Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
21. nov 2013

@leonie777 zajtra rano 😀

sarah00
21. nov 2013

@majkulik tak to máš iné nervy 😀 😀 😀 😀 to už by som ja nedala 😀

slnecnica007
21. nov 2013

@tyli určite skúste ďalší KET. My sme mali po IVF získaných 1í oocytov, nechali ich spontánne oplodniť, mali sme 12 embryí. 6 šlo na predĺženú kultiváciu, 6 sme dali mraziť. 2 sa vkladali z predĺženej kultivácie, boli to tie najlepšie, ale aj tie sa delili pomalšie. ostatné boli nepoužiteľné. Takže prvý pokus neúspešný. Hneď na ďalší mesiac sme šli na KET. Museli rozmraziť 4 embryá, lebo prvá dvojica neprežila. Vložili 2, ktoré sa tiež delili pomalšie ako by sa mali. Druhý pokus neúspešný. Bola som z toho nešťastná, pýtala som sa dr. Harbuláka, prečo. Povzbudil ma, že to určite vyjde, len treba byť trpezlivý a treba nájsť to správne embryo. Vtedy som si myslela, že jemu sa to veľmi ľahko vraví. Ale zdá sa, že mal pravdu. Minulý mesiac sme boli na druhý KET, posledné 2 embryá. Obe sa delili tak, ako by sa mali. Vkladali nám dve 4 bunkové , jeden šampión sa ujal a teraz som v 9 týždni tehotnosti 🙂 A prežívala som presne to isté, už som tomu ani veľmi neverila a vyšlo to. Treba veriť a pozitívne myslieť. Určite sa to raz podarí, len sa netreba vzdávať! Držím palce a prajem veľa šťastia.

adulka1979
21. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@erin365
@sarah00
@zuzkagal
Ahojte dievčatá.... dnes som volala do GF kvôli mrazeniu zvyšných embryjí.... výsledok je taký, že na mrazenie nezostalo nič, lebo sa prestali vyvíjať... ☹ ☹ ☹ ☹
Som z toho nešťastná.... táto bublinka vo mne musí zabojovať.... inak je koniec všetkému... 😢 😢 😢

sonulka81
21. nov 2013

@slnecnica007 ahoj tak sa dopíš do tabuľky na vylepčenie štatistík,svietime tam len dve....link je jednu či dve stránky dozadu...

sonulka81
21. nov 2013

@adulka1979 ahoj budem držeť palčeky,po prvom IVF sme ani my nič nemali na mrazenie...

sarah00
21. nov 2013

@adulka1979 och ☹ to mi je ľúto, ale snaž sa byť teraz v pohode, odpočívaj a mysli na bublinku 🙂

motiv
21. nov 2013

no ja neviem, ale co to tak sledujem, kazdej to na 1. X v GF skor nevychadza ako vychadza... 😖

majkulik
21. nov 2013

@adulka1979 iha, to mi je luto. verim, ze bublinka zabojovala

majkulik
21. nov 2013

@motiv bolo tu dost kociek, ktorym to vyslo na 1x. 🙂 mysli pozitivne

majkulik
21. nov 2013

@sarah00 inak ani ja to dnes uz asi nevydrzim. Musim si zobrat pracu domov, a dnes urcite budem upratovat. a varit a upratovat a upravovat fotky a a a snad este nieco si vymyslim na robotu 😀

blavabla
21. nov 2013

@majkulik budem ti moooc drzat palce!!! Uz by si konecne mohla pretrhnut tu snuru neuspechov😉🙂

leonie777
21. nov 2013

@majkulik micka testuj, lebo ma zabije moja nedockavost a zvedavost 🙂 kto to ma vydrzat zajtra cakat na krv do 14:00 ... isto tam budes mat silne ciary a si tehula, ja ti verim ze to zlomis, ak to das ty, tak som si dala metu, ze to dam tiez 🙂 tak sup sup ma povzbudit 🙂 🙂 🙂
@adulka1979 zlatko ja som na tom rovnako, ani nam nezostali z PK dalsie na zmrazenie, takze mam len bublinku v sebe 🙂 ale z prvych opl. vajicok nam hned po odbere zamrazili 6 ks icsi oplodnenych ...

leonie777
21. nov 2013

@blavabla davam za pravdu 🙂 moc jej drzime palce, je to nasa velka nadej 🙂
@majkulik

blavabla
21. nov 2013

@leonie777 neboj moja, ona to pretrhne! Uz len 24 hodin......Musi..pfuuuj..pfuuj...a potom si narade ty😉🙂

leonie777
21. nov 2013

@blavabla ani nehovor a riadne nas poluj 🙂 ja krv az v stedu,ale urcite uz v nedelu testujem, ja to chcem vediet skorej 🙂 a pripravit sa 🙂 kolkaty den po vklade po PK by uz test mohol cosi ukazat?

blavabla
21. nov 2013

@leonie777 no moja ja ti moc neporadim...ja osobne som netestla ani pri ET, ani pri KET, nejako som vydrzala...krv je 100 percent, ale chapem ked nevydrzis , tak podla mna 7-8 den uz by mohol byt mali dusik...viem, ze su to pre teba najdlhsie dni zivota...ale budem na teba mooc mysliet, aby boli aj najkrajsie🙂 drzkaj sa 😀

leonie777
21. nov 2013

@blavabla dakujem ti moc moc, ved sa urcite podelim o vysedky 🙂

majkulik
21. nov 2013

@blavabla dakujeeem

majkulik
21. nov 2013

@blavabla ozaj na krv zajtra treba na lacno? alebo si mozem dat lahke ranajky?

sarah00
21. nov 2013

@macka23 @lesik dievčatá dopíšte sa do tabuľky, nech tam nie som sama čo momentálne stimuluje 🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

macka23
21. nov 2013

@sarah00 intterne kompletneee 🙂

blavabla
21. nov 2013

@majkulik mozes sa napapat moja, ved nenechas prcka hladovat😉, nema to vplyv naHCG...aj ked ja som do seba nic nedala😀 daj vediet..

tyli
21. nov 2013

@leonie777 teraz nemám čas na to veľmi myslieť, čo je dobré, pretože sa sťahujeme. aspoň sa v kľude presťahujeme a poumývam okná. ale ľúto mi to je. vieš, ja som mala vysnené, že budeme mať aspoň dve detičky, ale ak to nebude možné, tak budeme veľmi vďační aj za to, že máme jedno. určite to ešte v decembri skúsime 😉

tyli
21. nov 2013

@majkulik zajtra ideš na krv? držím palce, veľmi! 😉 😵

janan82
21. nov 2013

@majkulik Zajtra držím palčeky, nech je to HCG vysoké a si tehuľka.

janan82
21. nov 2013

@adulka1979 Aj nám sa prestali všetky vyvíjať, takže sme nemali mrazáčikov, ale naša bublinka zabojovala a sme 20 tt. Tak musíš pozitívne myslieť, že aj tá Tvoja bublinka je tá naj, je to bojovníček a prebojuje sa a vydrží. Držím palce.

majkulik
22. nov 2013

@blavabla
@tyli
@janan82
dakujem, moj pracovny vykon dnes asi nebude velmi velky. 😀

blavabla
22. nov 2013

@leonie777
@majkulik babulky myslime na Vas..mooooc 🙂 😉 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre