Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lucatko1987
9. okt 2014

@waitiekatie jasneee, ze je skoro 😊 ale tak mne 10 den vychadza na sobotu tak neviem ci mam cakat do pondelka, alebo ist v piatok 😊 akonsa poznam tak sa v piatok aspon sama testnem 😁

franzziska
9. okt 2014

@waitiekatie
@lucatko1987
😀 😀 😀 treba vydrzat...a kedy to testujete?

lucatko1987
9. okt 2014

No ja som dnes vlastne jeden den od ET, takze tak o desat dni cca 🙂 vraj pri PK to je skor vidno na teste tak snad uz uvidim konecne kolajnice ako bic 😊

ddanaa
9. okt 2014

@waitiekatie
@lucatko1987 babule silno drzim palce....kolko vam to casovo trvalo kym bol transfer....myslim od navstevy gf a nekazali vam iui?

lucatko1987
9. okt 2014

@ddanaa ja som bola aj na iui, zial neuspesne , ale muz nema vzdy uplne idealny spermiogram aj ked teraz chvalabohu bol dobry tak preto sme nerobili dalsi pokus, plus ja nemam jeden vajkovod, takze je to tazko naplanovat ked casto ovulujem zo strany odkial vajko nema ako doputovat do maternice 😢
My sme na prvej konzultacii boli v januari a na stimulku sme sli v septembri, ziadali sme v juli poistovnu, v auguste nam to schvalili a nastavili sme to od dalsieho cyklu na ten september, ale medzi tym bolo to iui a riesili sme este cysty, nech zmyznu aby nebranili vajkam a potom embryjku rast 😘 vela zien este musi absolvovat laparku, kt mne robili predtym ked mi brali vajkovod a skontrolovali aj druhy tak uz som to tetaz nemusela podstupovat.

lucatko1987
9. okt 2014

@ddanaa a transfer bol v oktobri

ddanaa
9. okt 2014

@lucatko1987 aha dakujem za vysvetlenie a drzim palce

lucatko1987
9. okt 2014

@ddanaa a ty ako? V akom ste stadiu?

lucatko1987
9. okt 2014

@ddanaa dakujem

ddanaa
9. okt 2014

@lucatko1987 rozmyslam co podniknem...ci ivf alebo skusime prorodzene....ale ziadost vypisem na poistovnu

waitiekatie
9. okt 2014

@ddanaa vdaka 🙂 ja testovat nemienim vobec, na krv idem 20.10... my sme boli na prvej konzultacii v maji min. roka, v juni laparka, v novembri stimulka (dali sme si odklad kvoli dovolenke), a od decembra 3 transfery neuspesne, cez leto som si dala pauzu a teraz sme vlozili posledne... my sme to trocha natahovali aj, podla mojej nalady a pocito.. chcem byt 100% psychicky naladena na kazdy transfer... minule leto este pred IVF sme mali mat 2x IUI, ale kedze vajko narastlo len na jeden pokus, na lieky som nereagovala, isli sme do IVF... ale po zacati stimulky to islo dost sikovne 🙂

lucatko1987
9. okt 2014

@ddanaa len na to aby vam schvalili ziadost musis mat absolvovane vsetky potrebne vysetrenia a nejaky zaver od Dr. Inak to poistovna vrati spat na doplnenie, alebo zamietne 😞 mate uz dlhsie problem otehotniet? Aj ste to uz niekde riesili, alebo boli na konzultacii?

franzziska
9. okt 2014

@waitiekatie ja idem 4 dni po tebe 😉 😉

lucatko1987
9. okt 2014

@waitiekatie inak aj ja by som mala ist na krv bud este v piatok17. Alebo potom pondelok 20, lebo ja mam 10 den 18. V sobotu 😁
Tak sa mozno aj stretneme 😊 len neviem ci vydrzim do pondelka 😊

waitiekatie
9. okt 2014

@lucatko1987 podla mna nevydrzis 😀 ale uvidime, ci sa vidime 😀

lucatko1987
9. okt 2014

Hej, no ani ja si nedavam velke sance, ale tak moznomsa v piatok len sama testnem a vidime sa v pondelok 😁

franzziska
16. okt 2014

@lucatko1987
@waitiekatie
ako sa mate? 🙂

waitiekatie
16. okt 2014

@franzziska cakame do pondelka 😀 inak ziadne problemy.. dnes ma sem tam taha v podbrusku, tak vyraznejsie, ale nicomu sa to nepodoba, tak prestavam s identifikaciou 😀 uvidime... NETESTUJEM, btw 😀

lucatko1987
16. okt 2014

@franzziska jaaaaj zajtra idem na krvicku, chcela som az v pondelok, ale utros mam uz len jedno plato , to minevydrzi😁 som nervozna.. A vy ste ako pokrocili?

annamary27
16. okt 2014

@lucatko1987 fííha,držím palce na zajtra 😉

annamary27
16. okt 2014

@waitiekatie šťastný pondelok želám 🙂

lucatko1987
16. okt 2014

@annamary27 dakujem , aj sa tesim aj sa bojim 😁

babo78
17. okt 2014

@waitiekatie
ahoj, tak uz sa nam to krati, blizi sa nam🙂. ja som tie netesovala, pockam do utorka🙂 drzim nam palce🙂

waitiekatie
17. okt 2014

@babo78 veru krati 🙂 ach, uz len vydrzat...

viva13
17. okt 2014

@waitiekatie držím palce 🙂

viva13
17. okt 2014

@waitiekatie máš nejaké príznaky?

waitiekatie
17. okt 2014

@viva13 vsetko a nic 😀 vsetko pripisujem hormonom, ktorymi sa napchavam... omnoho intenzivnejsie citim smrady, som jak stopovaci pes... ale nic takeho ze bezne veci by mi smrdeli... obcas ma pobolieva v podbrusku, ale s ohladom na hormony to beriem... primerane ma bolia aj prsia, niekedy viac, inokedy menej... vsetko take nespecificke... 😉
akurat sme vcera s @domeska hovorili, ze aby to bolo jasnejsie, mohli by nam aspon vlasy ozeleniet, nech je vsetko jasne, nie taketo vselijake 😀

viva13
17. okt 2014

@waitiekatie ja som mala pichanie v bruchu,tmavšie bradavky,citlive prsia dosť boleli,závraty,bolesti podbruška ako pred menzesom, vedela som, že to vyšlo 🙂 takže vyzerá to nádejne u teba držííím palečky 🙂
čo berieš estrofem a utrogestan?

viva13
17. okt 2014

Baby ako je to s tými novými ambulanciami,neviete? automaticky nás preradia podla bydliska,alebo sa musíme sami prejsť?

waitiekatie
17. okt 2014

@viva13 no ja som opatrna, lebo toto som mala uz 3x a nic... uverim asi az ked uvidim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre