co ty vies, mozno sa naozaj zazraky deju😊, nikdy nevies.

sizo
11. júl 2013

@bimbo37 Uz len cakame na zazraky-🙂))
@blavabla Dakujem moja, som bojovnicka, len aby to moje babo bojovalo🙂))

vodnari
11. júl 2013

@sizo zlatíčko možno to nakoniec všetko dobre dopadne....moooooc držím palčeky....júúúúúúúúúúj ani nevieš ako ti to prajem.... 😉

vodnari
11. júl 2013

@mauerka blahoželám....len sa pekne vytešuj robí to dobre aj tebe a aj bábetku...držkajte sa.... 😉

majkulik
12. júl 2013

@sizo zazraky sa deju. vydrz do zaciatku buduceho tyzdna. . . skus to, nevzdavaj sa

blcha76
12. júl 2013

@mauerka Teším sa s tebou a tiež ti gratulujem a držím palčeky 🙂 ...

sarin
12. júl 2013

Ahojte baby prosím vás je tu niektorá, co má problém s testosterónom? a kvoli tomu musela ist na IVF? 😖

blavabla
12. júl 2013

@vodnari ahojky mojka,ako dopadli vysledky? Myslim na teba...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre