• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@tyli preklep: či ti narkozu pichali, alebo si plyn. Vdychla . Ďakujem
5. sep 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy keď som užila ráno doma augmentin, tak na mňa nijak nepôsobil. o 8.30 hod. ma zobrali na izbu - stacionár, kde som sa prezliekla, ľahla som si a čakala. sestrička mi napichla kanylu , dala vypísať papiere k anestéze a o cca 9.00 prišla anesteziologička. popýtala sa ma na pár vecí a čakala som kedy ma zavolajú. prešla som do operačky, anesteziologička mi napojila niečo na kanylu a povedala, že možno pocítim horkú chuť v krku. nič som necítila. ešte po lahnutí som rozmýšľala či mám zatvoriť oči, či ako :grinning: a ani do päť by som nenarátala a už som o sebe nevedela. potom ma zrazu zobudili, to som im ešte stihla zapotiť, že sa mi tuším aj niečo snívalo, že čo pekné a ja na to, že už si nepamätám :grinning:, ohromne som ich pobavila. potom som nasadla na vozík, vôbec si nepamätám cestu na izbu, až ako mi pomáhali ľahnúť. pospala som si cca 20 -30 minút. potom som už len tak ležala, mala som so sebou knihu tak som si čítala. cca o 11-tej prišiel embryolog, porozprávali sme sa o možnostiach a vybrali sme tie najvhodnejšie :slight_smile: brucho ma na začiatku bolelo ako pri menštruácii, po hodine vôbec. až keď som prišla domou, tak ma trochu pobolievalo v podbrušku, dnes len ležím a aj zajtra si urobím oddychový deň :slight_smile:
5. sep 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tyli Ahoj,no vidis uz to mas za sebov,a ani to nebolelo :grinning: jejjj to je super,ze tolko vajicok ti odobrali,len treba pozitivne mysliet aby este pekne oplodnili...a potom nech sa vyvija pekne z toho embryjko a udrzal na 9mesiacov :wink: kolko budes dat na vklad?...tak tusim si dala tu zonalny hatching,vsak?tak zajtra ti budem este drzat palce,aby si dostala dobru spravicku :slight_smile: Ti uz mas takeho synceka,to sa prirodzene podarilo,pekne :slight_smile: Tak po kontrole ti ozvem urcite,dobru noc-rano idem do roboty :unamused:
5. sep 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy ty ideš kedy? už si picháš?
5. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy a tiež si picháš Diphereline? a potom si dostala normálne menzes? 28. deň?
5. sep 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka05 áno hatching mi odporučil, tak som aj to dala. vložiť si dáme jedno a pri KET sa vraj automaticky dávajú dve bez možnosti určenia. povedal, že jedno dávajú do 35 rokov, ja som na hranici, tak to ešte tolerujú :slight_smile: v sobotu ideš na kontrolu že? tak daj vedieť čo máš nové :slight_smile:
5. sep 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blavabla ahá.....no neviem zlatíčko ti poradiť...možno budem aj ja stáť pred týmto rozhodnutím....teraz mám 34....no do 35-ky už nestíhame...
5. sep 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari no ved já mam36 ,nenutia ma,ale posielaju... :fearful:
5. sep 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulka1979 jeej, tak to budeme spolu pichat. ja tiez cakam na najblizsi menzes a zacnem odratavat dni a pichat :slight_smile:
6. sep 2013 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erin365
@nezabudka8 babulky myslime na vas....
6. sep 2013 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@erin365
@nezabudka8 tfuj tfuj tfuj dievčatá
6. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky, ďakujem Vám veľmi pekne všetkým za podporu ale už nemusím ani na 14tu hodinu čakať na výsledok... mrcha dorazila, potvora jedna :confounded: . vždy meškávala a teraz si dorazí keď ju človek ani cítiť nechce. teraz budem rozmýšľať či ísť hneď na KET alebo počkať. máme len dve zmrzlinky.
6. sep 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 čože??????
6. sep 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 to mi je tak ľúto.... držkaj sa.... :frowning2:
6. sep 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyli držím palčeky....a blahoželám k takej krásnej úrode...
6. sep 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 držím palčeky.... :wink:
6. sep 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nezabudka8 mojenko :frowning2: ,drzkaj sa...
6. sep 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karin30 ahoj, no tak ja sa tu este neviem orientovat, tak neviem, ci ste si precitali, že vcera som mala transfer. Prebehlo to v pohode, ale celu noc a hlavne dnes som nafuknuta a boli ma brucho cca ako pred menstruáciou, neviem, vy sa ako citite? myslite, že je to v poriadku?
6. sep 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 :frowning2: to je mi luto, ja som presne to iste prezivala pred tyzdnom. A rozhodla som sa ist hned na ket. Drzim ti palce, nech sa skoro zadari.
6. sep 2013 o 10:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nezabudka8 och to mi je luto. treba ist dalej, mas este "zmrzlinky", nevzdat to. oddychni si, a hlavu hore.
6. sep 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobulab po transfere aj mňa pobolievalo trošku bruško...je to v poriadku...držím palčeky... :wink:
6. sep 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari ahoj, a kolký si den?
6. sep 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari Ak sa možem spýtať, mala si uplne kludový režim? lebo ja som v robote, lebo v centre mi povedali,že možem.
6. sep 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erin365 no asi tak, som to tušila. som mala včera také blbé pocity ako pred? a hneď ako som ráno prišla z BA do práce to tu bolo. zatiaľ je to také silnejšie špinenie ale čo už. ideme ďalej máme 2 zmrzlinky tak pôjdeme hneď pokračovať.
6. sep 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari ďakujem ideme ďalej. ešte je nádej
6. sep 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majkulik mám 2 zmrzlinky 6dňové tak aspoň nebudú dlho čakať. hneď sa pustíme do KET
6. sep 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobulab teraz nie som ale keď som bola po transfere tak isto som to cítila ako ty.... :wink: teraz sme v štádiu snaženia...ideme na IVF...prvého mám synčeka ..... :wink:
6. sep 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže sa zadaril syncek, tak to mam pochopit? a vyslo vám to na prvý krat IVF?myslis, že je to teda dobre znamenie?
6. sep 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari
@erin365
@nancsy
@zuzanka05 a všetky ostatné čo ste tu. tak som dnes volala a z 21 vajíčok napichli ICSI 12 vajíčok, ostatné dali normálne oplodniť. ujalo sa iba tých 12 ,čo boli napichnuté ICSI. tie ostatné nič :cry: takže 6 dali zamraziť, 6 na PK a dáme aj AZH.
teraz som veľmi rada, že sme sa rozhodli pre ICSI , ináč by sme nemali nič. vraj mám pevnejší obal na vajíčkach či čo.....
v útorok idem na vklad, tak mi veľmi držte palce.
6. sep 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bobulab no vtedy som bola po tranfere doma tri dni a potom som išla do práce ale nebola som tam dlho asi tak do konca tretieho mesiaca a potom ma vypísal môj gynekolog na PN a to som už zostala do konca...a len som oddychovala a užívala si krásne tehotenstvo... :wink:
6. sep 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok