• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. augusta 2017 
autor
mne by 20-teho vyhovovalo :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka a neskusim ti to niak ususit? :grinning: proste si len nasypes a zriedis s vodou :grinning: :grinning: :grinning: alebo ti nedam pregnyl vyrobit :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale to musia byť vysokokvalitné slinky, žiadne chrachle :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je jedno kedy.
Och ved my sa mozeme aj skor ked budecghut na cigansku. :grinning:
21. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, neboj oplujeme ta vsetky nieco sa bude musiet na teba nalepit. V jednote je sila a cim viac tym lepsie. :grinning:
21. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka no dovol :dizzy_face: ti tam dam primes este z maykinych slin a to budes mat taku kvalitku, ze dovi :grinning: :grinning: :grinning: si budes musiet trezor kupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mayka ved mozme uz aj buduci tyzden niekedy koli tej materskej alebo to nechame na potom nech aj ostatne bruchane pocuju :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si to rozdat s utrosom :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď ja vám verím, že to bude najvyššia kvalita :wink:
21. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak príjemnú zábavu :grinning: , och!
21. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi sa idem vycapiť na balkón :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och. kedykolvek. najlepsie cez vikendik kedze som pracujuca tehula. A ty asi predsa az od kramarov takze tak.

s tym utrosom si to uz dlho rozdavat nebudes. hehe

katarina vidis ako sa to tu mnozi vsetko? V GF si vstupili do svedomia tak oplodnuju ako sa len da. :grinning:
21. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka ides opekat hnatiky?
21. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ani nevies ako budem rada ked to uz skonci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tri krat denne si tam prsty pchat uz vyse mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zavana uz niakou infekciou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem si dat banan :grinning: alebo broskynku :grinning:
21. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, ale ste to tu rozprúdili debatu :grinning: Ráno nič a teraz zrazu, no nestíham. Mayka, a ty si skúsila už viacero CAR, však? Akože si nakoniec skončila v GF?
21. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mala by som to ich obdobie zlého svedomia využiť :grinning:
idem vypekať špek :grinning: :grinning: , ale notebook mám len na krôčik, tak som tu
21. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jangyn, ja som bola najprv v IScare a ptom v GF. A tam to uz islo vsetko sup sup a takto to dopadlo. hehe :grinning:
21. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka no pouvazuj nad tym kym nepride lenive obdobie
21. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tzo vies v lete sa im zaparia mozgy a bude koniec. hehe
21. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže s GF si spokojnejšia :grinning: :grinning: :grinning: . V Iscare si čo absolvovala?
21. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, musím to stihnúť ešte pred letnými dovolenkami :slight_smile:
21. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka, nestraš :angry:
Veď mne vychádza 2. KET na leto :cry: :cry: :cry:
21. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jangyn , v Iscare dokopy nic. Ziadne vysetrenia speci, akurat HAK, merional, a presviedcal ma ze nemam narok na preplatenie poistovnou a ze si to musim hradit sama. A ja vedy neznala som to vtedy vzdala. POtom som sa parkrat psychicky zrutila lebo vela krat sa stalo ze som bola objednana al ekra tam nebol . POtom som si dala tristvrte roka pauzu a sup do GF. tam mi spravili vysetrenia, poslali na inzulin . rezistenciu ktora sa potvrdila nasadfili lieky , vypisali ziadost na poistovnu a do mesiaca som pichala decapeptyl atd.

jangyn ty nevies ze vynimka potvrdzuje pravidlo?
21. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky koncim. Hlasim sa vecer. Idem si pozret telku ku gynekologovi. Drzte palce
:grinning:
21. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to máš pravdu. Dúfam, že sa vsuniem medzi tie výnimky :grinning:
21. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som upečená :grinning:
Mayka, veľa šťastia u gyndoša :wink:
21. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka akoze de si tak dlho? :wink:
21. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky, tak uz sme naspat.
Vam poviem ze dnes mudr. mal velmi zlu naladu a bol skupy na slovo. Som sa ho aj bala nieco spytat. Sakra. Najúprv pocuval srdiecko a zdalo sa mu ze nic nepocuje. Bol vazny a povedal ze radsej sa pozrieme. No bola som uplne hotova. Ale nastastie ktpec sa zahral na partizana a ked sme ho pozreli tak hybal rucickami. Srdiecko bilo tak dufam ze je vsetko ok. Lekar mi absolutne nic nehovoril . Dokonca ani neviem kolko meria. :cry: Celeho ho nemeral iba tu siju a bol ticho. Tak som sa ho potom opytala ci je v poriadku a on sucho odpovedal ze zatial vyzera ze hej. :frowning2: No chapete ten pristup. Cely mesiac sa tesim na tuto chvilu a on ma uplne odpinka. Ani sa neopytal ako sa citim a ci nema nejake problemy. Za 2 tyzdne idem na tir testy AFP a 23.6 znovu nas kontrolu. Nechapem minule bol mudr super ukecany a mily a dnes bol za 20 Drabekov. :frowning2:
Hodila som nove foto tak mrknite na to. :wink:
21. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejeje mayka krasne brusinko aj babatecko a s toho si nic nerob to su vsetci doktory takyto :angry:
21. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok