Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

clarissa77
30. aug 2016

@janula2003 tak to hej, jasne ze doma

clarissa77
30. aug 2016

@chelly no nic moc. Je ich takych vacsich len 6-7 😔 v piatok mam OPU. Som sklamana, ale uz vyrovnana s tym. V nedelu som si poplakala a uz som ok.

chelly
30. aug 2016

@clarissa77 tak dufajme ze bude stacit aj tych 6. drzim palce! urcite budu kvalitne.

clarissa77
30. aug 2016

@chelly no uvidime..radsej sa drzim pri zemi..dakujem moc 😘😘

clarissa77
30. aug 2016

@chelly pravy vajecnik mi strajkuje. Tam je len 1 DF. Zvysok je na lavom.

chelly
30. aug 2016

@clarissa77 ja mam zasa lavy pomalsi. hlavne ze nam ten druhy este dobre funguje 🙂

mom311
30. aug 2016

@janula2003 mne vraveli,ze presne na minutu sa to pichat nemusi. Vraj aj hodina hore dole az tak nevadi. Ale ak ides len na prvu kontrolu,tak si pichni este rano a opytaj sa ako to urbit na buduce. Ak ti nahodou pridaju nieco nove,tak ti to tam hned rano dopichnu.

clarissa77
30. aug 2016

@chelly no to ano. Nastastie to priroda zariadila tak, ze su dva 😬😬 a na tej pravej strane sa mi este aj zvykne folik schovavat, uz 2x sa dobre maskoval pred dr. Neviem ci tam ma nejaku stenu alebo co 😀😀 proste len neplechu mi robi 😜

clarissa77
30. aug 2016

@mom311 presne tak, mne to dnes pichli o hodinu skor sami od seba. A vedia kedy picham. Takze ta hodina nehra az tak rolu.

chelly
30. aug 2016

@clarissa77 no mne zas lavy. kvoli tomu som mala aj zruseny KET, lebo dr. nevidel folik a pritom tam bol... teda tipujem ze nalavo, lebo vacsinou mi tam nevidia.

clarissa77
30. aug 2016

@chelly ktovie cim to je..🤔 potvory 😀 a ty si uz zacala?

chelly
30. aug 2016

@clarissa77 ja mam az 16.9. konzultaciu kvoli protokolu, to budem 23dc, takze to bude ltt. ale snad zacnem pichat hned a nebudem cakat dalsi mesiac. predpokladam ze mi daju dlhy, to som zacinala okolo 22-23dc. no ved uvidime.

clarissa77
30. aug 2016

@chelly ahaa..a tak to je uz za chvilku. No to budes mat na tesno, ale akurat. Hned do toho vhupnes. Uz naposledy 🍀🍀🍀

janula2003
31. aug 2016

@clarissa77 no tak nakoniec sa ma dnes na usg spytal "a gonal ste si neprisniesli?", takze som to asi mala zobrat tam..nevadi, zacnem zajtra rano...a hned ze "ja som vam hovoril, ze si to mate priniest", ale urcite nehovoril, davam si na to pozor a ked som mu to povedala, zacal byt trosku podrazdenucky..rano prva pacientka a hned takato spurna :D

clarissa77
31. aug 2016

@janula2003 a ty si si ho rano nepichla?

clarissa77
31. aug 2016

@janula2003 inak ani mne nikto nic nepovedal. Ja som len na mk citala, ze si baby lieky nosia. Tak ale ked si ho pichla, tak naco??

janula2003
31. aug 2016

@clarissa77 praveze som si ho nepichla, len diphereline, vsak som dopredu nevedela, ze aku davku...tiez citam MK, ale na druhej strane platim za sluzby, takze nech ma informuju..vsak sa aj tak nic nakoniec nestalo

clarissa77
31. aug 2016

@janula2003 no ved jasne. To je ako s tym fraxikom. Po skusenosti jednej kočky som im pri vcerajsom telefonate "pripomenula", ze picham aj fraxiparin, tak hned pokyn, ze den pred OPU nesmiem pichnut. No keby som sa neozvala, asi by som dopadla ako ona. Hlavne ze to maju v mojej karte.

janula2003
31. aug 2016

@clarissa77 vsak toto, hlavne, ze to maju v karte...nevadi, esteze to mame v hlave my :D

miskab
31. aug 2016

Babenky prosim Vas ak ste boli niektora viac krat na IVF davaju tie iste lieky /injekcie/ , ci mozu dat ine.

janula2003
31. aug 2016

@miskab mne dali uplne rovnake, kedze som dobre na vsetko reagovala...

sonulienka13
1. sep 2016

Ahojte babulky.Chcem sa spýtať,ze ci sa niektorej podarilo otehotnieť prirodzene pomocou lieku Prednison 20 pri vysokej pozitivite protilátok proti ovariam?? Liečbu beriem zhruba 2tyzdne.Ale ked uz tak na KET az v novembri emoticon preto sa pýtam ci je šanca aj prirodzene.Dakujeem

misela103
1. sep 2016

@miskab ja som mala pri 1 ivf uplne ine ako teraz pri 2 takze je to individualne

miskab
1. sep 2016

@janula2003
@misela103 Dakujem Vam za info 🙂 a kolko si platila za lieky? kolko si mam cca pripravit?

misela103
1. sep 2016

@miskab no ja som 1aj 2 krat platila 350 e... ale aj to je individulne... zalezi od toho aky mas problem a kolko toho a ake budes potrebovat

clarissa77
1. sep 2016

@miskab a mozes si ich pozhanat lacnejsie aj tu na mk

miskab
1. sep 2016

@misela103 no v roku 2001 ked som bola na 1 IVf som platila skoro 600 eur za lieky dufam ze teraz tolko platit nebudem :/ mi mame problem v mm ma pomale spermie :/ ja som v poriadku

miskab
1. sep 2016

@misela103 pri .IVF som mala diphereline a fostimon

miskab
1. sep 2016

@clarissa77 dakujem za info 🙂

clarissa77
1. sep 2016

@miskab za malicko. Je tu nato forum aj skupinka. Ja som vdaka tomu usetrila nejakych 100€.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre