Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
11. okt 2013

@adulka1979 podla mna netreba,pri prvej kontrole si to zaznačia,že si začala.

lesik
12. okt 2013

Babulky,chcem sa spytat nepotrebuje kupit niektora z Vas Pregnyl 5000?Zostali mi dva, nevybalene.Niekde som citala,ze sa da odovzdat aj na recepcii v Gin Five.Ale blok z lekarne som uz vyhodila,tak mi to zoberu aj bez neho?Vdaka!!!

dzana33
12. okt 2013

@lesik Ak sa nenajde zaujemca tu, tak v GF ti ho zoberu aj bez blocku a este ti aj nejake prachy vratia

evka97
12. okt 2013

@lesik a chceš ich vrátiť preto, že si tehotná? 🙂 Lebo ja, keď som chcela vrátiť Pregnyl v gyn-five po štyroch neúspešných IUI, tak na mňa sestrička vyletela, že či som už tehotná, keď ho chcem vracať. Ak si, tak super, ja len aby si nezažila podobnú skúsenosť.

majkulik
12. okt 2013

@adulka1979 ahojky, ja som zacala vcera a nehlasila som to. Na prvej kontrole, ktoru ma 2 - 4 DC to zistia. Ja som si tiez zacala pichat o mesiac neskor, ale som nahlasena na 01.11. 🙂 frzim palec

majkulik
12. okt 2013

@leonie777 ahojky, takze prva je za mnou. pichal mi to mm do brucha. ale dnes si to skusim pichnut sama. ak to bude take ako vcera, zajtra skusim do ruky.

nr_martinka
12. okt 2013

@nancsy tak to je fakt hlupak ten lekar ked sa k tebe tak spraval .ja som tiez na zaciatku tehu krvacala na sone nebolo nic vidiet a nechali si ma v nemocnici skoro mesiac nasadili lieky sledovali krv na hcg a pustili ma domov az ked sa krpec objavil na sone.

adulka1979
12. okt 2013

@majkulik ahoj, začala si s Diphereline aj ty? Mne to vychádza na nedeľu a som v strese, že kto mi ukáže to namiešanie... keby to bolo cez týždeň, tak to nie je problém. A na kontrolu sa ide až keď dojde menštruácia? Lebo som počula, že nemusí prísť presne a môže meškať... aj keď ja ju zatiaľ mám presnú ako hodinky... 🙂

nancsy
13. okt 2013

@nr_martinka to je veľmi dobre, že ti to takskoro podchytili a mas zdravé dieťatko. A ale si mala hfc na začiatku krvácania? Ja som mala len 0,54 a robím si test každé ráno. Bojím sa, že somnieco zanedbala a mohla embryka zachrániť.už sa asi vyplavili. Krvacala si viac dni? A bolo to silné? Ja tak jedna vlozka denne a uz štvrtý deň...
Dakujem

lesik
13. okt 2013

@evka97 Nie nie som tehotna.Caka ma IVF.Aha,tak to som nevedela,ze sa vracia,az vtedy,ked je zena tehotna.

dzana33
13. okt 2013

@lesik nie, peniaze sa vracaju vzdy pred embryotransferom, kedy este ani jedna neni tehotna!

slnecnica007
13. okt 2013

Ahojte, je tu niekto, kto bol v piatok 11.10. na KET alebo ET?

nancsy
13. okt 2013

uz som konecne presala krvacat.dufam,ze je to dobre znamenie a zamjtra bude hcg mega vysoke.,drzte mi palce

blavabla
13. okt 2013

@nancsy drzime vsetky palceky... 🙂

nancsy
13. okt 2013

@blavabla dakujem pekne, budem to potrebovat 😉

evka97
13. okt 2013

@dzana33
@lesik tak to som mala asi smolu na sestricky.

majkulik
13. okt 2013

@adulka1979 ano, aj ja som tym zacala. ani ti to nikto nemusi vysvetlovat - roztok pomocou striekacky vlejes do prasku - a ten sa okamzite rozpusti. potom to natiahnes do inzuliky. vydenzifikujes miesto vpichu, nariasis kozu a vpichnes. vcera som si to dala sama, a budem si to sama pichat. ked pojdes velmi velmi pomalicky, tak to bude menej neprijemne. 🙂 a potom si zase vydenzifikujes. a je to,
ano, zvykne meskat.

adulka1979
13. okt 2013

@majkulik tak si ma upokojila... 🙂 a ešte otázka... kedy sa pichá? Ráno, na obed, večer? Vďaka.

majkulik
14. okt 2013

@adulka1979 kedy ti to vyhovuje, ale v priblizne rovnaky cas - ja si to picham vecer po 21:00 +/- .

erin365
14. okt 2013

Ahojte, mne to IVF nejako nabúralo cyklus či čo... prvá ms po IVF ani nebola, len silné špinenie ktoré trvalo asi 5dní a teraz druhá ms tiež NULA BODOV...len špinenie jeden deň a ďalej nič. 😠 😠 😠

leonie777
14. okt 2013

@majkulik mozno nam to naozaj vyjde narovnako 🙂 20.10. mam dostat ms, a ak pride nacas, tak ovu mam na 10-11 den, tak podla toho predpokladam, ale mozem sa mylit a bude to inak ... ako zvladas injekcie? pichas si tymi na cukrovku co su? ako sa citis? nejake stavy? nieco inak?

majkulik
14. okt 2013

@leonie777 🙂 aha, tak sme o mesiac posunute. ja som dostala 20.09. a teraz som zacala pichat 11.10. zatial v pohode, nie je to moc prijemne, ale dnes uz picham 4. 🙂 a zaroven cakam na ms, aby som sla na tu prvu kontrolu. kocky tu aj pisali, ze treba vela pit, kv OHSS ze tak 3 - 4 litre ze den. ja som sa cez 2 este nedostala 😖 musim si dat casstejsie pripomienku 😀

leonie777
14. okt 2013

@majkulik sikulka, ked to pichanie zvladas sama, ja som nedockava co mi zajtra lekar naplanuje ... uz sa neviem dockat toho celeho procesu a nejako chcem byt optimisticky naladena, ze bude vsetko tak ako ma 🙂 ja som mala poslednu ms 24.9., tak ono to celkovo tak narovnako aj tebe vychadza, ja dom o 5 dni neskor so vsetkym 🙂 ked ti ma dojst teraz ms? kolkaty den cyklu si zacala s injekciami? a kolko ich vlastne mas? nech si to pripomeniem ... inak s pitim vody to bude aj u mna problem, cely den nato kaslem a potom vecer vychlomtam liter a pol, ale skusim sa uz teraz naladit na viac tekutin ... zajtra ma caka prva injekcia podla vsetkeho ... to ohss je strasiak aj pre mna ... davaj si na seba pozor, musime si verit, ze to nedostaneme ...

nancsy
14. okt 2013

donatela, erin365,maureka,sonulka81,matka177,kora77 a vsetky, co ste na mna mysleli..HCG z povodnych0,54kleslo na 0,51 , neviem,preco je to tak, viem ze ludia maju aj ine problemy, ale toto je pre mna dost smutny..... co uz. dakujem za podporu.

kora77
14. okt 2013

@nancsy ach jaj, mrzi ma to...nebud velmi smutna a tes sa, ze ti to na dalsi pokus vyjde...mozno to bolo tou chorobou :( drz sa!

donatela
14. okt 2013

@nancsy je mi to luto:(:( velmi! Drzim palce na dalsi pokus!!!

majkulik
14. okt 2013

@leonie777 jeeej, uz mi je to jasne, trocha som sa stratila v tych datumoch. Ja som zacala na 22. DC - cize 11.10.2013. takze o chvilu sa ku mne predas, to je super. mam ich vela, ani som sa na to radsej nepozrela blizsie ☹ aj ja som sa nevedela dockat kedy zacnem pichat. ale konecne nastal ten den D a uz to ide - rano vstanem, den preleti rychlo, potom zacnem byt nervozna, o 21 pichnem a krasny den za nami. este kocky spominali caj gynastan - ze je dobry na sliznicu. asi aj ten zaradim o pitneho rezimu. ms mam dostat - aha no uz v piatok 18 - 20, tak som zvedava. 24.10. mam interne predoperacne vysetrenia. Mne osobne sa po tych injekciach ulavilo - neboli ma kazde rano brucho ako pred s. mavala som to cele dva tyzdne pred. takze treba pozerat pozitivne 🙂

majkulik
14. okt 2013

@nancsy to ma mrzi. tak velmi som ti to priala . . .

leonie777
14. okt 2013

@majkulik tak to budeme mat asi rovnako, lebo aj ja zacinam pichat na 22dc 🙂 naco mas interne predoperacne? to musime absolvovat? uz sa tesim na zajtra som plna ocakavani a dufam ma optimizmus nezradi 🙂 pozriem v lekarni aj ja na ten caj, aj ked caje mi prilis nechutia ziadne, pijem len cistu vodu, obcas minerelky a hlavne vela kavy ☹ budem musiet presedlat aspon na bezkofeinovu ...

matka177
14. okt 2013

@nancsy je mi to velmi luto,ale hlavu hore na buduce to urcite vide 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre