• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. januára 2017 
@zuzi20 áno aj som sa zobudila s takými očami ako angorský zajac :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak akurát preberáme s manželom možnosti, musíme zlepšiť najprv kvalitu spermií tak najprv pôjdeme k urológovi. A potom sa uvidí chceme si dať odych a potom sa uvidí možno Brno a vy ?
30. jan 2014 o 18:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lorena14 ja som dnes uplne out, nie som schopna nad tym ani rozmyslat... :unamused: Moj muz berie tu macu koreň, ale či to pomôže, ani srnka netuší. Neviem, čo by ešte urolog poriešil, Už tam raz bol a nejak neporiešil nič. Dame si aj my oddych a rozhodneme sa či to Brno.
30. jan 2014 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blavabla Urcite moja:slight_smile::slight_smile::slight_smile:Potom aj ja si prosim fotky:slight_smile::slight_smile:
30. jan 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babyyyy..ja sa trasiem...ten stary test je stary.. nespravil sa tam kontrolny pruh,iba kusok...ale na testovacom je duch!!!!!!!!!!!
Kym o 7 otvoria lekaren,umrem :grinning: :grinning:
Verili by ste takemu testu????
31. jan 2014 o 05:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kurnik,nejde mi pridat fotka... Baby,ja som hotova..uz vo vlaku nezaspim urcite :D
31. jan 2014 o 05:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo Držím palčeky....nech to čoskoro výjde... :wink:
31. jan 2014 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla a kto ti pichá do ruky? Ja nad tým rozmýšlam že tiež ked mi už brucho podrastie budem musieť do ruky,ale muž mi to pichať nechce.
31. jan 2014 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie - ricus.... :zipper_mouth:
31. jan 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 hlavneee kluuud a pozitivnu energiu nasavaj, drz sa.
31. jan 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka ma picne, v lekarni nemaju testy.. to mi robia napocne, aby som cakala niekolko hodin??? :sunglasses:
31. jan 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka ty si mi poslala srdeenko?? dakujeeem :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lorena14 ahoj. mm ma tiez zly spermiogram, bol na zakroku a vobec to nepomohlo. Dokonca prestal pit pivo, bral rozne vitaminy a nic. :frowning2:
31. jan 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie jeeej aj ja cem vidiet kolajnickyyy. sup sem na nastenkuuu :slight_smile:
31. jan 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik mam iba ten spreexpirovany, neviem ci mu mozem verit, v lekarni u nas vypredali vsetky testy a teraz musim cakat na krv.. ale zobrala som kabel k mobilu, skusim vam poslat aspon toho nekvalitneho ducha... :slight_smile:
31. jan 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie - ja sa z teba zblaznim :grinning:
31. jan 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie - obhryzem si nechty... :grinning:
31. jan 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka mne to hovor!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaniesla soom krv do labaku aj bez ziadanky, jak na potvoru mi nejde vytlacit a cakat na doktorku nevydrziiim... rozbolelo ma brucho.. no konec... myslis, ze by to mohlo byt?? aj ked.. racio mi hovori ze ano... ovulka po stimulke mohla byt, mm ma dobry spg a ja priechodne vajcovody... ja neviem ci sa mam tesit alebo radsej este nie.... no konec... opijem sa z mon cheri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@waitiekatie - srdéénko ja nie ale moje srdco mysli len na teba a na tvoje dialnice... :zipper_mouth:
31. jan 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie - daj si moja, daj. pokial mozes. podla mna by to mohlo byt. nema preco nie. ale ked to tak bude ja sa dnes opijem.... :grinning:
31. jan 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, umyt karpiny a dobre zaostrite.. ale ja ho tam vidiiiiim :grinning: :grinning:
31. jan 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no je to velice nekvalitne... ale nazivo bol vyraznejsi...
31. jan 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie - :zipper_mouth: .... :sunglasses: staci ti to takto... a dievcata v labaku vedia,ze momentalne je tvoja krv extra prvorada ci treba im tam zavolat? :slight_smile: daj cislo, nech im to vysvetlim, ze uz nemam nechty... :slight_smile:
31. jan 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka uz sa vysetruje... uz som exla kavu a na ranajky ani nevladzem kuknut...uz som aj doktorke povedala ze ak budem robit blbiny, tak to bude iba docasne :grinning:
31. jan 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari mne moj manzelik, on uz mi toho napichal:slight_smile::slight_smile:, je jemnejsi ako susedka zdravotna sestra:wink:, ktora mi picha ked ho mam na sluzobke:wink:co ti poviem...ja som si sama nevedela pichnut ani do bruska:frowning2:
31. jan 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wanda1986 - ahoj, mi uz sme boli na jednom IVF pred styrmi rokmi a neuspesne. vtedy nam robili tieto geneticke a tak a teraz ich uz nerobili. je to standardny proces. teraz sme odlozili stimulku, lebo som bola chora. zacneme niekedy koncom februara. a ty ako? nemusis sa stresovat. hlavne vsetko v pohode a so sedliackym rozumom a pojde to ako ma :grinning:
31. jan 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie No ani karpiny som nemusela dať preč a duch je tam viditeľný. Nech to aj krv potvrdí. Držím palčeky.
31. jan 2014 o 10:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie - prosím ťa tak čo ... ja musim aj robiť ale takto to nejde :slight_smile:
31. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka ani mi nehovor.. ja uz zacinam byt protivna na ludi :grinning: jednak by vsetci chceli byt prednostne osetreni, a podruhe, kazde dve minuty kukam na vysledky.. uz si to musim casovat... najblizsie az o celej sa kuknem.... ja umreeeeeeeeeeeem od zvedavosti :grinning: :grinning:
31. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie waw, čakám na výsledky z krvi a mooooooooc držím palce :wink:
@leonie777 už máš babuliatka pri sebe, tak sa držte, nech to dobre dopadne :slight_smile:
31. jan 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka mozes pracovat.. je to NEGATIVNE... dievcata, PREEXPIROVANE TESTY SA VYHADZUJU DO SMETIIII""" :pensive:
31. jan 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok