• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. apríla 2017 
@nancsy ahoj neviem kolko som mala hcg na zaciatku ani som to neriesila Len ked som isla na sono tak som cumakovala do karty ze ci stupa alebo nie.ja som dokonca aj v 18tt zacala krvacat a bala som sa ze uz je koniec a bolo vsetko ok.nezufaj musis mysliet pozitivne.ja som bola 4krat na iui z toho jedno mimomaternicove lavy vajcovod von potom jedno ivf a nic a nakoniec sa nam to podarilo prirodzene.
14. okt 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka mne to ich klesá, zajtra idem este ba sono,asi je aj tak neskoro.už som dá zahlásila na konzultaciu , takže budem mať ďalšie ivf. Iui v našom pripade nie je možné,manžel ma malo spermií.ja by som si tiež želala prirodzene. Uvidíme,či to pôjde.ďakujem za info ,vliala si mi nádej, len tá krv to pokazila.ty si si toho tiež dosť prezila.
14. okt 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 nedali vam papiere na predoperacne vysetrenia? tebe aj polovicke. a aj papier k notarovi? asi to dostanes vsetko asi zajtra.
ja tiez pijem hlavne vodu, ale caje mam rada - bylinkove a ovocne - len tak bez ochudzovadiel. kavu len 1x denne - aj to rano.
no som zvedava, co ti zajtra povedia, daj vediet. drzim palceky.
14. okt 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 takúto mam ja vysluzku :slight_smile: zatial ale uz nie je cela.
14. okt 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nancsy ved uvidis.drzim ti palceky aby ti to vyslo.kazda z nas co sme tu sme si vela prezili a preto si zasluzime aby sme boli maminkami :grinning:
14. okt 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@majkulik presne tento koktail som mala ja. Len diphereline som mala este jednu krabicku. Drzim palce:slight_smile::slight_smile:!!!
15. okt 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby načo je dobré poznať to AMH? má to nejaký súvis s FSH?
15. okt 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vie mi niektorá poradiť, ako sa najjednoduchšie dostanem MHDčkou z hlavnej železničnej stanice do GF?
ďakujem
15. okt 2013 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybkanz trolejbusom 201, vystupis pri "selezianoch" a peso pojdes vpravo asi 5 min.
15. okt 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ved to,niektora ma dlhsiu. cestiu, niektora kratsiu.... uz som. nahlasena na dalsiu konzultaciu ppre 2IVF.
15. okt 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@donatela dakujeeem
15. okt 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, ak mi ostali lieky, mozem ich odovzdat v gf? Jeden mam este neotvoreny, ale mam aj uz zacate, nedokoncene balenia...?
15. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela to nevadí ak v krabičke chýba,niektorým babám treba len pár,oni to potom na kusy predávajú ...vrchná ti to spíše a dá peniažky na ruku...
15. okt 2013 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ja som po prvom IVF ani nevedela,že sa to dá v GF vrátiť a o pol roka na druhom som si vyzdvihla recept na ďalšie kolo a staré som im tam predala...
15. okt 2013 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonulka81 super. Ked pojdem na hcg, tak im to tam donesiem. Vrchna je tam pri recepcii? To je taka usmiata copata blondinka, vsak? A mozem im tam aj len tak gratis doniest striekacky a injekcie, myslis? Som si nakupila vela a doma to nechcem skladovat. Ak by som to nedajboze este raz potrebovala radsej si kupim...
15. okt 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela neviem či aj to zoberú aj striekačky ale nič nedáš zato, ano copatá blondína...
15. okt 2013 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik fiha pekna davka liekov teda :slight_smile: ... ja som dnes nakoniec nebola u lekara, lebo pracovne veci, nemozne :frowning2: cakam ci mi da nahradny termin este dnes, alebo az zajtra :frowning2: to je na nervy takto ... uz nech to zacne a veriem si z roboty volno, toto je na prasky taketo stresy
15. okt 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonulka81 dakujem velmi pekne a prajem krasne tehulkovanie!:slight_smile: dufam, ze sa coskoro pridam... :wink:
15. okt 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari
@blavabla
@majkulik
Ahojteeee baby, ako sa mate????????
15. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nancsy tak drzim palceky :grinning:
15. okt 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik tfuj, tfuj, moja bola tiez takato ista .. pichat som zacala tusim 26.9.2012 .. drzim palceky
15. okt 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 @majkulik odporucam nasadit vit. E. je to na udrzanie plodu a plodnost. ... ja som brala denne 400mq do 10 tt potom obden asi tyzden a potom vysadila uplne... nehovorim, ze to bolo to kvoli comu sa mi nakoniec podarilo otehotniet, ale toto ivf bolo uspesne...

@leonie777 predoperacne potrebujes, lebo ides na chvilku pod uplnu narkozu....
15. okt 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik @leonie777 to pitie... mna z tych hormonov smadilo, vypila som tie 3,5L denne uplne bez problemov a to inokedy ked som vypila a aj teraz vypijem denne tak 0,5L vody a k tomu jednu kavu, tak je to vela.. nebojte to zvladnete
15. okt 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ďakujem veľmi pekne...my sme po prvom neúspechu veľmi čakali ako dopadne druhý pokus a teraz dávam pozor aby sme do februára všetko vporiadku zvládli...
15. okt 2013 o 19:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo ahojček ja stále rovnako...som v štádiu čakania.....čakám na poisťovňu.... a ty zlatko ako? :wink:
15. okt 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erin365 ahoj.ani ja som tu dlho nebola.tabletky uz beriem 4 den tusim.bud.tyzden v piatok idem na kontrolu.a sanca? No neviem,asi ako doktorka povedala - skusime. pomaly sa delili tak nedam tomu velke sance. A na jar opet kolotoc s injekciami. Ostala som z toho velmi skepticka a smutna :frowning2:
15. okt 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá, pri pitnom režime sa čo všetko ráta? Aj čaje a minerálky? Lebo ja pijem minerálky, striedam druhy, a teraz rôzne ovocné čaje a vodu. Stačí to? Vlastne tie 3-4 litre treba začať piť od prvého dňa pichania si injekcií?
A v ktorý deň cyklu sa ide na kontrolu?
15. okt 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 ahoj, aj ja asi tak 4-5dní beriem tie tabletky...ani neviem načo...aj tak viem, že z toho nič nebude...
15. okt 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo ahoj babulka...my sa mame skvelo...cakame chlapceka, uzivame si 2. Trimester plnymi duskami...je to pre nas najkrajsie obdobie v zivote....aj teraz ma tesi kopancekami...zlatko moje, ty sa pochval uz mas za sebou tu ocistnu kuru?
15. okt 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok