Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

1veverica
21. mar 2016

@janula2003 jaj no tak, bo ja mam uz po, a mna to veruze vyslo cez 1000€

levisa
21. mar 2016

@janula2003 jasne, aj keby som mala ladvinu predat len nech mam babatko 🙂, len to cakanie ma ubija... ked to tak pocitam, tak najskor sa toho dockam az v maji :(

levisa
21. mar 2016

@1veverica tak ale u teba je vysledok , ktory stoji za vsetky peniaze sveta 😉

1veverica
21. mar 2016

@levisa tak urcite ano, to mas pravdu 🙂

baby24
21. mar 2016

Môžem sa opýtať mi ideme 8.4 do gyn fivu keď muzovi robil spermiogram môj gynekológ nebudú ho trápiť aj tam ?

1veverica
21. mar 2016

@baby24 podla mna budu, mam stale robili oni v centre ☹

baby24
21. mar 2016

A myslíš že to bude stačiť z domu? Neviem si predstaviť žeby to tam mal robiť sa k to ani nepôjde.... 🙂

janula2003
21. mar 2016

@baby24 treba zvazit zmenu chlapa...mu pekne porozpravaj, co vsetko robia tebe, tak to ze si on niekde ulavi, kde moze, sa bude este paprcit 🙄

1veverica
21. mar 2016

@baby24 vies co my sme tak raz robili ze sme to niesli z domu, bo moj fakt nestihal, a to do pol hodky sa musis dostavit, nam v centre vyhoveli, tak myslim zeby to nemal byt problem 🙂

levisa
21. mar 2016

@baby24 myslim si, ze to co urobia nasi chlapi v tomto pripade je najmenej a najprijemnejsie co mozu, a ak o dietatko stoji rovnako ako ty, nemal by s tym mat najmensi problem

baby24
21. mar 2016

@janula2003 o neho nejde on urobí všetko pre nás aby sme boli šťastný len ide o to že je to nátlak na chlapa šup šup rýchlo.... Len pre seba som sa informovala...

baby24
21. mar 2016

@1veverica takže dalo by sa to ja keď som gyndosovi niesla spermie nesmeli byť srarse ako 8 hodín takže pohodka ne aj oni to tak majú ?

baby24
21. mar 2016

@levisa on s tým nemá problém je zlatý snaží sa po 7 rokoch spolunažívania mám pocit ze ma miluje ešte viac a dal by život za to aby sme boli šťastný takže o neho nejde iba som chcela vedieť ako to prebieha....

1veverica
21. mar 2016

@baby24 my sme museli do pol hodiny doniest, to asi v kazdom centre je nejaky limit. My sme tak robili ked sme sli na IUI, takze mozno preto taky kratky limit 🙂

levisa
21. mar 2016

@baby24 vraj to nie je nic hrozne 🙂, my sme si z toho nakoniec robili srandu este

janaplt
21. mar 2016

Ozaj dievčatá, je bežné gf, že ak patrím jednému doktorovi, tak ultrazvuk -kontroly mi robí iný lekár?

janula2003
21. mar 2016

@janaplt jasneee pohodicka, aj je to v pouceniach pisane

janula2003
21. mar 2016

@levisa no takze dnes som bola...robil ultrazvuk...milion informacii, kt.som si doma precitala,vsetko mi dali na papieri..isla som do lekarne,ze 500 evri...mam dlhy protokol..zacinam uz stvrtok pichat

levisa
21. mar 2016

@janula2003 no super, teda az na tu sumu za lieky. Ako dlho pri dlhom protokole to cele trva(myslim po vklad), 2 tyzdne?

janaplt
21. mar 2016

@levisa Necele tri týždne, akurát zajtra končím stimulku 🙂

levisa
21. mar 2016

Baby drzim moc palce!

mauerka
22. mar 2016

Ako dlho trva stimulacia v DLHOM PROTOKOLE je rozne - u mna napr. to bolo tentokrat 25 dni od prvej injekcie po odber vajicok. @levisa

1veverica
22. mar 2016

@mauerka ja som zacala 17den cyklu, a pichala som si injekcie aj so stimulkou asi 27dni

janula2003
22. mar 2016

@levisa cauko asi ako dlho trva je individualne, podla diagnozy...ja zacinam stimuloavat 22 den cyklu a potom zalezi od toho kedy dostanem mrchu, to idem zase na kontrolu a potom ako sa co bude vyvijat, ale tipujem take tri tyzdne

levisa
22. mar 2016

@janula2003 aha, takze to nemusi vzdy zacinat len prvym dnom mrchy...

janaplt
22. mar 2016

@levisa nie, nemusi. ja som napriklad zacinala v 24 dc 🙂

levisa
22. mar 2016

tak super, lebo ja som si neviem preco myslela, ze to treba zacat spolu s mrchou a uz som bola nestastna, ze mi skonci akurat ked mi to schvalia a zas budem musiet cakat dalsi nekonecny mesiac. Uz nech mi zavolaju!!!! 🙂

chmurkaxy
22. mar 2016

@levisa ja som začala na 25DC., ms mi neprišla načas,ale o 11 dní neskôr,čiže až 43 DC, potom som stimulovala ďalších 19 dní,kým bol pregnyl a odber.

janula2003
22. mar 2016

zacina niekto tento tyzden s diphelinom?

zuzsat
22. mar 2016

takze viem vysledky tej stitnej zlazy. krv moc cukor tlak mam ukazkovo tabulkove. takze ja to vidim tak ze problem je v psychike. mozno sa teraz ukludnim a vypnem a pojde to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre