Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tyli
21. okt 2013

kočeny je tu niekto, kto užíval, alebo užíva aloe vera? poraďte prosím čo konkrétne je dobré (do IP mi môžete poslať aj konkrétny link na výrobok...), neviem vybrať z ponuky.
@mauerka ty máš veľmi dobrý prehľad. nevieš prosím poradiť? chilli beriem 🙂

prípadne pozná niekto, alebo má skúsenosti s

Zelený jačmeň
Psyllium
Cordyceps - Pôsobí protizápalovo ako prírodné antibiotikum, zlepšuje imunitu, dýchanie, vhodný v období chrípok a vírusov.
alebo
VILCACORA - sa stavia do popredia záujmu z hľadiska vplyvu na zhubné novotvary pre svoje anitoxidačné vlastnosti, imunostimulačné a antivírusové účinky.......

tyli
21. okt 2013

takže práve som sa dočítala, že Vilcacora nie je pre mňa vhodná, pretože užívam Prednison. takže ak máte skúsenosť s tými ostatnými výživovými doplnkami, budem rada za každý prípevok, vaše skúsenosti.

matka177
21. okt 2013

@senselinka krasna spravicka,kolko si tehu 🙂

sheronka
21. okt 2013

@mauerka Ahojky moja. Ako sa máte dievčence? Si sa dávno neozvala, teda v skupinke. Išla som sa pokochať peknou fotkou malinkej ale pozerám, že bola zmazaná ☹

majkulik
22. okt 2013

@leonie777 AHojky. Tak ja idem o level dalej. vcea som zacala spinit a dnes sa mi to spustilo. Ako si na tom ty?

mauerka
22. okt 2013

Stale tvrdim, ze clovek by mal cely zivot uzivat velke mnozstva MIKROVLAKNIN /psyllium, inulin.../ kedze precistuju telo od zamoreni, kt. okrem inych tazkosti mozu sposobovat aj rozvoj rakovin.
A samozrejme stale, cely zivot v nasich koncinach selen, zinok, vit C a D
Z tebou spominanych by som sa zamerala na detox pomocou aloe a psyllia, vydrzat aspon mesiac @tyli
VILCACORA mi nic nehovori, Cordyceps je slaby, neskodny - ak mas, dober, poskodit neposkodi.

mauerka
22. okt 2013

@sheronka Mame sa dobre, dakujem 🙂 Skupinku sledujem priebezne, ak mam k comu, prispejem, ak nie, je tam vela dievcat, kt. vedia fundovane poradit /aj bez syndromu "najmudrejsej" 😉 /

marttina333
22. okt 2013

ahojte, dnes 12den po IUI som si robila testik a bol negativny :( :( ak sa ukáže aj v piatok krv negativne, ideme s mužom na IVF. Vedeli by ste mi povedať aký úkony by ste nám odporučili ? PK 170 eur, embryoscope 300eur , kryoembriho transfer 140 eur, mrazenie embrii do 1 roka je 170eur to sa počita podla počtu embrii či je to už celková suma ?
Ako dlho ste čakali na schválenie poistovnou? Dakujem

mirkaaak
22. okt 2013

Ahojte, tak mame dnes za sebou prvy utz v GF a mame 7mm a bije nam krasne srdiecko 🙂 krasny pocit, vsetkym vam to prajem.

tyli
22. okt 2013

@mauerka díky 🙂 ja mám zatiaľ len to chilli a femibion 800. tak som uvažovala pridať k tomu ešte probiotiká a psyllium. už užívam Prednison 3 a 1/2 mesiaca + všetky tie ostatné lieky a hormóny pred IVF a teraz Estrofem pred KET. tak by som to rada trochu vyvážila nejakými výživovými doplnkami. občas mi býva ťažko od žaludka.
tá vilcadora vyzerá byť fajn, ale žiaľ nie pre mňa, pretože sú tam písané nejaké kontraindikácie s Prednisonom. ja potláčam imunitu a zrejme Vilcadora ju zvyšuje.
ja by som potrebovala keby mi niekto nadiktoval čo všetko by bolo pre mňa vhodné a kedy to užívať. mám v tom guláš, hádam sa neprekombinujem 😅

tyli
22. okt 2013

@mirkaaak supééér. teším sa s tebou 🙂

tyli
22. okt 2013

@mauerka zmazali fotku vášho bábätka? prečo? 😨

leonie777
22. okt 2013

@mauerka ach jo, nic ine mi nezostava len sa prisposobit tomu co prave je ... inak neviem ci ma niekto taku skusenost, ze dnes mi proste nesla pichnut ihla ... najskor sme mysleli, ze je tupa, alebo co, ale nesla ani tretia, tak to uz bolo zle ... ked sme skusili o pol hodinu, tak uz ok aj ked to bolelo ... mam dojem, ze uz aj moje telo protestuje proti tomu co sa deje ...

leonie777
22. okt 2013

@majkulik zavidim v dobrom ... ja nic ☹ a akurat som pisala ze dnes mi proste nesla pichnut ihla ... najskor sme mysleli, ze je tupa, alebo co, ale nesla ani tretia, tak to uz bolo zle ... ked sme skusili o pol hodinu, tak uz ok aj ked to bolelo ... mam dojem, ze uz aj moje telo protestuje proti tomu co sa deje ...

senselinka
22. okt 2013

@matka177 teraz beží 6tt, budúci týždeň idem na môj prvý UZV, tak sa hrozne teším, dúfam, že bude všetko vporiadku 🙂

mauerka
22. okt 2013

@leonie777 Ja picham cele tehu Fraxiparin - niekedy mam presne ten dojem co ty 🙂 ale staci zmena miesta vpichu. Podla mna je to skor o psychike, nie ze realne "nemozeme vpichnut" ... co uz...

sarin
22. okt 2013

Baby najde sa tu nejaka tehula co mala problem s protilatkami na spermie? 😔

erin365
22. okt 2013

@mirkaaak Gratulujem ♥

mauerka
22. okt 2013

@mirkaaak Velmi sa tesim s tebou, Mirka. Nech to vydrzi aj nadalej tak krasne. Chilli si vylucila uz davno, predpokladam a beries este nieco dalej?

leonie777
22. okt 2013

@mauerka fuha, tak to ti nezavidim ... my co pichame len protokol sme potom na tom vyborne, vdaka za utechu, lebo uz si pripadam ako hromada nerviciek ... a serka ma ze mi meska uz 4 dni mrcha, volala som do GF a ked nepride do piatka mam dojst ja 🙂 injekcie mi picha drahy, na nato nemam gule 🙂 jemu to prave neslo a uz bol nervozny ako keby som ja zato mohla, ze moje telo sa asi buri ☹ zajtra rozmyslam, ze zacnem chodit na injekcie do GF, nech si ma uziju za tie peniaze 🙂

erin365
22. okt 2013

Baby mimo BA...aké sú ráno cesty pred Blavou okolo siedmej? Ja len že zajtra sa chystám busom z NR na UTZ kvôli výške sliznice maternice a neviem či mám vstávať už o štvrtej alebo stačí o piatej 😅

Nechcem trčať v zápche a prísť max do tej pol deviatej...

erin365
22. okt 2013

@nezabudka8 Ahoj, ideš na utz v piatok? Ja zajtra...budem 13DC aj keď je to u mňa také čudné, lebo šak ms neprišla len silné špinenie... a včera na 11DC som začala zase špiniť ale nie do hneda ale do ružova... Neviem čo sa to so mnou deje...či to zapríčiňujú tie tabletky Estrofem či čo... Aj mi je niekedy blbo, ťažko... Niekedy aj zabudnem si tabletky zobrať...normálne ako keby mi na tom nezáležalo, taký vnútorný pocit, že aj tak je to zbytočné, že sa buď embryjko nerozmrazí alebo ak aj, tak neujme... veď vieš ako to myslím... 🙄

zuzlicek44
22. okt 2013

Ahojte🙂 chcela by som sa opýtat ako to funguje,je potrebné aby mi môj gyndos napísal nejaké .odporúčanie.na centrum alebo ako.tie vaše začiatky prebiehali AKO?ĎAKUJEM🙂

majkulik
22. okt 2013

@leonie777 hm, pride aj tebe, uvidis. ja som si vcera celu cestu z prace predstavovala, ze som dostala ms, a potom sme sa pomiloskovali a bolo- este sme sa smiali, ze ma prestuchal 🙂
S tym problemom s pichnutim - mala som to aj ja - zatial len jeden krat. ale hned som pichla vedla a bolo. Aj ja mam pocit, ze to telo sa uz zacina branit, ale co uz, treba to vydrzat. a to horsie nas este len caka . . . na UTZ pojdem vo stvrtok

mirkaaak
22. okt 2013

@erin365 dakujem a velmi velmi drzim palce, aby KET vyslo. Ja som tomu tiez neverila a mozno prave to pomohlo, ze som nebola z toho az v takom strese. Urcite to teraz klapne, ked to najmenej cakas 😉 verim tomu.

erin365
22. okt 2013

@mirkaaak nám to už 3x klaplo keď sme to najmenej čakali :D a teraz keď som sa na to veľmi sústredila tak už cca 2roky sa nedarí vôbec.

mirkaaak
22. okt 2013

@mauerka dakujem ♥ chilli som po KET vysadila, do testu som si obcas dala len cervene vino 🙂 teraz beriem kyselinu listovu, C a Q10. No neviem ci to staci, co teraz beries ty ?

mauerka
22. okt 2013

@mirkaaak Teraz do toho "nesprtajme", tak to nechaj do nejakeho 16.tt Listova 800mcg, Q10 200mg, C min. 500mg.
Neskor bude treba pridat min. 3 omega mastne /majlepsie Krill Oil/ a ine. ale to ma este cas.

mauerka
22. okt 2013

@zuzlicek44 Nic nepotrebujes, vyber si centrum a chod tam s tym, ze sa vam rok nedari. Oni si porobia vsetky vysetrenia, kt. potrebuju.

leonie777
22. okt 2013

@majkulik no vidim to tak, ze zajtra nabehnem do GF a necham si pichnut vyvolavacku, nebudem cakat kym sa nadopujem injekciami a ktovie co ... ani sex ani vino nepomaha tak uz ozaj neviem ... otrasne ma inak bolia krize a chrbat ... neviem ci z injekcii ale predtym som to nemala ... po dnesnom zazitku ako mi tie ihli nesli pichnut idem zajtra na injekciu do GF, nech si ma uziju 🙂 v dobrom ti zavidim, ze uz si postupila o krok v pred a ja uz ta nedobehnem asi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre