Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sylvyka
21. máj 2009

tak ja k nim rozhodne asi nepatrim ale ked to bude po manzelovi salam parky tak asi ani v 18 tt ho citit nebudem 😠

katarinka77
autor
21. máj 2009

iba havinka majú doma... alebo skúšajú moju trpezlivosť 😀
Prvorodičky cítia pohyby väčšinou okolo 20tt, viacrodičky v 16tt.
Sylvyka, tak už teraz Ťa tam pozývam 🙂 . Alebo môžme aj tu, keď prídeš na tú genetiku, zavoláme aj ostatné pipinky 🙂 .

sylvyka
21. máj 2009

no jaska ale este neviem kedy to bude 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

no veď dáš včas vedieť 😉

och
21. máj 2009

jedlo jedlo vola 😀 😀 ham ham

katarinka77
autor
21. máj 2009

Och, Ty hladoška, Ty by si len jedla 😀 . A čo budeš mať dobré na obed?

chruminka
21. máj 2009

caute pipiny clovek vybehne trosku von a uz nie je v obraze tolko ste toho zasa popisali 😀

mayka
21. máj 2009

chruminka, nemas co behat po vonku a mas sedet na pipinach. 😀

Och sa uz napchava. A ze vraj nema tehu priznaky. 😀

chruminka
21. máj 2009

mayka tak som tak v rychlosti precitala co ste popisali..... 😉 ,nas inac uz dva razi tiez vytapali susedia,ale nastastie v kuchyni nad digestorom co mi zatial az tak nevadi,lebo kuchyna sa dakedy raz bude este prerabat.
no beham beham po kavickach a kolacikoch ,uzivam si ked uz som teraz doma,len dnes je tam brutal teplo tak som sa prisla schladit domov

sylvyka
21. máj 2009

ja som mala spenatik mnam mnam 😀 ale uz som aj zabudla ze som obedovala ☹

katarinka77
autor
21. máj 2009

Ahoj Chruminka 🙂 ! Riadne bruško už máš 😉 . Tak sa treba schladiť ešte nejakou zmrzkou 😉 . No my sme minulé leto prerobili komplet všetko naraz, teraz doťahujeme už len nejaké drobnosti, takže to celkom aj naserie, keď na krásnej bielej maľovke zbadáš mokrý fľak....

och
21. máj 2009

na obed su palacinky mnaaaaaaaaaaam 😀 😀
mayka ono sa to nezda ale toto je moj prirodzeny stav ze vkuse zeriem 😀 😀 som skor vedela povedat svieckova ako krava 😀 😀

sylvyka
21. máj 2009

och haha inak aj ja mam na plane v nedelu robit svieckovu mnam mnam 😀

chruminka
21. máj 2009

zmrzlinka by mi chutila velmi ale mam po nej straaaaaaasnu kyselinu a ostane mi z nej zle tak to riesim ladovymi kockami tie mi chutia
a brusko? no doteraz som si aj ja myslela ze ake mam velike brusko,lebo kamosky co nedavno rodili mi stale hovorili ze boze take brucho nemali oni ani v 6-7 mes.,ale dnes mi babky-jezibabky tuto od nas povedali ze mam male brusko na to ze su tam dve ,tak teraz neviem ake mam 😀 ,take aku rat 😉

mayka
21. máj 2009

och tak potom nviem kam to do tebna doteraz slo. Teraz mi to uz je jasne kam to ide.
mnam ked si spomeniem na tu palacinku v poluse .Alwe v sobotru idem do hypernovy kupit tehu veci tak tusim aj tam ich robia. 😝

mayka
21. máj 2009

svieckova mnaaaaaaam

sylvyka
21. máj 2009

chruminka presne kazda ho ma take ake ma mat 😉
a ja zmrzku zas mozem ja mam kyselinu z rajcinkovej polievky z dzusikov a kavy ☹

mayka
21. máj 2009

nejako sa o tu hmyri tehotnymi.
katarinka pfupfuj pfuj

chruminka
21. máj 2009

boze baby vsak vy tu stale tocite o jedle 😀 a to som si myslela ze len ja som taka rozoz-rozjedena a nemyslim na nic ine len na jedlo a veru pre jedlo by som teraz aj vrazdila 😀
Palacinky som mala vcera 😝 , dnes naveceru budu konecne tie parene buchty!!!!!! 😝 😝 😝

mayka
21. máj 2009

mna zasa pali zaha tak 2-3x za den.

mayka
21. máj 2009

no ja idem dnes do Senca k mudr a odtial na senecky kebab

och
21. máj 2009

sylvy ja ju robim na karamele 😀 dobru sladucku 😀 😀 😀 😀

sylvyka
21. máj 2009

mayka to prejde aj mna to doteraz trapilo vlastne to bol moj jediny problem co som mala 😉

mayka
21. máj 2009

😀 sylvyka sme statne zeny-tehule. Azsom si myslela ze to nie je normalne. Ale teraz to beriem ako odmenu za tie roky cakania.

sylvyka
21. máj 2009

och mnam to je dobre ja mam recept na taku svieckovu s kuracim maskom ale aj ta je super 😉

mayka
21. máj 2009

baby ja sa priznam. ja neviem robit svieckovu. A strasne by som chcela.

och
21. máj 2009

mayka tam na severe je taka buda a tam maju najlepsiu cigansku na svete 😀 😀 😀 boze co by som dala za taku mastnu cigancku v teplej zmeli 😀 😀

mayka
21. máj 2009

neviem ci cigansku ale na sever chodime aj my v lete. Mne chuti kebab v centre Senca. pecu si vlastne zemlicky z takeho zvlastneho cesta. No jedna basen

och
21. máj 2009

mayka dam ti recept alebo ti dojdem navarit neboj 😀 svieckova je to najjednoduchsie na svete 😀 😀 😀

mayka
21. máj 2009

na severe mi chutia gofri

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre