Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
21. máj 2009

Och niekedy tam musime dat spycha. A pojdeme do bufetu sa najest. 😀

mayka
21. máj 2009

ja viem ze to asi neni az take tazke ale ja nemam ten speci hrniec tlakovy. Tak som sa do toho radsej nepustala.

chruminka
21. máj 2009

babyyyyyyy vsak uz som z vas zasa hladnaaaaaaaaa!!!!!

och
21. máj 2009

mayka ja to tiez nerobim v tlakovom hrnci 😀 😀 😀

chruminka
21. máj 2009

a s tou svieckovou tak to je zasa daky virus vo vzduchu v utorok v buse cestou k dokine vramim drahemu ako velmi mam chut na svieckovu ......idem potom s maminou na obed a tam ze menicko svieckova 😀 ,tak som spraskala 4 knedle ja co zjem ledva dve mama len kukala a smiala sa ze aha vsak dve pre mna a potom + este kazda jednemu babatku 😉
pocujte tehulky a papate aj take suche a polosuche salamky?

katarinka77
autor
21. máj 2009

no, aj ja som už napapaná a nanuk sa pýtal z mrazáku von, bolo mu zima 😀 😀 , tak som ho chudáka vytiahla a ohrievam ho v žalúdku 😀 😀 .
Mayka, ďakujem za pľuvance, konečne som dostala nejaké aj osobne, tak to už vyjde 😉 !
Najbližšie stretko by sme mohli dať na Seneckých, nie? Čo tak otvorenie seneckého leta? Býva tam krásny ohňostroj 🙂 !

chruminka
21. máj 2009

co vsetky papate? 😀

mayka
21. máj 2009

chruminka, no ja moc salamiky teraz nemusim a celkovo masko mi nechuti. Ale pasteky mi zacali chutit. A tie som nejedla roky rokuce. Iba co som si doma spravila svoju pecenovu.

katarinka ja die mdnes na zmrzlinkovy pohar. mnam

a pluvat na teba budem kedy len budes chciet.

mayka
21. máj 2009

katarinka, no mohli by sme hodit stretko na slnecnych jazerach. Ja som za.
Na Seneckom lete nemam rada tie davy a tlacenice. Ale mozno znovu ukecam muza. Uz sme neboli asi aj 3 roky.

chruminka
21. máj 2009

mayka vsak aj mne zacali chutit pasteky a parky nechapem lebo ja som to jedla tak raz za rok 😀
na tie salamy sa pytam,lebo mi dakto povedal ze to by som nemala,ale ked ja mam suchu salamu racsej ako sunku a nezda sa mi ze sucha salama je so suroveho masa ako klobasa ci ano?

chruminka
21. máj 2009

kto chce aj ja ho oplujem ale pozor ja plujem dvojmo 😀

mayka
21. máj 2009

chrumi , ja papam vsetko co nezje mna. Ale take veci co by mohli babu skodit som obmedzila na minimum. Ako napr. Pecen, vnutornosti, kavu len uplne slabulinku 1x denne, pivo len nealko 😀 , aj kvoli tym pastetam ma vycitky ale zasa nejem ich kazdy den. Ani syry plesnie nejem vobec. A tatarak tiez nie. Ale to by som ani nemohla lebo je uz teplo na neho. Tak ma to nelaka. Ale spravi si ho na novy rok . To budem mat po porode. hehe

katarinka77
autor
21. máj 2009

Mayka, a kedy bude senecké leto? Nebýva to okolo 1.6? Alebo až 21.6? Tie tlačenice nemusím ani ja, ale inak je tam fajn.

mayka
21. máj 2009

chrumi,ja pasteky od strednej skoly som nejedla. Iba svoju vlastnu. Totiz som na strednej videla ako sa vyrabaju a odvtedy ani hydinove parky nedam do ust a ani pasteky.
Iba teratz mi zacala chutit pionier, pali a pecenova.

chruminka
21. máj 2009

tie nase deticky maju ale chute?! 😀

mayka
21. máj 2009

katarinka ,byva to okolo 20. dna v juni. ALe malo by to byt asi na www.senec.sk. Este som to nepozerala. Dbnes pobruzdam pesiu zonu v Senci tak mozno objavim info.
Hej je tamfajn ked vyjde pocasie ale tie nekonecne rady v bufetoch su na zaplakanie.

mayka
21. máj 2009

Teraz nieco podobne robia v bernolakove. Volaju to dni obce a maju fakt dobry program. Som aj rozmyslala ci nenahovorim muza na cigansku. Bude tam polemic, peter, nagy, desmod a este nejake domace kapely.

mayka
21. máj 2009

chrumi, tiez sa niekedy divim. Hlavne moj muz nechapavo kruti hlavou nad kmbinaciou nealko piva s nanukom. Ale pivo je pre mamu a nanuk pre dieta. 😀

och
21. máj 2009

to stretko v senci znie velmi dobre 😀 😀 ved mozme ho dat aj skor, myslim ze otvaraju aj niektore stanky skor nie, taky langos sosmotanou a syrom by nebol na zahodenie 😀
katarinky oplujem osobne a pred ksichtom jej budem drzat fotrku z utz 😀 😀 😀

mayka
21. máj 2009

No ale mala by so sa zacat krotit nad tymi kombinacioami. Budem jak tucibomba.

mayka
21. máj 2009

stanky v SC su uz otvorene udajne
Tak podme buduc i vikend. V sobotu? Zeby?

mayka
21. máj 2009

ten lanogsik som mala dnes na obedik.

mayka
21. máj 2009

Och najlepsie langose su v ivanke pri dunaji.

katarinka77
autor
21. máj 2009

Ja budúci víkend robím ☹ , nešlo by to až ten ďalší? Alebo okolo 20teho mám tiež voľno.
Vezmem si aj veľkú osušku (na tie pľuvance) 😀 .

mayka
21. máj 2009

katarinka . prisposobim sa. ja to mam asi z vas najblizsie .Ale v kazdom pripade mi najviac vyhovuje sobota

och
21. máj 2009

no na buducu sobotu 30 mam rozlucky so slobodou ale azvecer o osmej a tu dalsiu 6.6. idem na svadbu 😀 tak si vyberte 😀

och
21. máj 2009

katka bez osusky to musis nechat zaschnut nech sa to dobre vstrebe 😀 😀 😀 skor si zober poharik aby si sa potom aj doma mohla kedykolvek ponatierat 😀 😀

mayka
21. máj 2009

tak dame toho 20.6.? Mne je jedno ale zistim ci tam zrovna nebude to senecke leto. To tam bude humbuk a este aj vstupne budeme musiet platit. 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

zanesiem to potom do GF, nech mi to zamrazia a pri každej konzultácii ma s tým ponatierajú 😀

och
21. máj 2009

a toho 13 juna?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre