• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
@donatela tie choroby sú všade, ja som včera bola u svagrovej a mala poobede len soplikovala a navecer aj horucku, taká bola upipkaná, tak som išla domov. Držte sa aby ste boli na Vianoce fit :slight_smile: ten týždeň doma mi celkom slušne ubehol, ešte týždeň a doslova letom do GF. Keď to bude opäť negatívne, neviem co budem robit. Inak test mám, ale asi si ho neurobím.
14. dec 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby od vcera mam neprijemne bolesti ako pred menzesom,nekrvacam,nespinim...Na krv mam ist 20.decembra.Kedy si mozem urobit test?Vklad som mala v stredu.Vdaka.
14. dec 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesik Mojka, 10 dni po vklade som mala 1.krat slabeho ducha... Buduci stvrtok-piatok...dovtedy je prilis skoro a len sa budes stresovat /ako ja, kedze som testovala jak diva/
14. dec 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka to som aj ja chcela vedieť, testík mám ale asi si ho neurobím, veď 23. je coby dup :slight_smile:
14. dec 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka Vies,som na pochybach,teraz neviem co to ma znamenat,bolesti take ako pri menzese,no trosku miernejsie.Uz aby bol buduci piatok a vysledok pozitivny,to by bol ten najkrajsi vianocny darcek.
14. dec 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lesik aj ja som mala ráno také menstruacne, ale len mini mini malické, lebo ja keď mam menzes tak na umretie.
14. dec 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie no na mna zrukla embryologička,že prečo nechcem mraziť,že to je škoda spláchnuť,,,a nakoniec ani nebolo čo lebo dve na vklad a o jedno sa slabo vyvíjalo tak neodporučili
14. dec 2013 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devčatá, tie, ktoré čaká tento týždeň vklad alebo testovanie hcg držím vám silno palce. :slight_smile: :slight_smile: Dúfam, že iné ako pozitívne správy nebudú.
:slight_smile:
14. dec 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kklaudia už nemáš ďalšie zmrzlinky? ďakujem za prianie:slight_smile:
ja mám tiež doma jeden test, keby ma chytil záchvat, ale snáď ho nepoužijem a vydržím...:slight_smile:
14. dec 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela to ma celkom potesilo... jasne ze zaplatim co bude treba, ale uz zacinam mat pocit, ze je to cele LEN o peniazoch.. preto som tak zacala uvazovat.. ale ak platim len raz 170e, bola by som blba aby som ich nedala zmrazit... :slight_smile: uz sa neviem dockat pondelka... som zvedava co sa mi zas bude predtym snivat.. :grinning: naposledy som kupovala kocik a bolo v nom dievcatko.. :grinning: buduce maminy vraj maju vela spat, tak dobru noc.. :slight_smile:
14. dec 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lesik niektore uspesne kocky po ivf to presne takto popisovali, ze mali pred krvnym testom akoby ms bolesti a nakoniec boli tehulky. Nekrvacas, nespinis, vsetko je ok! Len nepanikar a ostan v klude:slight_smile::slight_smile: a netestuj!!
15. dec 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem drzat palce!!!@waitiekatie
15. dec 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela ahoj, mam este 6. Ale ja už tam nechcem ísť ... Ja už to chcem teraz :(
15. dec 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá. peknú 3 adventnú nedeľu Vám prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky tak nevyhodia ma z GF ked tam pridem na krv hcg potom co som prirodzene otehotnela ?
15. dec 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 Zaplatis a je to.
15. dec 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 mna pred 8,5 rokom nevyhodili:slight_smile: aj ma pozvali na kontrolny test + 1.utz. Neplatila som za to nic... Drzim palce!
15. dec 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela uz nepanikarim :slight_smile: a upokojila som sa.Som kludnejsia a verim na zazrak co ma caka.
15. dec 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ide niekto zajtra na vklad?
15. dec 2013 o 12:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kklaudia ved aj ja by som chcela uz teraz... :slight_smile: ale budme radi, ze name tolko zmrzliniek (my mame este 5) Snad sa medzi nimi najde to prave embryo a nebudeme musiet ist na 2.ivf...:slight_smile:
15. dec 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv uz sa ti to krati... Drz sa zajtra:slight_smile::slight_smile:
15. dec 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sa dokratilo... volali ze sa vsetky 4 zamrazene neujali takze zajtra nikam nejdem, uz nie je co vlozit:frowning2:
15. dec 2013 o 14:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv coooo, akurat som chcela napisat ze ja na 9,30 :frowning2:
15. dec 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv nesranduj :(
15. dec 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv juuj, to mi je ľúto...tohto sa bojím aj ja, keď pôjdem v januári...Ja mam zamrazené dve blastocysty. Ty si mala aké embryá zamrazené? Tiež po PK? Najhoršie je že sa na to človek pripravuje, nielen psychicky ale aj hormónmi (estrofem) a potom z toho nič neni...:(
15. dec 2013 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv no to ma moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je fakt na prášky takto, počítaš s tým a potom nič z toho :cry:
@waitiekatie držím palce :slight_smile:
15. dec 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv
mne sa presne toto iste stalo, mala som 4 ci 5 zmrazenych, uz si presne nepamatam a boli vsetky blastocysty cize po PK, v gyn-five ja neviem ci maju nejaku inu techniku, ale malo takychto sa rozmrazi, smutne :pensive:
ja som presla do ineho centra a tam aj jedna blastocysta sa krasne rozmrazi, este sa nestalo, zeby sa nerozmrazila.
15. dec 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesik
@sarah00
dievcata cakatelky ako vam to plynie? ja mam ist v utorok na krvicku, lenze mam choreho drobca a nemam ho kam dat, takze vybehnem len k mojmu gynkacovi a vysledok budem vdiet az v stredu :pensive:
a v piatok mam ist 2hy krat, ale to uz mam nahlasenu dovolenku a strazenie tak snad to dobre dopadne.
Inak vcera som upratala cely dom na komplet /mavam taketo upratovacie stavy pred ms/ ale ta snad nepride!! :angry:
15. dec 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano mala som vsetky po PK, neviem co sa stalo. Tazko overitelne. Z 9 vajicok nevyslo nic a nepomohol ani embryoscop ani isci ani pk lebo sa to pototo pri rozmrazeni...
Uvidime v januari co dalej, ked sa dam psychicky a fyzicky dokopy. Do GF uz ale nepojdem, zvazim ine centrum, takze vas mile pipiny tymto opustam. Proste smola alebo neviem,hadam budem mat z inej kliniky lepsi pocit. Zial je to tak, vek tlaci, cpem do seba hormony,cuklus mam rozhadzany, nervy tiez a nakoniec toto....
Drzim vam vsetkym silno palce aby ste to kazda dobojovala do uspesneho konca.
15. dec 2013 o 20:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok je týždeň od môjho KET a ja mam dnes večer vážnu depku... Úplne sa zle cítim...
15. dec 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok