Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bobulab
6. sep 2013

aha, takže sa zadaril syncek, tak to mam pochopit? a vyslo vám to na prvý krat IVF?myslis, že je to teda dobre znamenie?
@vodnari

vodnari
6. sep 2013

@bobulab áno na prvý krát sa zadaril po IVF...aj tebe to výjde držím palčeky

vodnari
6. sep 2013

@nezabudka8 hlavne sa nevzdávaj,,,ja som sa tiež nevzdala a v utorok ideme do toho znovu...už ma tam čaká zmluva pre poisťovňu...

bobulab
6. sep 2013

@vodnari mne kazali to poriadne vcera vyspat a dnes už som v praci, ale nic nárocne, takže sedím a oddychujem:D

bobulab
6. sep 2013

@vodnari dakujem za povzbudenie, si zlata 😵

vodnari
6. sep 2013

@tyli mooooc....moooc ti držím palce ja idem tiež v utorok na konzultáciu a už by sme tam mali mať aj nachystanú zmluvu pre poisťovňu...my sme objednaný na deviatu..... 😉

vodnari
6. sep 2013

@bobulab tak len pekne oddychuj a dávaj na vás oboch pozor.... 😉

tyli
6. sep 2013

@vodnari ďakujem. tak možno sa stretneme 🙂 mne budú v pondelok volať kedy mám prísť, ale vraj medzi 9.00 - 11.00 h.

majkulik
6. sep 2013

@tyli aj tak je to pekne. drzim palceky aby ti to vyslo

karin30
6. sep 2013

@nezabudka8 To mi je veľmi ľúto ale možno je ešte šanca.Držkaj sa

tyli
6. sep 2013

@majkulik ďakujem 🙂 kiež by to vyšlo.

karin30
6. sep 2013

@bobulab Ahoj aj ja som mala nafúknuté brucho a tiež ma pobolievalo.Teraz už je to dobre,len brucho mám stále väčšie a už sa nemôžem dočkať utorka.Držím palčeky aby sa drobčekovi v brušku páčilo 🙂

majkulik
6. sep 2013

@tyli treba tomu verit, velmi vela to urobi. Mne davali pred operaciou chrbtice 20% sancu, ze budem chodit! teraz by na mna nikto nepovedal, ze som po takej vaznej operacii - beh, cvicenie, jadza na koni, lyzovanie , bikovanie patri do mojho zivota ez problemov. treba verit tomu co chces.

tyli
6. sep 2013

@majkulik ďakujem za povzbudenie 🙂 ja som taká opatrná, bojím sa aby som nebola veľmi sklamaná ak by to nevyšlo. ale máš pravdu v plnej miere 🙂

karin30
6. sep 2013

@erin365 moc držím palčeky 🙂

bobulab
6. sep 2013

@vodnari davam a sen tam sme od vcera spolu aj podebatili:D

bobulab
6. sep 2013

@karin30 tak sme sa nasli?:D...si to ty?:D...sak dufam len, aby sa tým nasim drobcom u nas zapacilo:D

adulka1979
6. sep 2013

@majkulik dúfam, že menzes príde presne.... musí to byť presne, však? ja som bola včera omámená z liekov, tak si hádam dobre pamätám všetko... ešteže mám všetko napísané na papier. 🙂

vodnari
6. sep 2013

@bobulab jéééééééj ja som tiež od prvého dňa rozprávala na bruško...som mu hneď prvý deň dohovárala aby sa tam uchytil a pekne zahniezdil,že sa na neho moc tešíme.... 🙂

bobulab
6. sep 2013

presne tak a tatula som v posteli vecer a rano glbala, ci to ani nepomajka:D...potom majkal:D a prave ideme obedovat kuriatko sme sa rozhodli:D...len ta dusickja troska tam je, ak sa to nepodari, ae tak...uvidime:D

bobulab
6. sep 2013

@vodnari presne tak a tatula som v posteli vecer a rano glbala, ci to ani nepomajka:D...potom majkal:D a prave ideme obedovat kuriatko sme sa rozhodli:D...len ta dusickja troska tam je, ak sa to nepodari, ae tak...uvidime:D

vodnari
6. sep 2013

@bobulab nato ani nemysli...už tam je drobček malý....moc držím palčeky.... 😉

mauerka
6. sep 2013
bobulab
6. sep 2013

@vodnari JASNE 😀

karin30
6. sep 2013

@bobulab ano som to ja Katka 🙂 Ja verím že sa nám to podarí

erin365
6. sep 2013

NEGATIVNE ☹ ☹ ☹

donatela
6. sep 2013

@erin365 je mi to velmi luto:(:(

bobulab
6. sep 2013

@karin30 aj ja som mala nakoniec predlženu kultivaciu, ale z 11 vajicok bolo 10 zrelých, oplodnilo sa 7 a vsetky prežili a dve vraj boli v den transferu krásne:D

erin365
6. sep 2013

@nezabudka8 volala si?

karin30
6. sep 2013

@bobulab tak si si dala vložiť dve?Tak sa to určite podarí 🙂 Prajem veľa,veľa zdravíčka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre