Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
15. dec 2013

@macka23 ahoj. ty už v utorok na krv? netestovala si? ja som zatiaľ celkom v pohode, snažím sa. držím palce a v stredu čakám dobré správy 🙂

donatela
15. dec 2013

@motiv
@nelly3 ja mám podozrenie, že v gf mrazia všetko, čo má akú takú šancu, ale v iných centrách mrazia len ozaj kvalitné blastocysty...
motiv - držkaj sa, viem, že je to ťažké... veeeľmi budem na teba myslieť, aby sa to už podarilo v bud.rokub a čo najskôr🙂

donatela
15. dec 2013

@kklaudia prečo? ako zle?

motiv
15. dec 2013

.@donatela mne tvrdili od zaciatku ze mam krasne ukazkove E tak neviem...Dakujem za podporu, drzim vsetkym palce. A to som vcera este zurovala ze vsak posledny krat na 9 mesiacov

donatela
15. dec 2013

@motiv tak potom už vôbec nechápem, že čo sa stalo...:(:(

motiv
16. dec 2013

este ma napadlo, oni mi vydaju aj moje zaznamy co som u nich absolvovala a vysledky alebo si to bechaju a v inom car si proste musia zalozit komplet novu kartu?

motiv
16. dec 2013

@donatela neviem, mozno daco pokaslali oni ale to sa nedozvies

kklaudia
16. dec 2013

@donatela a tak, psychicky zle ...

nelly3
16. dec 2013

@donatela
mas pravdu, v inom centre, len kvalitne, je to smutne, ze takto zarabaju na tom 😠

zuzi20
16. dec 2013

co je najsmutnejšie, že oni sa vždy môžu vyhovoriť na prírodu, nenesú žiadne riziko...No to aby som sa v januari pripravila na najhoršie...

lesik
16. dec 2013

@motiv Sakris,to mi ani nehovor,co sa ti prihodilo...Ja mam iba jedno zmrazene embryo a ak by to nevyslo tak si to pojdem hodit...Zo styroch mi dve odisli,jedno teraz vlozili a jedno zostalo.Neviem,co si mam o tom mysliet,ano citala som prispevky na inych forach,ze v inych centrach zmrazuju len tie najkvalitnejsie.Ale hlavne nestracaj nadej,teraz si pekne oddychni,nacerpaj vela sil a zregeneruj organizmus.Musis co najlepsie vykrocit vykrocit do noveho roka a bude vsetko OK.

motiv
16. dec 2013

@lesik klud, na to nemysli. Dakujem a drzim palce

zuzkagal
16. dec 2013

@lesik
@motiv Dievcata nieco pravdy na tom urcite bude. Mne rozmrazovali az 10 embrii a prezili len dve. co sa mi zda strasne malo... :(

motiv
16. dec 2013

@zuzkagal fuha...

nelly3
16. dec 2013

@lesik
podla toho akom v stadiu ho mas zmrazene, ak po PK hmmm velmi otazne, no ale ved uvidis, co sa ma stat sa aj tak stane.

motiv
16. dec 2013

@nelly3 to nie je moc dobre...spoliehame sa na ich odbornost a nakoniec tu tipujeme...

vahy1
16. dec 2013

@tyli ahoj,pojdem na krv do Gf toho 23.12,teba nechali vedla a mali tam volne este 2postele.To sa im asi nechcelo upratovat.ja som poctivo lezala tie 3dni.Aj nieco citis?Ja zatial len prsia,ale to je asi normalne a zo zaciatku jemne pichnutie.Teraz nechodim moc na net,spominala som ti to-tak skusam ci to funguje.Drzim nam vsetkym palceky. 😉

macka23
16. dec 2013

@sarah00 ano, uz je to tady 🙂 neviem, ci ma vyznam testovat, ukaze test nieco? Bojim sa dalsieho stresu a sklamania. 😔 za posledne dva mesiace toho bolo az az. Ty ides v piatok, vsak?

sarah00
16. dec 2013

@macka23 áno ja idem v piatok. beriem to tak, že ako má byť tak bude. ale viem, že budem na prášky po celý čas od odberu až po telefonát 🙂

tyli
16. dec 2013

@vahy1 ahoj, ja som nevydržala ležať tri dni. Syn mal vstúpenie na námestí zo škôlky, tak som išla a akurát som prechladla, bolelo ma hrdlo, teraz mám trošku nádchu.
Okrem toho kopec starostí a ešte aj budem možno meniť prácu v rámci firmy od februára (ak neostanem tehotná, čo netušia 😀 ), naskytujú sa mi dve možnosti a musím sa do štvrtku rozhodnúť a oznámiť nadriadenej ako som sa rozhodla. Som z toho v strese, tak ani nemám čas rozmýšľať nad ostatným.
Ja klasika, nemám žiadne prejavy. Prvé 2 dni aj áno, pichnutie, prsia, zle od žalúdka (ale asi z liekov)....., no teraz nič.
Na krv pôjdem k môjmu doktorovi, už som sa tak dohodla a okolo obeda budem vedieť výsledok. Nevieš do koľkej budú v GF? Asi im už nestihnem zavolať.
Držím palce. Nech máte krásny darček pod stromček a vlastne my všetky čo sme teraz na čakačke 🙂

tyli
16. dec 2013

@motiv dlho som tu nebola a čítam smutné veci. mrzí ma, že to nevyšlo. už ste aj uvažovali do ktorého centra by ste išli?

tyli
16. dec 2013

@nelly3 do akého centra chodíš?

majkulik
16. dec 2013

stretla som tri dni dvoch znamych a bratranca a verdikt? jedni maju termin v aprili, druhi v maji a treti v lete. velmi im to prajem, ale taka tazoba daka na mna sadla v sobotu. kocky, drzim vam palcky, aby vysledky boli pozitivne

motiv
16. dec 2013

@tyli zatial pozeram luskam recenzie, Brno by bolo super, ale dochadzanie a obstrukcie so ziadostami do poistovne...

majkulik
16. dec 2013

@motiv ak mas sikovneho gyndosa, tak na kontroly mozes chodit k nemu. Moj spolupracuje s Branom a kocky sa nemuseli kv kazdej kontrole trepat az tam. toto si prever

motiv
16. dec 2013

@majkulik no to praveze nemam☹

majkulik
16. dec 2013

@motiv odkial si? skus sa ho popytat. inak ja mam perfektného, ak by si chcela, vybavim 🙂

motiv
16. dec 2013

z BA priamo. Za odporucenie niekoho sikovneho budem vdacna

kklaudia
16. dec 2013

Tetky KETky, budeme testovať?

waitiekatie
16. dec 2013

ja uz neviem v com tymto centram neverit a v com verit, ale sak snad by si nerobili zle meno tym, ze flakaju svoju robotu... niekto chvali to, iny tamto, ale podla mna tazko vyhoviet kazdemu... ja som teda sama zvedava, ze ako dopadneme my.. dnes mi vlozili iba jedneho bojovnika, ostatni nedorastli do blastocysty, uvidime zajtra... inac, ja som teda nevydrzala lezat ani dnes, nieto este 3 dni 🙂 uz sme s krpcom piekli medovnicky aj vanilkove rozky 😀 ale len tak s mierou, ziadne prehananie.. ako hovori kamoska, klud a nohy v teple 😀 ale az ked som sa trocha prespala z toho diaku (celkom pecka pre mna) a polezala pri telke 😀 😀 zajtra este kludnejsi rezim a ficime do prace... asi mi sibe, ale ja sa mu uz prihovaram.. ale nie som nenormalna, ze nie??? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre