Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzkagal
23. okt 2013

@adulka1979
@leonie777
@majkulik dievcata som na tom tiez rovnako, podrazdena, unavena a ms nic. Dnes ked som bola rano v GF na injekcii mi sestricka povedala ze je normalne ze diphereline oneskoruje ms, cize tak 3-4 dni nech ratam oneskorenie... tak som sa trosku ukludnila 🙂

matka177
23. okt 2013

@mauerka Ahoj mohla by si mi poradit prosim ta co by som si mala zakupit,ke preparaty by si mi odporucila.v january by som mala podstupit ET.dovtedy by som sa chcela dat do poriadku

minis
24. okt 2013

Dobre ranko baby 🙂, vcera som sa sem k vam trosku votrela 🙂, len som chcela, ze od vcera ma uz ani brucho neboli ako pred ms, nic necitim, keby neviem , ze som bola v nedelu na transfer, tak si to ani neuvedomujem :D . akurat som mala dnes ale taky zivy sen, ze sa to nepodarilo...

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 bre ranko ci dobry den 🙂
kontrola v pohode, od zajtra pridavam dalsiu injekciu, a dalsia kontrola v stredu. Ciz eje mozne, ze od zajtra budes pichat aj ty, ak si nedostala ms.
🙂 Obchodik bol este zavrety ☹
ty ako?

majkulik
24. okt 2013

@zuzkagal mna sa dnes na kontrole pytal doky, ze kolko mi meskala. Ja som na neho vyvalila oci, ze neviem, a on sa na mna tak cudne pozrel, ze ako to ze to neviem. Tak som mu povedala, ze som to neriesila, lebo ma dopredu upozornili, ze moze meskat a ze ked nedostanem do 14 injekcie, ze to mam zacat riesit. a ja som dostala, tak som neriesila, ze kolko meskala 🙂
Sestricky mi ukazali ako pichat pero, od zajtra pridava aj to 🙂

leonie777
24. okt 2013

@adulka1979 tiez som zvedava ci nam nakoniec ms dorazi? kolko ti meska? kolku injekciu pichas? ja dnes 9 ... @majkulik

leonie777
24. okt 2013

@majkulik sikulka, uz to mas teda za sebou 🙂 co si absolvovala vlastne ? krv? sono zdola? aj ti kontrolovali foliky alebo tak cosi? uvidim, co ja zajtra, idem este volat, ci mam prist rano, alebo co ...

leonie777
24. okt 2013

@zuzkagal aj nam to povedali, ze moze meskat ms, mne meska uz 5 den a zajtra som dohodnuta ze mam prist do GF, baby tu spominali, ze niekedy mozeme mat ivf cyklus aj bez ms ... ze to je dobra reakcia, nic znepokojujuce, tak dufam

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 no ja dnes picham 14. cize zacala som spinit pri 11. cize meskal tie 4 dni.

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 🙂 sono a ukazali mi ako narabat s perom. v pohodicke to bolo. prisla som po 8 a cakala so mvelmi kratko. dnes mam 14. injekciu. a od zajtra zacinam stinulovat tym perom 150 ml.

leonie777
24. okt 2013

@majkulik tak ja budem asi fakt pozadu moja ... dnes picham len 9, a aj to mam meskanie ... nejako tak to aj bolo, ze ty si pichala uz piatku ked ja som zacala ... no uvidime co z toho bude, dufam budem napredovat aj bez ms, ja uz pichat nechcem ... od zajtra co pridavas na pichanie? takze budes mat dve injekcie denne?

leonie777
24. okt 2013

@majkulik skvele ... uz sa blizime k cielu ... ms este mas?

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 no ved to sa mi nezdalo, ja som zacilana 22. DC. cize klud, mozno este dorazi. Hej este mam ms. ale uz podstatne slabsiu nez vcera a predvcerom. Budeme pichat dve - v rovnaky cas.
Inak vcera mi brusko nechcelo injekciu, nevedela som ju pichnut, tak som vyskusala druhu stranu a v pohode. a ani to nebolelo.

marttina333
24. okt 2013

prosim vaš aký prokol je lepši pri IVF, krátky alebo dlhy? mam PCO , iba o trochu zvýšený testosteron a pred laparkou som mala AMH=11 diíky

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 Inak na tvojom mieste bysom zacala az v pondelok stresovat. mozno ti ta mrcha dorazi cez vikend. tak mi to vychadza

minis
24. okt 2013

@marttina333 ahoj ja mam tez PCO a mala som dlhy protokol....

minis
24. okt 2013

@marttina333 a ty mas nejaky, ci v akom si stadiu? 🙂

leonie777
24. okt 2013

@majkulik vidis, ja som mala predtym s pichnutim to iste, neslo mi pichnut, tak som dala pauzu 10 minut a uz ok 🙂 to pero to je prosim ta co za dalsi pripravok? nejak inak sa picha ako diphereline?

leonie777
24. okt 2013

@majkulik ja uz radsej nestresujem, ci dorazi ci ne ... zajtra idem na kontrolu a povedia mi co dalej ... mas nejake bolesti brucha? mna obcas pobolieva ako na ms a citim sa cela nafuknuta ...

adulka1979
24. okt 2013

@majkulik
@leonie777
Mne mešká ms tretí deň. Neviem, koľko môže,, alebo čo robiť, preto poobede volám do GF po 14,00. Inj.pichám od nedele.
Majkulik - tak si mám so sebou brať všetky injekcie, čo mi dali, aby mi vedeli ukázať, čo ďalej budem pichať?
Včera sa mi tiež stalo, že sme nevedeli pichnúť injekciu do brucha, proste to nešlo, tak sme pichli na iné miesto a bolo to ok.

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 no Gonal ma pero. cize pokracujes v tomto a plus pridavas Gonal. A oni ti urcia dalsi termin kontroly.
No aj mna pobolieva brucho, ale je to lepsie nez pred ms.

majkulik
24. okt 2013

@adulka1979 videla som, ze kocky to tam mali, ja som nic nemala( äma to byt v chlade a ja dnes vela beham a nechcem to nechavat v praci, ved nemusia vediet). oni su pripraveni. ukazu ti ako narabat s tym perom a picha sa to pod kozu v case s pichanim diph.

leonie777
24. okt 2013

@adulka1979
@majkulik no vidim, ze mame vsetky zhruba ten isty problem 🙂 adulka daj vediet co ti povedia, ja tam mam zajtra rovno pristak ms nedorazi, tak som sa s doktorom dohodla ... takze injekcie si neberiem so sebou ani ja, ked mi to vedia ukazat inak, alebo mozno si vezmem rovno diphereline, lebo ja picham rano po 8:00 ked sa zobudim ...

adulka1979
24. okt 2013

@leonie777 Dám vedieť, čo povedia. Lebo zajtra by mi to vyhovovalo ísť do BA ak treba, mala by som odvoz. 🙂
No ale možno mi povedia, že až po víkende nech prídem, ktovie.
Tak ja mám v protokole písaný Gonal a Luveris, ktovie čo z tohto bude nasledovať.

majkulik
24. okt 2013

@adulka1979 Gonal 🙂

majkulik
24. okt 2013

@leonie777 No som zvedava, co ti povedia. Aby si nieco neuponahlala. Ale oni snad vedie co a ako.

zuzkagal
24. okt 2013

@majkulik do 14tej injekcie, tak to je v poho, ja som dnes dala 7mu, ale citim ze ma trosku zacina pobolievat brusko tak mozno do vecera pride. Ale som cim dalej tym viac podrazdenejsia, sama sebe sa protivim, aka som hnusna 😀 😀 😀

zuzkagal
24. okt 2013

@leonie777 dnes mi vraveli v GF ze ak nepride ms, tak normalne pridem v pondelok na sono a uvidime. Ale verim tomu, ze sa zjavi 🙂

majkulik
24. okt 2013

@zuzkagal pred ms som bola aj ja. potom to preslo

zuzkagal
24. okt 2013

@majkulik to dufam, lebo uz ma vlastny muz nespoznava 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre