Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zaneta7
16. feb 2017

@nimana ja chodím k MUDr. Harbulák a zatiaľ som spokojná, ale som zatiaľ taký začiatočník, mám za sebou prvý ET, aj keď krv vyšla negatívna, čaká ma teraz konzultácia čo ďalej, ale mám ešte mrazáčikov. ....ale čo som tu čítala, tak si baby chvália aj MUDr. Behúňovú.

ria294
16. feb 2017

@alexa933 AMH mi merali v GF hneď prvé vyšetrenie HP. Ale aj napriek tomu, mi nasadili 445jednotiek. Pred stimulkou som mala fsh 10.08 a po stimulke 30. Tak som si poslala všetky výsledky z GF do troch dalších car, aby sa nezáväzne k tomu vyjadrili. Všetci sa zhodli, že bola nevhodne zvolená a velmi silná stimulka. Mám zle skúsenosti aj s odberom a s Harbulakom. Ale to je na inú tému. Len si dávajte pozor, informujte sa na všetko čo vas zaujíma. Nedajte sa , lebo všetko je to o biznise . Prajem ti,aby sa všetko podarilo a prídeš do vytúženého cieľa 😘

alexa933
16. feb 2017

@ria294 Odpadnem si prva co citam ze si tak strasne vela pichala 🙄 Ja som chcela ist ku dr Galovi od zaciatku za to som hlavne volila gin fiv v Za.Keby nerobili v Za komplet vyber aj vklad rozmyslala by som nad Mt helios. 😉 Dakujem ti za info😉 a vela 🍀🍀ti prajem

ria294
16. feb 2017

@alexa933 Dr Gala si chvália, počula som z recenzií, naopak na BA sú recenzie opačne 😏 Ja od zajtra budem užívať clostil a idem do RF Brno. Aj tebe prajem veĺa veľa štastia ❤❤❤

alexa933
16. feb 2017

@ria294 v Ba neviem ja to mam blizsie z Pd do Za alebo potom Mt. Nad Ba gin fiv som vobec neuvazovala za to ani nemam sajnu moc aky su tam dr. Co sa tyka NR som tiez neuvazovala kedze vyber a vklad sa robi v ba to mi pride uz zas take ze menim lekarov a nemam sajnu na koho trafim . 😉 Tak sa drz brno si kocky dost chvalia 😉🍀🍀😘

sofia1
16. feb 2017

@ria294 presne ako pises...je to pre nich biznis😢alw keď mas problem,tak su nepríjemní,ze co otravujem...

ria294
16. feb 2017

@sofia1 zlá skúsenosť ? Ak sa smiem spýtať ,aký si mala problém ?

lussinda2
16. feb 2017

@alexa933 Galo je uplne super podla mna...dobry vyber 🙂 my sme boli u neho este v MT pred 3rokmi a teraz ked sme sa rozhodli ist do toho pri zisteni, ze sa prestahoval sme ani nevahali. A inak aj my sme z PD a cakame na schvalenie. Vela stastia prajem

alexa933
16. feb 2017

@lussinda2 aj mne prisiel super .Ja som mu otvorene povedala ze som dosla len na konzultaciu ze chodim do caru v ba a uz mam schvalenu ziadost tam.Urobil mi vysetrenie krvne testy a ze mam na vysledky cinknut a mi povie ako to vyzera.Hned po konzultacke som vedela ze idem k nemu tak v pondelok som tam bola koli ziadosti.Pozdaval sa mi velmi je ochotny vsetko vysvetli pokresli co a ako .Radsej pockam na nove schvalenie u nich a pojdem do stimulky bez stresu ako keby idem do ba.Super ze aj ty si z pd 😉 Ja zacnem v marci .Tak mozno zacneme aj priblizne rovnako 🙂

sofia1
16. feb 2017

@ria294 prisla som v 5 tyzdni,ze krvacam a oni ze ci nemam co robit.nevedia sa vzit do nas,ale penazi sme tam nechali cez 2000€

lussinda2
16. feb 2017

@alexa933 hej pocitam aj ja tak o mesiac kvoli MS, inak mne povedal, ze Vseobecna sa pochlapila a ze schvaluje tak okolo tyzdna. Ja budem volat zajtra. No mozno sa tam aj stretneme 👍

alexa933
16. feb 2017

@lussinda2 ano aj mne to hovoril ze mozno by sme stihli uz aj teraz .Len priatel ma tento mesiac dost vela roboty a vybavovaciek tak radsej marec som povedala ze pojdem do toho.Ja ked som zacala v ba stimulovat mna strasne prehanalo ja som pol dna na wc presedela a strasne ma hlava bolela😂😂 Nechcem riskovat aby ma mohol vozit do za ze ak by som bola na tom rovnako tak busom by som to nepresla 😉 Mozno som to mala preto ze ja niesom zvyknuta na lieky neviem uvidim co bude teraz 😀

ria294
16. feb 2017

@sofia1 tak to je mi úprimne ľúto 😥 Je to ako na bežiacom pase ty odídeš a veď druha príde....mrzí ma , že zabúdajú na ľudskosť a niekedy práve ta ľudskosť je viac potrebná , ako odbornosť .....

kominar
17. feb 2017

@sofia1 Gyn-fiv je najhorší na koze som po vklade ležala v iných centrách som bola na posteli . To svedčí od centra veľa, boli sme samoplatitelia . Posúďte sami .

sofia1
17. feb 2017

@kominar ja som po vklade lezala norm.na posteli.

katatko351
17. feb 2017

@kominar ja som bola v gyn five 3 krat na vklade a vzdy som lezala na posteli

kominar
17. feb 2017

@katatko351 pre mňa nebolo miesto len tá koza.Pri nášteve gyn si na to spomeniem. Čim som si to zaslúžila netušim.

yennn
18. feb 2017

Babulky, ja idem od marcana stimulku, vcera som si vyzdvihla lieky (samoplatca - panboh nam pomahaj, nemam uz za co kupit jedlo a ani nan pre lieky nemam miesto v chladnicke pomaly 🙂 )
Ale, doktorka mi predpisala aj kyselinu listovu, len pri tom vsetkom mi tam magistra nenapisala davkovanie. V navode je 1-2 tbl obden, no to sa mi nevidi. Acidum folicum 10mg.
Poradite? Viem tam volat az v pondelok

sofia1
18. feb 2017

@yennn ja uzivam acidum fol.1 tbl denne.tak som pred otehotn.uzivala a teraz tiez😊

yennn
18. feb 2017

@sofia1 aj mne to takto pride logicke, dakujem

sofia1
18. feb 2017

@zaneta7 aj Behunova je super odbornícka.

katatko351
18. feb 2017

@yennn mne kazala dr uzivat acidum fol. 2×denne

yennn
18. feb 2017

@katatko351 dakujem, dam si teda este zajtra jednu, a v pondelok rano tam zavolam, uz asi tie dva dni ma nespasia, nie? 🙂

segab090
19. feb 2017

@alexa933 ahoj urcite chod za mudr. Galom maju tam nove moderne centrum uzasny personal. My sme z vychodu a tiez tam chodime. Ja som akurat zacala stimulku 😉

alexa933
19. feb 2017

@segab090 ano ja tam uz chodim v marci zacinam stimulku.Bola som velmi spokojna super pristup.Som stastna ze som zmenila centrum aj ked uz som mohla mat stimulku za sebou ale obrazne na lepsie sa oplati pockat 😉 Dakujem ti som rada ze aj ty si spokojna 😘

pipina19
20. feb 2017

Ahojte chcem sa spýtať po vklade ste boli 10 deň na krv alebo neskôr?aj ste si robili tehotensky test?dakujem🙂

sofia1
20. feb 2017

@pipina19 ahoj ja som bola na 14 den na krv ale na 9 den od vkladu som mala uz pozit.test

pipina19
20. feb 2017

@sofia1 jej ako pekne🙂dúfam že aj my.

sofia1
20. feb 2017

@pipina19 no dufam velmi,ze to aj do konca dotiahneme.uz zacinam citit jemnucke pohyby ako by motyl a to len ked si ľahnem na brucho alebo ked ma tlacia pod bruskom gate ked sedim

baby24
20. feb 2017

@sofia1 ahoj na 9. Deň si mala pozitívne testiky mala si koľko dňove embryjko vkladane??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre