• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. decembra 2017 
tak ja k nim rozhodne asi nepatrim ale ked to bude po manzelovi salam parky tak asi ani v 18 tt ho citit nebudem :angry:
21. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iba havinka majú doma... alebo skúšajú moju trpezlivosť :grinning:
Prvorodičky cítia pohyby väčšinou okolo 20tt, viacrodičky v 16tt.
Sylvyka, tak už teraz Ťa tam pozývam :slight_smile: . Alebo môžme aj tu, keď prídeš na tú genetiku, zavoláme aj ostatné pipinky :slight_smile: .
21. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaska ale este neviem kedy to bude :grinning:
21. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď dáš včas vedieť :wink:
21. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedlo jedlo vola :grinning: :grinning: ham ham
21. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Och, Ty hladoška, Ty by si len jedla :grinning: . A čo budeš mať dobré na obed?
21. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pipiny clovek vybehne trosku von a uz nie je v obraze tolko ste toho zasa popisali :grinning:
21. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka, nemas co behat po vonku a mas sedet na pipinach. :grinning:

Och sa uz napchava. A ze vraj nema tehu priznaky. :grinning:
21. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka tak som tak v rychlosti precitala co ste popisali..... :wink: ,nas inac uz dva razi tiez vytapali susedia,ale nastastie v kuchyni nad digestorom co mi zatial az tak nevadi,lebo kuchyna sa dakedy raz bude este prerabat.
no beham beham po kavickach a kolacikoch ,uzivam si ked uz som teraz doma,len dnes je tam brutal teplo tak som sa prisla schladit domov
21. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala spenatik mnam mnam :grinning: ale uz som aj zabudla ze som obedovala :frowning2:
21. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Chruminka :slight_smile: ! Riadne bruško už máš :wink: . Tak sa treba schladiť ešte nejakou zmrzkou :wink: . No my sme minulé leto prerobili komplet všetko naraz, teraz doťahujeme už len nejaké drobnosti, takže to celkom aj naserie, keď na krásnej bielej maľovke zbadáš mokrý fľak....
21. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obed su palacinky mnaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning:
mayka ono sa to nezda ale toto je moj prirodzeny stav ze vkuse zeriem :grinning: :grinning: som skor vedela povedat svieckova ako krava :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och haha inak aj ja mam na plane v nedelu robit svieckovu mnam mnam :grinning:
21. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzlinka by mi chutila velmi ale mam po nej straaaaaaasnu kyselinu a ostane mi z nej zle tak to riesim ladovymi kockami tie mi chutia
a brusko? no doteraz som si aj ja myslela ze ake mam velike brusko,lebo kamosky co nedavno rodili mi stale hovorili ze boze take brucho nemali oni ani v 6-7 mes.,ale dnes mi babky-jezibabky tuto od nas povedali ze mam male brusko na to ze su tam dve ,tak teraz neviem ake mam :grinning: ,take aku rat :wink:
21. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och tak potom nviem kam to do tebna doteraz slo. Teraz mi to uz je jasne kam to ide.
mnam ked si spomeniem na tu palacinku v poluse .Alwe v sobotru idem do hypernovy kupit tehu veci tak tusim aj tam ich robia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svieckova mnaaaaaaam
21. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka presne kazda ho ma take ake ma mat :wink:
a ja zmrzku zas mozem ja mam kyselinu z rajcinkovej polievky z dzusikov a kavy :frowning2:
21. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa o tu hmyri tehotnymi.
katarinka pfupfuj pfuj
21. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby vsak vy tu stale tocite o jedle :grinning: a to som si myslela ze len ja som taka rozoz-rozjedena a nemyslim na nic ine len na jedlo a veru pre jedlo by som teraz aj vrazdila :grinning:
Palacinky som mala vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dnes naveceru budu konecne tie parene buchty!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna zasa pali zaha tak 2-3x za den.
no ja idem dnes do Senca k mudr a odtial na senecky kebab
21. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvy ja ju robim na karamele :grinning: dobru sladucku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka to prejde aj mna to doteraz trapilo vlastne to bol moj jediny problem co som mala :wink:
21. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sylvyka sme statne zeny-tehule. Azsom si myslela ze to nie je normalne. Ale teraz to beriem ako odmenu za tie roky cakania.
21. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och mnam to je dobre ja mam recept na taku svieckovu s kuracim maskom ale aj ta je super :wink:
baby ja sa priznam. ja neviem robit svieckovu. A strasne by som chcela.
mayka tam na severe je taka buda a tam maju najlepsiu cigansku na svete :grinning: :grinning: :grinning: boze co by som dala za taku mastnu cigancku v teplej zmeli :grinning: :grinning:
neviem ci cigansku ale na sever chodime aj my v lete. Mne chuti kebab v centre Senca. pecu si vlastne zemlicky z takeho zvlastneho cesta. No jedna basen
21. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka dam ti recept alebo ti dojdem navarit neboj :grinning: svieckova je to najjednoduchsie na svete :grinning: :grinning: :grinning:
na severe mi chutia gofri
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok