• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. júla 2017 
@janielik87 aj ja si uz hovorim, ze dalsie ivf zvladnem lepsie, pri prvom som nevedela do coho idem ... teraz keby nevyslo KET, a ak zostanu mrazacikovia, pojdem na dalsie do GF ale dalsie ivf uz pojdem skusit stastie asi do toho brna ...
@blavabla som stastna ze ste tu s nami a davate nam nadej, ze sa to moze podarit, len to nemozeme vzdat :slight_smile: drzte sa s krpcom ... kedy mas termin? zeby valentinske babo? :slight_smile:
@waitiekatie sak nerob si nasilu testik :slight_smile: ale zas budes vediet na com si a nebude to tolko napinave uz :slight_smile:

starasne sa vlecie ten cas ... kym mi zavolaju, ohryzem pazure aj na nohach :slight_smile:
@zuzi20 ty mas este hodinu, ktora bude tie straaaaaaasne dlha :slight_smile:
30. jan 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janielik87 ides na laparku? to je otrava, aj ja som bola a kazdy mi rozpraval, ze to je v pohode a dodnes mam skaredu jazvu pri pupku, lebo mi ju sil asi nejaky amater :slight_smile:

@majkulik krati sa mi to zlatko :slight_smile: nervicky mam kym mi z labaku zavolaju ako sa rozmrazili :slight_smile: rozmyslam, ako sa rozhodnem, lebo s lekarom sme sa bavili, ze ak sa mi rozmrazi z 2 jeden, tak ze mam povedat ci chcem aby rozmrazili dalsie ... silno dufam, ze sa rozmrazia dvojky :slight_smile:
30. jan 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leonie777 nevzdavat sa urcite!!!:slight_smile: z rozbehnuteho vlaku sa nevyskakuje:wink:TP mame 22.2.,ale brala by som aj dietatko lasky 14.2, ale to bude aj keby som isla tlacit dnes, -:slight_smile:nas chrobacik milovanucky..:-*cakam dnes dobru spravicku od teba:slight_smile:
30. jan 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 no ja nejdem na laparku, len na zistenie priechodnosti akousi latkou...ma to byt len ambulantny zakrok, ale beriem si day off v praci... Tak neviem. Predtym v starom CAR mi ani toto neurobili.. :/ Cize ja davam GF sancu :slight_smile: Kludne by som brala aj dvojicky...len ked by uz boli!!! :slight_smile:))
30. jan 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blavabla uz mas vybrate kde budes rodit? a zbalena? :slight_smile: dufam aj ja dnes v dobre spravy o rozmrazeni a budem vediet kedy zajtra vklad, aby som rano este stihala potvrdit papiere u notara ...

@janielik87 jasne, ked nejdes na laparku, tak to bude v pohode, to zvladnes ... mne navrhol lekar laparku, lebo si chcel byt isty, ze vo vnutri je celkovo vsetko v poriadku, kedze mame dost zly spermiogram a aj po opu v gf sme davali oplodnovat icsi ... snazim sa byt v pohode, ale kazdych 5 minut mrknem na cas, tak sa mi to vlecie :slight_smile:
30. jan 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj dievcata, mam otazku na tie z vas, ktore uz absolvovali IVF. Som po prvom IVF, dnes je 4.den po vklade. prve 2 dni ma pobolievalo podbrusko, bolo mi nevolno, trochu akoby na zvracanie a stale som spala. tieto dalsie 2 dni sa citim vyborne, nic ma neboli, hoci mam volno v praci, zvladam kratke prechadzky a varenie. mam lahke brucho, akoby som v nom ani nemala vnutornosti. ake to je znamenie? ako ste sa citili vy prve dni po vklade? a kedy ste zacali testovat? mala som PK - 5 dni. som velmi nedockava a nervozna, nezostali mi na zmrazenie ziadne embryjka.
30. jan 2014 o 13:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 No tak snad to bude u mna ok. Uz len toto treba zistit a moze sa ist na vec.
@elisabethwoodville drzim palce!
30. jan 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elisabethwoodville mam za sebou prve neuspesne ivf koncom novembra ... tiez ma par dni po vklade po pk pobolievalo podbrusko, potom to prestalo a na 8 den som dostala kramy, takze nic :frowning2: ak si pichala pregnyl pred vkladom, tak testuj najskor na 10 den od vkladu, aby si nemala skresnene vysledky ... ja idem zajtra na vklad, mame 6 ks zamrazenych, tak cakam o stvrej co mi zavolaju ako sa rozmrazili a kolko ... drzim ti palce, aby si nam za par dni napisala pozitivne spravicky :slight_smile:
30. jan 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzi20 akoooooo???????? nedockava som :slight_smile:
30. jan 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makulik
@zuzkagal
@janielik87
@elisabethwoodville
@blavabla
@waitiekatie
@chelly
@zuzi20
@guginenka babyyyyyyyy, tak volali z gf, zajtra mame o 10:30 vklad, rozmrazili sa hned prve 2, tak verme, ze budu v poriadku do zajtra :slight_smile: ja som taka vytesenaaaaa :slight_smile:
30. jan 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@elisabethwoodville - vies co ja som po prvom IVF necitila vobec nic. ale je pravda, ze mas v sebe dost hormonov a k tomu pregnyl. nerozmyslaj nad tym ako by si sa mala citi, je este skoro. rozmyslaj nad tym, ze je to tam a rozpravaj sa s bublinkami aj v duchu. aby citili,ze od prvej sekundy ich milujes. :wink: podla mna to tam je, neboj... :wink:
30. jan 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 o 10,30 ti budem vysielat pozitivnu energiu, aby sa hned bublinkam u teba pacilo. tesiiim sa, teraz to musi vyjst :slight_smile: :slight_smile:
@leonie777 jupiii, super, tesiiim sa s tebou. dobre sa vyspinkaj, oddychni si a zajtra upesny dnik.
30. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 - SUPEEEEEEEEEEEER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to to varene vino... :dizzy_face: budem na teba silno mysliet :slight_smile:
30. jan 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@guginenka
@zuzkagal
@majkulik
@blavabla zlaticka dakujem za podporu, zajtra vam dam vediet a potom dlha doba cakania :slight_smile: :dizzy_face:
30. jan 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leonie777 supeeer :dizzy_face: to ten sniezik... :grinning: a ja ti zajtra budem drzat palce :a poslem vam vsetkym fotku kolajnic :grinning: :grinning:
30. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte holky, tak aj ja som negatívna :( bohuzial...
30. jan 2014 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie konecne spravna rec :slight_smile: som nedockava a zajtra ocikaj kolajnice :slight_smile:

@zuzi20 hmm :cry: ani neviem co napisat ... musime verit, ze dalsi krat to vyjde ... viem ako sa citis ...
30. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za odpoved holky, pokusam sa byt kludna... este mam jednu otazku, je mozne zeby som dostala mrchu aj ked uzivam utrogestan + estrofem?
30. jan 2014 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2014 o 15:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 hura, super!!!! tak vela stastia zajtra :slight_smile:

@zuzi20 ach... :/ no hlavu hore moja, nam tiez nevyslo prve IVF a nemali sme ani nic zmrazene, nakolko mi vypestovali ledva dve vajka :( ...zle davkovanie liekov podla mna... Vy mate mrazacikov?
30. jan 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 Super! :grinning: Držím silno palce na zajtra.... :slight_smile:
30. jan 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka dakujem za info:slight_smile:vy ste uz boli?ja sa dost bojím :-/ dost
nas spg sokoval,lebo partner zdravo zije,nefajci,cvici a s takym niecim sme neratali vobec. dufam,ze sa nam podari :slight_smile:ku komu chodis?
30. jan 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 toto uz boli mrazáci :( už viac nič v GF nemáme, takže tam končíme...
30. jan 2014 o 16:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi20 a bolo to prve IVF? Ach to mi je luto... :( Idete skusit Brno?
30. jan 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ano prve. Rozmyslame nad tym Brnom...Ale si musime prezistit, ako to vlastne tam funguje...
30. jan 2014 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzi20 Jaj moja To je mi fakt lúto tak som ti držala palce :cry: drž sa presne viem ako sa cítiš. Hlavu hore sme predsa ženy a my to zvládneme a nevzdáme to keď nie teraz ale raz sa na máš šťastie usmeje a budeme mať detičky. Zuka len to nevzdávaj budeme sa navzájom podporovať. Teraz si skús odýchnuť mne to včera pomohlo.
30. jan 2014 o 17:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorena14 dakujem moja za povzbudive slova. Napisala si to krasne. V robote som sa drzala ale mala som slzy na krajicku. A teraz doma sa vyplakavam :( a neda sa to akosi zastavit....zajtra budem opuchnuta. Ako ste sa vy rozhodli? Kolko pauza a kam by ste sli na druhe?
30. jan 2014 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 dakujem a prajem ti zajtra vela stastia zajtra...Snad ho budeš mať viacej ako ja.
30. jan 2014 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok