• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
Och niekedy tam musime dat spycha. A pojdeme do bufetu sa najest. :grinning:
21. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze to asi neni az take tazke ale ja nemam ten speci hrniec tlakovy. Tak som sa do toho radsej nepustala.
21. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy vsak uz som z vas zasa hladnaaaaaaaaa!!!!!
21. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ja to tiez nerobim v tlakovom hrnci :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tou svieckovou tak to je zasa daky virus vo vzduchu v utorok v buse cestou k dokine vramim drahemu ako velmi mam chut na svieckovu ......idem potom s maminou na obed a tam ze menicko svieckova :grinning: ,tak som spraskala 4 knedle ja co zjem ledva dve mama len kukala a smiala sa ze aha vsak dve pre mna a potom + este kazda jednemu babatku :wink:
pocujte tehulky a papate aj take suche a polosuche salamky?
21. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, aj ja som už napapaná a nanuk sa pýtal z mrazáku von, bolo mu zima :grinning: :grinning: , tak som ho chudáka vytiahla a ohrievam ho v žalúdku :grinning: :grinning: .
Mayka, ďakujem za pľuvance, konečne som dostala nejaké aj osobne, tak to už vyjde :wink: !
Najbližšie stretko by sme mohli dať na Seneckých, nie? Čo tak otvorenie seneckého leta? Býva tam krásny ohňostroj :slight_smile: !
21. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co vsetky papate? :grinning:
21. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka, no ja moc salamiky teraz nemusim a celkovo masko mi nechuti. Ale pasteky mi zacali chutit. A tie som nejedla roky rokuce. Iba co som si doma spravila svoju pecenovu.

katarinka ja die mdnes na zmrzlinkovy pohar. mnam

a pluvat na teba budem kedy len budes chciet.
21. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, no mohli by sme hodit stretko na slnecnych jazerach. Ja som za.
Na Seneckom lete nemam rada tie davy a tlacenice. Ale mozno znovu ukecam muza. Uz sme neboli asi aj 3 roky.
21. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka vsak aj mne zacali chutit pasteky a parky nechapem lebo ja som to jedla tak raz za rok :grinning:
na tie salamy sa pytam,lebo mi dakto povedal ze to by som nemala,ale ked ja mam suchu salamu racsej ako sunku a nezda sa mi ze sucha salama je so suroveho masa ako klobasa ci ano?
21. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chce aj ja ho oplujem ale pozor ja plujem dvojmo :grinning:
21. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi , ja papam vsetko co nezje mna. Ale take veci co by mohli babu skodit som obmedzila na minimum. Ako napr. Pecen, vnutornosti, kavu len uplne slabulinku 1x denne, pivo len nealko :grinning: , aj kvoli tym pastetam ma vycitky ale zasa nejem ich kazdy den. Ani syry plesnie nejem vobec. A tatarak tiez nie. Ale to by som ani nemohla lebo je uz teplo na neho. Tak ma to nelaka. Ale spravi si ho na novy rok . To budem mat po porode. hehe
21. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mayka, a kedy bude senecké leto? Nebýva to okolo 1.6? Alebo až 21.6? Tie tlačenice nemusím ani ja, ale inak je tam fajn.
21. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi,ja pasteky od strednej skoly som nejedla. Iba svoju vlastnu. Totiz som na strednej videla ako sa vyrabaju a odvtedy ani hydinove parky nedam do ust a ani pasteky.
Iba teratz mi zacala chutit pionier, pali a pecenova.
21. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie nase deticky maju ale chute?! :grinning:
21. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka ,byva to okolo 20. dna v juni. ALe malo by to byt asi na www.senec.sk. Este som to nepozerala. Dbnes pobruzdam pesiu zonu v Senci tak mozno objavim info.
Hej je tamfajn ked vyjde pocasie ale tie nekonecne rady v bufetoch su na zaplakanie.
21. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz nieco podobne robia v bernolakove. Volaju to dni obce a maju fakt dobry program. Som aj rozmyslala ci nenahovorim muza na cigansku. Bude tam polemic, peter, nagy, desmod a este nejake domace kapely.
21. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, tiez sa niekedy divim. Hlavne moj muz nechapavo kruti hlavou nad kmbinaciou nealko piva s nanukom. Ale pivo je pre mamu a nanuk pre dieta. :grinning:
21. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to stretko v senci znie velmi dobre :grinning: :grinning: ved mozme ho dat aj skor, myslim ze otvaraju aj niektore stanky skor nie, taky langos sosmotanou a syrom by nebol na zahodenie :grinning:
katarinky oplujem osobne a pred ksichtom jej budem drzat fotrku z utz :grinning: :grinning: :grinning:
No ale mala by so sa zacat krotit nad tymi kombinacioami. Budem jak tucibomba.
stanky v SC su uz otvorene udajne
Tak podme buduc i vikend. V sobotu? Zeby?
21. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten lanogsik som mala dnes na obedik.
21. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och najlepsie langose su v ivanke pri dunaji.
21. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja budúci víkend robím :frowning2: , nešlo by to až ten ďalší? Alebo okolo 20teho mám tiež voľno.
Vezmem si aj veľkú osušku (na tie pľuvance) :grinning: .
21. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka . prisposobim sa. ja to mam asi z vas najblizsie .Ale v kazdom pripade mi najviac vyhovuje sobota
21. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na buducu sobotu 30 mam rozlucky so slobodou ale azvecer o osmej a tu dalsiu 6.6. idem na svadbu :grinning: tak si vyberte :grinning:
21. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka bez osusky to musis nechat zaschnut nech sa to dobre vstrebe :grinning: :grinning: :grinning: skor si zober poharik aby si sa potom aj doma mohla kedykolvek ponatierat :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dame toho 20.6.? Mne je jedno ale zistim ci tam zrovna nebude to senecke leto. To tam bude humbuk a este aj vstupne budeme musiet platit. :grinning:
21. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanesiem to potom do GF, nech mi to zamrazia a pri každej konzultácii ma s tým ponatierajú :grinning:
21. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toho 13 juna?
21. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok