Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
4. jún 2009

Nie, neboj sa, toto som už obmedzila, ale sem-tam kuknem a prečítam.

mayka
4. jún 2009

callex a mne sa zasa rozum zastavuje ako ta poprehanali z toho Apolla. nechapem naco su im take udaje z uradu prace atd. To je vrchol.

A ked budes tehotna tak sa ti rozum zastavi uplne ako mne. 😀

callex
4. jún 2009

ja mam nepriechodne vajickovody..a manzelove bicikovce su lenine na pohyb dopredu..betarky jedny a este aj nemaju taky tvar akoby mali mat.
no necham sa teda prekvapit.

och
4. jún 2009

callex dlhy protokol 😝 😀 😀 😀 to slovo dlhy znie hrozostrasne ale nie je to tak a ubehne rychlo ako voda 😉

callex
4. jún 2009

mayka...nahodou vyzeras ze mas rozum v pohybe 🙂 🙂
och...hej slovo dlhy mi dnes znie strasne lebo ma caka dlhyyyy den v praci.a taaaak som otapena.
je to take nefer..zena ma nenzes trpi ako kon a este k tomu aj otehotniet nemoze.no kde je spravodlivost?

larita112
4. jún 2009

Ahojte babulky moje zlaté 🙂 prišla som na vás nakuknúť 🙂 ako sa mi máte?
no teeeeeda z vás sú už samé tehulky 😵 😵 😵 to aby som zase tichúčko závidela 😉 ale v dobrom, veď viete 🙂
občas tu na vás nakuknem, len som nepísala, lebo ani nemám kedy a ani nemám nič nové... o dva týždne mám štátnice, ale aj keby nie, tak teraz nemám ani najmenšiu chuť zaoberať sa otehotnením... je mi teraz veeeeľmi dobre, zamerala som sa na užívanie si života a nechce sa mi nič riešiť 🙂
manžel sa ma už síce zase vypytuje, že kedy ideme znovu do BA, ale ja viem, že tak skoro to z mojej strany nebude...
cmuky, myslím na vás a držím všeeeeeeetky palčeky 😀 🙂 😉 😀 😀 😀

chruminka
4. jún 2009

jej Laritka, uz sme ta spominali ze co je s tebou,tak sa mas dobre...to je fajn,pekne si uzivaj co sa da potom si uz nebudes 😀 a drzime palce na statnice (my vsetkych 12 palcov 😉 )
papa a krasny den

zukrik
4. jún 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Dlho som sa zase neozvala,včera som bola na kontr. poradni a zatial všetko ok 😀 😀
Teraz idem 15.6 na veľkú poradnu.
Všetky vás pozdravujem a držím palčeky 😀 😀

mayka
4. jún 2009

laritka ahoj moja, rada ta tu vidim. 😉
Tiez drzim palceky na statnice a aj vela sil do dalsieho boja o mimi ked sa na to budes citit. Velmi Vam to vsetkym prajem.

Katarinka vidim ze aj ty si nas dnes prisla pozriet. A tebe gratulujem za dobre vysledky. Taaak tu budeme odteraz na teba plut ako dive. 😀

krakulka
4. jún 2009

Ahoj Laritka112, najdolezitejsie je byt v pohode a robit co nas bavi. Ten spravny cas na mimi este len pride. Teraz si uzivaj a pri statniciach, zelam stastnu ruku na otazky. 😉

Zukrik, chceme fotecku ak mas nejaku novu z vcerajsej poradne. 🙂

Katarinka, tesim sa s tebou.

Och, tak nech vyhras prvu, dufam, ze si si podala loto.

Mna dnes pobolieva brusko, dufam, ze to su drobci a poriadne sa zahryzavaju. 😀 😀 😀

luly3
4. jún 2009

ahojte 😉
krakulka ako sa cítiš???????maš aj nejake tehu príznaky 😕 😅

mayka
5. jún 2009

dobre ranko pipinky 🙂

krakulka
5. jún 2009

dobre rano pipinky 🙂

luly3 citim sa uplne normalne, pobolieva ma brucho. prsia ma boleli len trosku, teraz uz prestavaju a nenarastli mi vobec. no uvidime v utorok. a ako sa mas ty? 🙂

dnes je piaattoookk 😀

och
5. jún 2009

dobre ranko pipinky 😀
ja surne potrebujem sex lebo inak ma odvezu a stane sa zo mna deviant 😝

krakulka
5. jún 2009

ahoj och, a ty nesexujes s utrosom? 😀

och
5. jún 2009

krakul utros je uz nudny 😝 😀 😀 😀

krakulka
5. jún 2009

to verim, ja sa s nim "vytesujem" od min. soboty, a uz ma to neba. ale ako tehulka to velmi rada vydrzim. 😝
babule, od ktoreho dna po ET ste testovali? uz som nedockava. 😀

mayka
5. jún 2009

ahojte babizne, som tu len na kratko. Vidim ze su tu chutky na sex. 😀

krakulka ja somk testovala na 9 den od ET. Ciarka bola slabunka. Ale Och mala dialnicu. 😀

och
5. jún 2009

ja som testovala na 10 den (to bola nedela) vecer o siedmej a bola slaba ciarka, ale to preto ze som sa pred tym bola 4x vycikat a zase liter vody vypila 😀 😀 som sa dost bala 😝 😀 😀 😀 ale rano na 11den tam bola taka ciara az no, ved mam aj v albume 😀 😀

krakulka
5. jún 2009

tak teda pockam. na krv idem v utorok, t.j. 10 den po ET. testovat budem v pondelok vecer, al. v utorok rano.
aj ja chcem dialnicu 😀 😀 😀 😀
och,mas krasne testiky v albume, vzorove 😉

och
5. jún 2009

krakul neboj aj ty budes mat take 😉

pridala som svoj pupok 😝 😀 😀 😀 😀 😀 je to normalne? 😀 😀 😀 a to som bola hladna 😀 😀 ako somalske deti 😲

corinne
5. jún 2009

Ahojte pipiny.Och kde si to nabrala 😀 ,ja som dost pribrala po stimulacii asi 4kg ale teraz mi je to uz jedno aj tak budem uz len pribehat 😀 .Krakulka ja som testoval az na 13 den po ET ale nemali sme PK,a este k tomu som bola u segry na navsteve a nikto nevedel ze sme boli na IVF,tak som sa bala aby ma neprichytili.Ja som mala dostat 15-16maja akedze nic sa nedialo tak som si pripustila moznost ze sa asi podarilo.Prajem vam pekny vikend 🙂

mayka
5. jún 2009

Och, to tvoje "totok" co ti tam narastlo je super. Ved tam mas 2 ks deti, tak co cakas. 😀
Pekne brusko mas. Veru hej. Zato tie sisky co si ich pojedla nemozu. 😀

no z krakulky mam dobry pocit, kedze ju oplodnoval drabek. ten to umiiii. 😀

krakulka
5. jún 2009

ahoj corinne 😉
Och,pekne brusko s drobcami. Svedci ti to. 🙂
Mayka, este budeme vsetkym buducim pipinkam odporucat Drabeka, lebo ten je najlepsi oplodnovac. 😝

corinne
5. jún 2009

A ake tu boli reci na Drabeka 😀 a kuknite nanho,kazda ktora sa mu dostane pod ruky vijde z GF tehotna.Ako sa hovori"tichy Drabek opdlodnuje" 😀 😀 😀 Mayka budes sa pytat na pohlavie?Ja som kukla na cinsky kalendar a vychadza dievca od aprila do novembra.Co ste dobre papkali?

nelly3
5. jún 2009

Ahojte
super, som objednana k drabekovi 😀

mayka
5. jún 2009

corinne , budem sa pytat na pohlavie. Uz teraz som zvedava kedy sa otrci. Ale zacinam mat tusaka ze to bude chlop. Nie som ani vyhadzana, plet mam peknucku. A neviem intuicia mi hovori ze to bude chlapec. Ja som vzdy tuzila po dievcatku. Ale teraz mi to je jedno . Vezmem co mi daju po porode do ruk. 😀
Aj muz chcel dievcatko a teraz hovori ze to bude chlapec. Takze ak sa drobec otrci potesime sa hocijakemu pohlaviu.

Nelly tak sa priprav na tehotenstvo.

ivalak
5. jún 2009

nelly 3 drzim palceky aj ja som k nemu chodila a este ma aj odrodil je tichy ale jemny a perfektny 🙂 🙂 🙂

krakulka
5. jún 2009

No jaky je sikovny ten Dr. Drabek 😀 😀 😀 😀

Ahoj Ivalak. 😉

mayka
5. jún 2009

ivalak, a kde Drabek rodi? Ved ked ma oplodnil tak nech si ma aj odrodi. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre